Kandydaci PiS do Sejmu: LISTA [OKRĘGI, WYBORY 2019]
Kandydaci PiS do Sejmu zostali podani już na samym początku kampanii. W tym artykule podajemy nazwiska wszystkich osób, które znalazły się na listach partii rządzącej. Masz wątpliwości na jakiego kandydata z PiS oddać swój głos w wyborach parlamentarnych 2019? Sprawdź w naszym tekście kto znalazł się na listach.
Kandydaci PiS do Sejmu zostali już podani. Prawo i Sprawiedliwość opublikowało listy we wszystkich 41 okręgach. Sprawdzamy, kto będzie kandydatem PiS w wyborach 2019.
Kandydaci PiS do Sejmu [WYBORY 2019]
PiS jako pierwsza z polskich partii przedstawiła swoich kandydatów, którzy w trakcie przyszłej kadencji chcą zasiadać w sejmie. Znamy już dokładny skład wszystkich list, które znajdą się na kartach wyborczych w 41 okręgach. Nazwiska kandydatów na posłów znajdziecie poniżej.
Co trzeba wiedzieć o wyborach parlamentarnych?
- Co to jest exit poll i o której godzinie się ukazuje?
- Jakie partie wystartują w wyborach parlamentarnych w 2019 roku?
- Ilu posłów wejdzie do Sejmu w 2019? Ilu posłów potrzeba by samodzielnie sprawować władzę? [WYBORY]
- Wybory parlamentarne 2019: DATA - kiedy idziemy głosować?
- Wybory 2019: okręgi, listy, ordynacja wyborcza
- Wybory parlamentarne 2019: jak głosować za granicą, korespondencyjnie i poza miejscem zamieszkania?
- Wybory parlamentarne 2019: wyniki [OFICJALNE, PKW, MAPA, WOJEWÓDZTWA, NA ŻYWO]
- Wybory parlamentarne 2019: termin, data, kandydaci, listy wyborcze, partie, okręgi
Kandydaci do Sejmu i Senatu ze wszystkich list i okręgów:
- Kandydaci PO do Sejmu: listy [KOALICJA OBYWATELSKA, OKRĘGI, WYBORY 2019]
- Kandydaci PiS do Sejmu: LISTA [OKRĘGI, WYBORY 2019]
- Lewica: listy do Sejmu [KANDYDACI, OKRĘGI, WYBORY 2019]
- Kandydaci PSL do Sejmu: LISTA [OKRĘGI, WYBORY 2019]
- Konfederacja: listy wyborcze do Sejmu [WSZYSCY KANDYDACI, WARSZAWA]
Programy partii:
- PiS: program wyborczy i polityczny partii [2019, PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ]
- Koalicja Obywatelska: program [PLATFORMA OBYWATELSKA, WYBORY 2019]
- PSL: program wyborczy, polityczny i gospodarczy [POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE, 2019]
- Konfederacja: program wyborczy, polityczny i gospodarczy [WYBORY 2019]
- Lewica: program wyborczy [WYBORY 2019]
PiS: kandydaci do Sejmu [LISTY, OKRĘGI, WSZYSCY KANDYDACI]
Kandydaci PiS do Sejmu będą startowali z 41 okręgów. Poniżej przedstawiamy nazwiska wszystkich kandydatów PiS do parlamentu z każdego okręgu.
- - Numer na liście
- - Imię i nazwisko
- - Miejsce urodzenia
- - Komitet, z którego startuje dany kandydat
- - Przynależność partyjna
Jeśli chcesz znaleźć swój okręg wyborczy, najszybciej zrobić to za pomocą wyszukiwania. Wciśnij jednocześnie klawisze „CTRL” i „F”, a następnie wpisz nazwę miasta, w którym siedzibę ma najbliższa okręgowa komisja wyborcza. Jeśli nie znasz nazwy swojego okręgu, znajdziesz ją na stronie PKW.
Okręg Nr 1 [Legnica]
1 LIPIŃSKI Adam Józef ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 WITEK Elżbieta Barbara parlamentarzysta Jawor członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MACHAŁEK Marzena Anna parlamentarzysta Jelenia Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 KUBÓW Krzysztof Jan parlamentarzysta Lubin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ZUBOWSKI Wojciech Michał parlamentarzysta Głogów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 SZYMAŃSKA Ewa Zofia biegły rewident Legnica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 ZEMBIK Teresa nauczyciel informatyki/ technologii informacyjnej Lubań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 BABUŚKA Adam przedstawiciel władzy samorządowej - Starosta Nowa Wieś Legnicka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 RYPIŃSKI Józef fizyk Jelenia Góra członek partii politycznej: Solidarna Polska
10 POGODA Szymon Marek kierownik biura Bolesławiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 MARCINIAK Wojciech filolog Sobin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KARWAN Jacek prezes Gierałtowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KREDKOWSKI Andrzej nauczyciel religii w szkole podstawowej Lwówek Śląski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 BUCIUTO Jadwiga Barbara nauczyciel matematyki Zgorzelec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 GĘBORYS Dagmara Helena ekonomista Kamienna Góra nie należy do partii politycznej
16 BRZOZOWSKA Kamila Dorota kierownik wydziału Złotoryja członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 BADZIŃSKA Agnieszka Ewa ekonomista Głogów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara pracownik do spraw osobowych Szklary Górne członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 CZYRKO Eurydyka Maria nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej Olszyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 KWIATKOWSKA Ewa pielęgniarka Polkowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 URBANOWICZ Łukasz Franciszek technik mechanik pojazdów samochodowych Wola Augustowska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 SARBAK Dawid Łukasz specjalista administracji publicznej Bolesławiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 BOJAKOWSKA Dorota specjalista administracji publicznej Bogatynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 LESZCZYK Wojciech Paweł fizyk Jelenia Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 2 [Wałbrzych]
1 DWORCZYK Michał Paweł historyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 ZYSKA Ireneusz radca prawny Świebodzice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MURDZEK Wojciech Piotr parlamentarzysta Świdnica członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
4 BADORA Maciej Adam adwokat Wałbrzych członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 GWÓŹDŹ Marcin Piotr inżynier Ząbkowice Śląskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 BIELAWSKA Zuzanna wyższy urzędnik samorządowy Piława Górna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 SURMA Renata Lucyna wyższy urzędnik samorządowy Stary Waliszów nie należy do partii politycznej
8 MUCHA Beata Maria pracownik administracji rządowej Wałbrzych członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 DEC Jerzy Grzegorz nauczyciel geografii Bożków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 WĘGŁOWSKI Jarosław wyższy urzędnik samorządowy Kietlin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 SZPYTMA Bogusław Krzysztof przedsiębiorca Kłodzko nie należy do partii politycznej
12 GREINER Małgorzata Joanna nauczyciel języka polskiego Bielawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 TARNACKI Marek rolnik Boguszów-Gorce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka prawnik Wrocław nie należy do partii politycznej
15 WIERZBICKA Renata Teresa administratywistka Wałbrzych nie należy do partii politycznej
16 GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir prawnik Jaworzyna Śląska nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 3 [Wrocław]
1 STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka pedagog Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 HRENIAK Paweł Marek ekonomista Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 ŚWIAT Jacek parlamentarzysta Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 CZARNECKI Przemysław Maksymilian parlamentarzysta Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria prawnik Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 JAROCH Andrzej Stanisław nauczyciel akademicki Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 JĘDRYSEK Mariusz Orion nauczyciel akademicki - nauki o ziemi Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 SOIN Agnieszka Anna parlamentarzysta Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 DYTKO Piotr Jan prawnik Łozina członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
10 ADAMSKI Artur filolog Wrocław nie należy do partii politycznej
11 BREZDEŃ Zdzisław Ireneusz inżynier mechanik Godzikowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 BARTNIK Wojciech Stanisław sportowiec Oleśnica nie należy do partii politycznej
13 DOMAGAŁA Krzysztof Marek mechanik maszyn melioracyjnych Łazy Małe członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KOWALCZYK Roman nauczyciel Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PIEŃKOWSKI Robert nauczyciel Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 STOPA Urszula Maria naczelnik wydziału Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 ZAJĄC Wiesław Antoni mechanizator rolnictwa Bierzyce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 BRZĄKAŁA Agnieszka Maria pracownik samorządowy Ligota Piękna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 WAWRZYNIAK Adrian Sławomir rolnik Turzany członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 WOJEWÓDKA Karolina ekonomista Środa Śląska nie należy do partii politycznej
21 PIECHEL Michał teolog Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 STRUMECKA Marzanna Teresa naczelnik Sokołowice nie należy do partii politycznej
23 LESZCZYŃSKA-NER Zofia Maria nauczyciel Święta Katarzyna nie należy do partii politycznej
24 HARASNY Marek programista aplikacji Żórawina członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 MAKSYMIAK Magdalena Maria prawnik Wiązów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 MROZOWSKA Karolina Marta urzędnik Wrocław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
27 KEMPA Cezary Piotr leśnik Syców nie należy do partii politycznej
28 CZARTORYSKI Tytus Henryk rolnik emerytowany Morzęcin Mały członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 4: Bydgoszcz
1 LATOS Tomasz Edward lekarz Bydgoszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 SCHREIBER Łukasz Paweł poseł na Sejm RP Bydgoszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 KRÓL Piotr Marek politolog Bydgoszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 KOWNACKI Bartosz Józef adwokat Janki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KOZANECKA Ewa Elżbieta ekonomista Bydgoszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 WITKOWSKI Marek Leon pracownik administracji rządowej Więcbork członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 WROŃSKI Marcin inżynier rolnictwa Inowrocław członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
8 STACHOWIAK Ireneusz politolog Inowrocław członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 KOWALIK Jerzy pracownik administracji rządowej Tuchola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 KRZEMKOWSKI Michał geograf Bydgoszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 SZABELSKA Grażyna Edyta nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne Bydgoszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 FALKOWSKA Anna nauczyciel nauczania początkowego Barcin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 SZAMOCKI Tomasz Paweł pracownik samorządowy Świecie nie należy do partii politycznej
14 KOŁODZIEJ Jolanta pracownik administracji rządowej Kruszwica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 GOGOLA Elżbieta nauczyciel nauczania początkowego Cerekwica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 NAPIERALSKI Krzysztof technik mechanik maszyn i urządzeń Kowalewko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 KUFFEL Stanisława nauczyciel języka polskiego Przysiersk nie należy do partii politycznej
18 JABŁOŃSKA Kamila Teresa pracownik samorządowy Szynwałd członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 LEWANDOWSKI Antoni kierownik biura Lubiewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 WENDERLICH Paulina radca prawny Bydgoszcz nie należy do partii politycznej
21 PILARSKA Danuta Stanisława technik rolnik Szubin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 ŚRUBKOWSKA Żaneta Katarzyna ekonomista Koronowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 WARDA Maria Alina dziennikarz Gogółkowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 CIESIELCZYK Dariusz pracownik samorządowy Wójcin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 5: Toruń
1 ARDANOWSKI Jan Krzysztof inżynier rolnictwa Krobia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZABAŃSKI Krzysztof dziennikarz Warszawa nie należy do partii politycznej
3 MICHAŁEK Iwona Krystyna nauczyciel Toruń członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
4 BOROWIAK Joanna Beata nauczyciel akademicki Włocławek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 SOBECKA Anna Elżbieta nauczyciel Toruń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 GEMBICKA Anna Urszula pracownik administracji publicznej Włocławek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 MAZURKIEWICZ Maria nauczyciel Toruń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 KAŁUŻNY Mariusz Piotr dyrektor generalny Chełmża członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 JARANOWSKI Wojciech nauczyciel Włocławek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 GIRZYŃSKI Zbigniew nauczyciel akademicki Toruń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 STEFANIAK Arkadiusz Andrzej pracownik administracji publicznej Nowawieś Chełmińska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 STRYCH Marcin wyższy urzędnik samorządowy Ciechocinek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KOSIŃSKI Krzysztof Roman instruktor higieny Grudziądz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 TYBURSKI Jacek Aleksander pracownik administracji publicznej Brodnica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 SZWED Anna Bożena pielęgniarka Unisław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 ORŁOWSKI Arkadiusz nauczyciel Brzozie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 JASZCZAK Edyta Maria nauczyciel Rożno-Parcele nie należy do partii politycznej
18 SADURSKI Piotr technik mechanizacji rolnictwa Toruń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 KLIMEK Łukasz Szymon nauczyciel Wałycz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia lekarz Biskupice nie należy do partii politycznej
21 KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza kierownik ds. logistyki Rogowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 KOMOROWSKI Paweł zarządca nieruchomości Lipno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 KALISZEWSKA Alina Katarzyna rolnik Gubiny nie należy do partii politycznej
24 WARNEL Zbigniew Dariusz mechanik pojazdów samochodowych Antoniewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona dyrektor handlowy Fabianki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 DRAB Marzenna Stefania ekonomista Grudziądz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 6 [Lublin]
1 TUŁAJEW Sylwester Karol informatyk Lublin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZARNEK Przemysław wyższy urzędnik administracji rządowej Natalin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MASŁOWSKA Gabriela parlamentarzysta Lublin nie należy do partii politycznej
4 SOBOŃ Artur parlamentarzysta Świdnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 SPRAWKA Lech Stanisław parlamentarzysta Uniszowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 SZULOWSKI Krzysztof lekarz weterynarii Janowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 GŁUCHOWSKI Krzysztof parlamentarzysta Aleksandrów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 SKWAREK Sławomir parlamentarzysta Adamów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 KAŁASKA Adam Krzysztof przedsiębiorca Ryki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 BIELECKI Jerzy Feliks parlamentarzysta Janów Lubelski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 BOGACKA Teresa kanclerz wyższej uczelni Lublin członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
12 FILIPEK-SOBCZAK Magdalena wyższy urzędnik samorządowy Płouszowice Kolonia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KOWALCZYK Leszek przedstawiciel władzy samorządowej Ryki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 CHOMA Kazimierz Bogusław urzędnik państwowy Kraśnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz przedstawiciel władzy samorządowej Miłocin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 PITUCHA Tomasz Zbigniew przedstawiciel władzy samorządowej Lublin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 JUREK Arkadiusz animator kultury Trawniki nie należy do partii politycznej
18 PATKOWSKI Piotr Andrzej prawnik Lublin nie należy do partii politycznej
19 SZAŁAS Jolanta dyrektor lir Wólka Polanowska nie należy do partii politycznej
20 PRUSZKOWSKI Andrzej Marek wyższy urzędnik samorządowy Lublin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 ZYBAŁA Ewa przedstawiciel władzy samorządowej Lisów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 PODKAŃSKI Krzysztof Piotr urzędnik Mętów członek partii politycznej: Stronnictwo „Piast”
23 SZCZYPA Renata Maria animator kultury Puławy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 BARANOWSKA Dorota urzędnik administracji państwowej Turka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 SZAŁACHWIEJ Ewa wyższy urzędnik samorządowy Krasnystaw nie należy do partii politycznej
26 SKRZAT Dorota pedagog Grabówka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
27 UDRYCKA Magdalena Sylwia przedsiębiorca Wólka nie należy do partii politycznej
28 ŚPIEWAK Radosław Marian wyższy urzędnik samorządowy Opole Lubelskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
29 DUDA Ilona Ewelina pośrednik w obrocie nieruchomości Nałęczów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
30 KANTHAK Jan Jakub prawnik Gdańsk nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 7 [Chełm]
1 SASIN Jacek Robert urzędnik Ząbki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 ZAWIŚLAK Sławomir parlamentarzysta Płoskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 DUSZEK Marcin Kamil parlamentarzysta Międzyrzec Podlaski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 HAŁAS Teresa parlamentarzysta Topola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej parlamentarzysta Tomaszów Lubelski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 STEFANIUK Dariusz Paweł wyższy urzędnik samorządowy Biała Podlaska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 ROMANOWSKI Marcin prawnik Biłgoraj członek partii politycznej: Solidarna Polska
8 CICHOSZ Lucjan lekarz weterynarii Żółkiew Kolonia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 SZWED Zdzisław wyższy urzędnik samorządowy Chełm członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 SKIBA Leszek Marcin ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 GMYZ Maria przedstawiciel władzy samorządowej Zamość nie należy do partii politycznej
12 GMITRUCZUK Robert wyższy urzędnik państwowy Walinna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 STRZAŁKA Beata Małgorzata przedstawiciel władzy samorzadowej Biłgoraj członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan inżynier rolnictwa Horyszów Stara Kolonia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 SAWICKI Konrad Bernard przedstawiciel władzy samorządowej Świdnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 KUSIAK-JANIEC Anna urzędnik Hrubieszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 SZWAJ Jerzy Ryszard lekarz weterynarii Parczew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 BARSZCZEWSKA Barbara Aldona lekarz specjalizacja ginekolog położnik Biała Podlaska nie należy do partii politycznej
19 CHMIELEWSKA Iwona nauczyciel Kąkolewnica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 ZAŃKO Mariusz Artur prawnik Włodawa nie należy do partii politycznej
21 CZARNECKA Halina pracownik samorządowy Tarnawatka-Tartak członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 MISZTAL Stanisław lekarz Zamość członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
23 PIEKARSKA Agnieszka nauczyciel Parczew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 DĄBROWSKA-BANASZEK Anna lekarz medycyny Chełm nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 8 [Zielona Góra]
1 AST Marek radca prawny Wschowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 DAJCZAK Władysław wyższy urzędnik państwowy Strzelce Krajeńskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MATERNA Jerzy Marian inżynier budownictwa ogólnego Zielona Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 PŁONKA Elżbieta Teresa lekarz medycyny rodzinnej Gorzów Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KURZĘPA Jacek Sławomir nauczyciel akademicki Krosno Odrzańskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 IWAN Stanisław Antoni inżynier elektryk Zielona Góra członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
7 WIECZOREK Andrzej Leszek fotograf Nowa Sól członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 GANCARZ Ewa Danuta nauczyciel Szprotawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 BARCZAK Piotr dyrektor generalny Zielona Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 GOŚNIOWSKA-KOLA Małgorzata Barbara dyrektor finansowy Przyczyna Górna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 WERSTLER-WOJTASZEK Joanna Magdalena przedstawiciel władzy samorządowej Żary członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 MOLICKA Anita Agnieszka pracownik samorządu powiatowego Świebodzin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 RAFALSKI Tomasz Rafał politolog Gorzów Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 TRZPIS Gabriela Marianna przedstawiciel władzy samorządowej Sulęcin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PORWICH Jarosław specjalista administracji publicznej Gorzów Wielkopolski nie należy do partii politycznej
16 GRABAREK Grzegorz technik rolnictwa Nowa Wieś członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 SZUŁCIK Alicja księgowa Kargowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 JASZCZ Mieczysław mechanik Kostrzyn nad Odrą członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 RONOWICZ Bożena nauczyciel Zielona Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 GÓRSKA Anna ekonomista Słubice nie należy do partii politycznej
21 KUJTKOWSKA Marzanna Nina nauczyciel Zielona Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 SŁOMIŃSKA Urszula Kazimiera kierownik instytucji opieki nad dziećmi Żagań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 CZERNIAWSKI Krzysztof Władysław nauczyciel historii Lubsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 PIEŃKOWSKI Sebastian inżynier ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 9 [Łódź]
1 GLIŃSKI Piotr Tadeusz nauczyciel akademicki Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 RAU Zbigniew Włodzimierz prawnik Grotniki nie należy do partii politycznej
3 BUDA Waldemar Grzegorz prawnik Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 ADAMCZYK Piotr pedagog Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 FISIAK Włodzimierz przedstawiciel władzy samorządowej Łódź członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
6 KACZOROWSKA Alicja Grażyna lekarz Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 SASIN Roman ekonomista Brzeziny członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 CIEPLUCHA Piotr Paweł wyższy urzędnik administracji rządowej Łódź nie należy do partii politycznej
9 KOBIERA Renata Agnieszka ekonomista Paprotnia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 JAKUBOWSKI Jacek Grzegorz lekarz Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 WĘCŁAW Halina pielęgniarka Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 ANIELAK Tomasz Lucjan poligraf Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 ŁUCZYŃSKA Justyna Aleksandra politolog Babichy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 PIETRZAK Sławomir księgowy Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 LIK Krzysztof Jerzy lekarz Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 PRZYBYŁ Anna asystent usług pocztowych Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 LEWANDOWSKA Barbara geodeta Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 EMANUEL Sławomir technik mechanik Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 KARDAS Paulina Marianna asystent usług pocztowych Łódź członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 TOMASZEWSKI Włodzimierz pedagog Łódź członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
Okręg Nr 10 [Piotrków Trybunalski]
1 MACIEREWICZ Antoni historyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał rolnik Regnów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 TELUS Robert rolnik Ostrów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 MILCZANOWSKA Anna Maria pedagog Radomsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 DRÓŻDŻ Beata Zofia dyrektor generalny Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 LOREK Grzegorz Andrzej parlamentarzysta Piotrków Trybunalski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KUBIAK Dariusz Jan parlamentarzysta Bełchatów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 WENDROWSKA Ewa Beata lekarz - specjalista dermatologii i wenerologii Tomaszów Mazowiecki członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 MACIEJEWSKI Krzysztof parlamentarzysta Radomsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 JANOWSKA Małgorzata Monika ekonomista Bełchatów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 OZGA-FLEJSZER Beata Ewa rolnik upraw mieszanych Skierniewice nie należy do partii politycznej
12 WYCZACHOWSKI Waldemar ekonomista Łękińsko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 WOJCIECHOWSKA Martyna Olga specjalista administracji publicznej Osiedle Niewiadów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 SAŁEK Paweł wyższy urzędnik państwowy Maków nie należy do partii politycznej
15 WYSOCKA Agnieszka Katarzyna nauczyciel języka obcego Bełchatów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 MISZTAL Dariusz Adam inżynier mechanik - środki transportu Rawa Mazowiecka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 ZIEMBA Zbigniew Jan nauczyciel historii Wola Krzysztoporska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 CIECIÓRA Krzysztof Jan wyższy urzędnik państwowy Radomsko członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
Okręg Nr 11 [Sieradz]
1 LICHOCKA Joanna Katarzyna dziennikarz Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 POLAK Piotr Stanisław parlamentarzysta Grabinka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 WOŹNIAK Tadeusz Jacek historyk Mieczysławów członek partii politycznej: Solidarna Polska
4 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna parlamentarzysta Posmykowizna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 CIEBIADA Krzysztof parlamentarzysta Pabianice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr prawnik Kutno nie należy do partii politycznej
7 RYCHLIK Paweł Piotr farmaceuta Wieluń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 MATUSZEWSKI Marek parlamentarzysta Zgierz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 WIECZOREK Iwona Małgorzata nauczyciel akademicki Zgierz nie należy do partii politycznej
10 GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert inżynier rolnik Wola Kałkowa nie należy do partii politycznej
11 RZYMKOWSKA Ewa prawnik Kutno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 NOWAK Krzysztof Jan ekonomista Piaski nie należy do partii politycznej
13 KRZAK Michał Bazyli lekarz dentysta Lututów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KOŁOSZCZYK Olga Anna dyrektor ds. administracyjnych Maciszewice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PAPROTA Katarzyna logopeda Złoczew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 GAŁKA Mariusz rolnik Sadowiec Niwa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 WALCZAK Sławomir leśniczy Brodnia Górna nie należy do partii politycznej
18 CHADRYŚ Iwona nauczyciel Dzietrzkowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 TWARDOWSKA Monika Malwina urzędnik państwowy Błonie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 RATYŃSKA Elżbieta Beata nauczyciel Pabianice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 WRZAŁA Sylwia Marianna kierownik biura rachunkowego Wierzchlas członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy lekarz Poddębice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 KALETA Paweł Tomasz historyk Chełmce nie należy do partii politycznej
24 WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan rolnik Wicie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwo
Okręg Nr 12 [Kraków]
1 BOCHENEK Rafał Paweł prawnik Strumiany nie należy do partii politycznej
2 POLAK Marek Władysław parlamentarzysta Andrychów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 BIERNAT Zbigniew Stanisław parlamentarzysta Zator członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 FILIPIAK Ewa Maria parlamentarzysta Klecza Dolna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KOZIK Krzysztof Janusz inżynier górnik górnictwo podziemne Libiąż członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 HAJOS Sławomir Paweł parlamentarzysta Zawoja członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KUROWSKI Władysław Michał wyższy urzędnik samorządowy Jawornik nie należy do partii politycznej
8 STARZEC Zbigniew Władysław wyższy urzędnik państwowy Oświęcim członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 GIBAS Iwona Józefa specjalista do spraw zarządzania i organizacji Brzeszcze nie należy do partii politycznej
10 KASPROWSKI Wojciech Marcin politolog Kraków członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
11 MAJKA Jolanta Maria ogrodnik Zegartowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KACZYŃSKI Filip Roman politolog Wadowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 ŚWIERKOSZ Grażyna wyższy urzędnik samorządowy Lachowice nie należy do partii politycznej
14 KASPRZYCKA Stanisława Marzena dyrektor szkoły Lipnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 TROJANOWSKA Grażyna ekonomista Chrzanów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 DUDA Roman Wincenty przedsiębiorca Kraków nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 13 [Kraków]
1 WASSERMANN Małgorzata Ewa adwokat Kraków nie należy do partii politycznej
2 TERLECKI Ryszard Iwon wykładowca akademicki Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 ADAMCZYK Andrzej Mieczysław parlamentarzysta Krzeszowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 BUBULA Barbara Ewa filolog polski Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 OSUCH Jacek Piotr parlamentarzysta Olkusz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 ĆWIK Piotr Krzysztof nauczyciel Borek Szlachecki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 DUDA Elżbieta parlamentarzysta Skała członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 ŚWIERCZEK Krzysztof nauczyciel historii Miechów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 GAMROT Piotr Tadeusz dyrektor domu kultury Wolbrom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 ZIOBRO Jan Paweł ekonomista Zakrzowiec członek partii politycznej: Solidarna Polska
11 PODOSEK Adam Piotr lekarz Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 DANIOŁ Ewa inżynier rolnictwa Kozłów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 DOPART Bogusław Jan nauczyciel akademicki Chorągwica nie należy do partii politycznej
14 SERAFIN Piotr Karol ekonomista Kraków nie należy do partii politycznej
15 NOWAK Stanisław Andrzej strażak Karniów nie należy do partii politycznej
16 STANOWSKA-CICHOŃ Bogusława Maria filolog polski Wieliczka nie należy do partii politycznej
17 KUŚ Rafał Andrzej informatyk Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 FRANKIEWICZ Krystyna Anna ekonomista Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 BUDKOWSKA Anna Maria filozof Kraków nie należy do partii politycznej
20 KAŁUŻA Szymon Franciszek technik wiertnik Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 KACZMARCZYK Magdalena Maria student Dobranowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 FIRLEJ Paweł Jacek adwokat Kraków nie należy do partii politycznej
23 PĘK Bogdan Marek mgr inż. zootechniki Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 KOSECKA Justyna Natalia wyższy urzędnik państwowy Tęgoborze nie należy do partii politycznej
25 GĘGOTEK Zbigniew chemik Sieniczno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 GRUSZKA Stanisław Piotr inż. chemik Libertów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
27 BĘTKOWSKA Monika menadżer Kraków nie należy do partii politycznej
28 GOWIN Jarosław Adam nauczyciel akademicki Kraków członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
Okręg Nr 14 [Nowy Sącz]
1 MULARCZYK Arkadiusz parlamentarzysta Nowy Sacz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 PALUCH Anna parlamentarzysta Krościenko nad Dunajcem członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 BARTUŚ Barbara Halina prawnik Lipinki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 JANCZYK Wiesław Stanisław parlamentarzysta Męcina członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 SIARKA Edward parlamentarzysta Podsarnie członek partii politycznej: Solidarna Polska
6 LEŚNIAK Józef Krzysztof parlamentarzysta Mała Wieś członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 DUDA Jan Wiesław parlamentarzysta Rdziostów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 PICZURA Jan ekonimista Witów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 GUT-MOSTOWY Andrzej Józef menadżer Zakopane członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
10 BIEDROŃ Grzegorz Janusz nauczyciel Limanowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 WICHER Patryk Tomasz menadżer Nowy Sącz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna politolog Kobylanka nie należy do partii politycznej
13 NIKA Zofia nauczyciel Łyczana członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 FILIPIAK Ewa ekonomista Kasinka Mała członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 TYLKA Grażyna Katarzyna pielęgniarka Nowy Targ nie należy do partii politycznej
16 WALICKI Tomasz Stanisław nauczyciel Grybów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 ADAMCZYK Marta dyrektor marketingu Milik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 PARUCH Zygmunt Jan energetyk Rożnów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 LEKSANDER Bartosz inżynier środowiska Spytkowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 ZUBEK Marcin Marian stolarz Zakopane nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 15 [Tarnów]
1 PIECZARKA Anna Maria przedstawiciel władzy samorządowej Koszyce Wielkie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa menedżer ochrony zdrowia Mystków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 WOJTKIEWICZ Michał Jan parlamentarzysta Tuchów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 RUSECKA Urszula Beata parlamentarzysta Wieliczka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KRAJEWSKI Wiesław parlamentarzysta Dąbrowa Tarnowska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 SAK Piotr Paweł adwokat Tarnów członek partii politycznej: Solidarna Polska
7 CZECH Anna Małgorzata dyrektor generalny Tarnów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 BUKOWIEC Stanisław Marcin przedsiębiorca Bochnia członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
9 ZAJĄC Mariusz Artur pedagog resocjalizacji Bochnia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 KACZMARCZYK Norbert Jakub parlamentarzysta Czajęczyce nie należy do partii politycznej
11 SORYS Jarosław Jan kierownik magazynu Jadowniki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 WAJDA Piotr kierownik biura rachunkowego Gdów nie należy do partii politycznej
13 JACEWICZ Celina Joanna nauczyciel Wolica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 JAŚKO Małgorzata Anna nauczyciel Tarnów nie należy do partii politycznej
15 KOPCZYŃSKA Magdalena Anna ogrodnik Pogórska Wola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 ŻUROWSKI Kazimierz Józef nauczyciel Tarnów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 PIETRUSZKA Dariusz Piotr politolog Kraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 SKRUCH Wojciech samorządowiec Tuchów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 16 [Płock]
1 SZUMOWSKI Łukasz Jan lekarz - specjalista kardiolog Warszawa nie należy do partii politycznej
2 MAŁECKI Maciej historyk Sochaczew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 WĄSIK Maciej Roman archeolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 OPIOŁA Marek politolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 CICHOLSKA Anna Ewa parlamentarzysta Regimin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 OLEJNICZAK Waldemar Ryszard parlamentarzysta Sierpc członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KOŁAKOWSKI Robert Jerzy parlamentarzysta Ciechanów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 ROMANOWSKI Rafał polityk Maków Mazowiecki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 OZDOBA Jacek Dawid przedstawiciel władzy samorządowej Warszawa nie należy do partii politycznej
10 BIEŃKOWSKI Krzysztof ekonomista Przasnysz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 GAJEWSKA Maria Bożena technik ogrodnik Sieraków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 MAZURSKA Marlena specjalista bankowości Gąbin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KIEŁBIŃSKI Marek nauczyciel historii Mława członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KULPA Wioletta Maria kierownik marketingu Płock członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 LEŚNIEWSKA Ewa Anna nauczyciel nauczania początkowego Żuromin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 CHOIŃSKI Łukasz wyższy urzędnik samorządowy Żyrardów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna nauczyciel nauczania początkowego Żyrardów nie należy do partii politycznej
18 KUŹNIEWSKA Elżbieta nauczyciel matematyki Koziebrody nie należy do partii politycznej
19 KARPIŃSKA Jolanta specjalista bankowości Nowa Sławogóra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 HUMIĘCKI Waldemar Paweł prezes Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 17 [Radom]
1 SUSKI Marek polityk - sekretarz stanu Grójec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 FOGIEL Radosław Aleksander przedstawiciel władzy samorządowej Radom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 KWIECIEŃ Anna ekonomista Radom nie należy do partii politycznej
4 KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz ekonomista prawnik Radom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 BĄK Dariusz leśnik Białobrzegi nie należy do partii politycznej
6 BIAŁECKA Ewa wyższy urzędnik samorządowy Odrzywół nie należy do partii politycznej
7 GÓRSKA Agnieszka Beata ekonomista Szydłowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 REJCZAK Jan nauczyciel akademicki - nauki techniczne Radom nie należy do partii politycznej
9 MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne Ślepowron członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 MARGAS Leszek Tadeusz wyższy urzędnik władz samorządowych Milejowice nie należy do partii politycznej
11 MICHAŁOWSKA Aurelia Bogusława wyższy urzędnik administracji rządowej Radom nie należy do partii politycznej
12 PACZYŃSKA Dorota Jolanta nauczyciel Jedlanka Stara członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 BUREK Karol wyższy urzędnik samorządowy Rzeczniów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KOŁAGA Kinga Anna specjalista do spraw marketingu i handlu Brzezinki Sare członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 DZIUBA Mariusz Jakub wyższy urzędnik władz samorządowych Domaniewice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 MIERZEJEWSKI Łukasz politolog Natolin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 ŁUKASIEWICZ Marcin Wojciech informatyk Kozienice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 STRZEŻEK Jan Longin student Warszawa członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
Okręg Nr 18 [Siedlce]
1 TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef parlamentarzysta Siedlce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 KOWALCZYK Henryk parlamentarzysta Golądkowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 CZARTORYSKI Arkadiusz nauczyciel Ostrołęka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 ZAGÓRSKI Marek Tadeusz urzędnik państwowy Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 WARGOCKA Teresa Anna socjolog Mińsk Mazowiecki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 WOŹNIAK Grzegorz Adam parlamentarzysta Trąbki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 SIARKOWSKA Anna Maria specjalista ds. planowania obronnego Siedlce członek partii politycznej: Partia Republikańska
8 GÓRSKI Maciej dyrektor operacyjny Górki-Grubaki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 SKRZYPEK Dorota wyższy urzędnik administracji rządowej Wieliszew nie należy do partii politycznej
10 ŻUKOWSKI Jerzy urzędnik samorządowy Turzyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 PAWELCZYK Bartosz radca prawny Ostrołęka nie należy do partii politycznej
12 GROMADZKI Marek Łukasz rolnik Makarówka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KURKUS Bartłomiej ekonomista Gręzów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KUROWSKA Iwona Teresa urzędnik samorządowy Garwolin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz kierownik ds. sportu i rekreacji Ostrów Mazowiecka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 ROGALSKA Barbara nauczyciel kształcenia zawodowego Maków Mazowiecki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 MAKOWIECKI Grzegorz urzędnik państwowy Ostrołęka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 KASZUBA Anna urzędnik administracji państwowej Sokółka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 ŚNIADACH Anna Agnieszka doradca rolny Kadzidło nie należy do partii politycznej
20 RUNO Ewa Grażyna dyrektor szkoły Ochudno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 ŻYLUK Zygmunt Czesław rolnik Wyrozęby-Konaty nie należy do partii politycznej
22 HAWRYLUK Urszula Maria nauczyciel Kiczki Drugie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 GAŚ Agnieszka dyrektor szkoły Małkinia Górna nie należy do partii politycznej
24 MILEWSKI Daniel George prawnik Mińsk Mazowiecki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 19 [Warszawa]
1 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander prawnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 KAMIŃSKI Mariusz historyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 GOSIEWSKA Małgorzata Maria poseł na Sejm RP Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 NAIMSKI Piotr Aleksander biochemik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KRAJEWSKI Jarosław Karol politolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 LISIECKI Paweł Jacek historyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 GRYGLAS Zbigniew parlamentarzysta Warszawa członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
8 TOMASZEWSKA Ewa fizyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 KALETA Sebastian Jerzy radca prawny Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 WYPYCH Małgorzata Maria adwokat Warszawa nie należy do partii politycznej
11 MELAK Andrzej Józef parlamentarzysta Warszawa nie należy do partii politycznej
12 SEMENIUK Olga Ewa specjalista administracji piblicznej Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 GÓRSKI Patryk dyrektor generalny Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 BOROWSKI Adam Zbigniew redaktor wydawniczy Warszawa nie należy do partii politycznej
15 FRĄCKOWIAK Filip Jakub politolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 CHOJNOWSKI Wojciech Maciej urzędnik państwowy Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 TERLECKA Mirosława Hanna nauczyciel nauczania początkowego Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 GOZDEK Piotr Paweł socjolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 PERET Ewa dyrektor finansowy Warszawa nie należy do partii politycznej
20 GÓRSKI Krzysztof Robert dyrektor współpracy międzynarodowej Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 BOSAK Krzysztof Tomasz asystent prawny Warszawa nie należy do partii politycznej
22 KOLASIŃSKA Bożena nauczyciel języka obcego Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 CACKOWSKI Marek Jan inżynier-mechanik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 POLAK Katarzyna Maria specjalista ds. reklamy i marketingu Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 KACPROWICZ Sławomir Stanisław inżynier budownictwa Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 SMALCERZ Ewa Maria technik fizjoterapii Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
27 MIODUSZEWSKA Teresa kelner Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
28 KULESZA Stefan prawnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
29 CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna wyższy urzędnik państwowy Warszawa nie należy do partii politycznej
30 TERLECKI Paweł Andrzej prawnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
31 WYSOCKI Krzysztof historyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
32 KĘZIK Anna ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
33 GAJEWSKA Irena politolog Warszawa nie należy do partii politycznej
34 SZYMAŃSKI Paweł leśnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
35 PALUSZEK Aneta prawnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
36 JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga pracownik obsługi biurowej Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
37 MOLICKI Maciej logistyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
38 KSIĘŻAK Paweł Krzysztof specjalista ds. reklamy i marketingu Opole nie należy do partii politycznej
39 REJOWSKI Grzegorz Paweł student Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
40 ZABŁOCKI Wojciech Jakub przedstawiciel władzy samorządowej Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 20 [okręg podwarszawski]
1 BŁASZCZAK Mariusz urzędnik państwowy Legionowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZERWIŃSKA Anita prawnik Wyględy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 SMIRNOW Andrzej nauczyciel akademicki Łazy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 SZYSZKO Jan Feliks leśnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 SIPIERA Zdzisław Tadeusz wyższy urzędnik państwowy Pruszków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 UŚCIŃSKI Piotr Michał parlamentarzysta Ząbki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 BITTEL Andrzej prawnik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 OLSZEWSKI Dariusz dyrektor do spraw administracyjnych Karczew członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 KLINOWSKI Marcel Józef specjalista ds. transportu Warszawa członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
10 PRÓSZYŃSKI Michał Feliks politolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 KWIEK Monika Joanna nauczyciel języka obcego Otwock członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 SZYDLIK Robert wyższy urzędnik samorządowy Tłuszcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 TRACZYK Stefan leśnik Celestynów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 LASKUS Tomasz Bogumił politolog Karczew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 BOJEMSKA Dorota Małgorzata zawodowy działacz organizacji pozarządowej Warszawa nie należy do partii politycznej
16 MADZIAR Jolanta Monika prezes zarządu Wołomin nie należy do partii politycznej
17 PRUSZCZYK Grzegorz administrator baz danych Krupia Wólka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 NIEZABITOWSKI Zbigniew kierownik wydziału Czeczotki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 ZALEWSKA Aurelia ekonomista Komorów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 MIROSŁAW Renata nauczyciel nauczania początkowego Piaseczno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 CHOROŚ Piotr właściciel firmy budowlanej Jabłonna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 SZYMAŃSKA-SUCHECKA Małgorzata psycholog Wycinki Osowskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 RUDZKA Anna Krystyna historyk Łomianki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata aktorka Konstancin-Jeziorna nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 21 [Opole]
1 POROWSKA Violetta Teresa wyższy urzędnik państwowy Opole członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZOCHARA Katarzyna Beata filolog germański Moszczanka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 KOWALSKI Janusz Marcin specjalista analizy i rozwoju rynku Warszawa nie należy do partii politycznej
4 BORTNICZUK Kamil parlamentarzysta Głuchołazy członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
5 DUDA Antoni Eugeniusz parlamentarzysta Opole członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 KŁOSOWSKI Sławomir nauczyciel Opole członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 NASZKIEWICZ Jerzy Kazimierz pracownik biurowy Głubczyce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 CHRZANOWSKI Andrzej dyrektor infrastruktury Kędzierzyn-Koźle członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 BARAŃSKA Teresa przedstawiciel władzy samorządowej Prudnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 BUŁA Damian Jakub politolog, specjalista do spraw ustrojowo-samorządowych Kochłowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 KOMARZYŃSKI Wojciech Stanisław przedstawiciel władzy samorządowej Brzeg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KITAJGRODZKI Zbigniew adwokat Praszka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 MARKOWSKI Marko Piotr pracownik administracyjny Krapkowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 OGNISTY Tomasz Szczepan specjalista d/s rolnictwa Kietrz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 KOLBEK Dariusz Stanisław nauczyciel Głogówek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 BRATOSIEWICZ Zbigniew Józef przedstawiciel władzy samorządowej Brzozowiec nie należy do partii politycznej
17 CHABRASZEWSKA Anna nauczyciel języka obcego Kadłub członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 MAJERSKA Izabela Barbara naczelnik/kierownik wydziału Dąbrowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 STASIOROWSKA Anna Katarzyna pracownik obsługi biurowej Brzeg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 DEPTUŁA Adam nauczyciel akademicki - nauki techniczne Ozimek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 KOLEMBA-GASCHKA Martyna Maria specjalista do spraw public relations Zdzieszowice nie należy do partii politycznej
22 GRZEBIŃSKA Anna technolog żywności Malichów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 ŻUKOWSKA-JACYKOWSKA Maria Magdalena specjalista analizy i rozwoju rynku Nysa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 OCIEPA Marcin Michał nauczyciel akademicki Opole członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
Okręg Nr 22 [Krosno]
1 KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz parlamentarzysta Przemyśl członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna parlamentarzysta Jarosław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 URUSKI Piotr Marcin parlamentarzysta Sanok członek partii politycznej: Solidarna Polska
4 BABINETZ Piotr Mieczysław historyk Krosno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 PIOTROWICZ Stanisław prawnik Odrzykoń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 ŚNIEŻEK Adam Walenty specjalista pracy socjalnej Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 PILCH Piotr przedstawiciel władzy samorządowej Przemyśl członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 PAMUŁA Teresa dyrektor zarządzający Lubaczów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 PAWLUŚ Adam prawnik Jasło członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 CHRZAN Tadeusz przedstawiciel władzy samorządowej Jarosław członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 PODHALICZ Lucyna socjolog Przemyśl członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 ŁUKASZYK Dorota dyrektor zarządzający Ustrzyki Dolne członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
13 DROZD Adam Tomasz przedstawiciel władzy samorządowej Sanok członek partii politycznej: Partia Republikańska
14 JĘDRUCH Ryszard wyższy urzędnik samorządowy Tryńcza członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PERS Grzegorz Stanisław lekarz Przysieki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 PIESZCZOCH Robert dyrektor zarządzający Nadolany członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 BRIL Joanna Katarzyna nauczyciel akademicki Jedlicze członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 POCAŁUŃ Alicja Anna wyższy urzędnik samorządowy Krzywe członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 BURBEŁO Joanna Maria technik dentystyczny Radymno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 GUZIK Andrzej nauczyciel Niżna Łąka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 KUROWSKA Maria Stanisława przedstawiciel władzy samorządowej Dąbrówka członek partii politycznej: Solidarna Polska
22 KRAWIEC Daniel Stanisław radca prawny Mirocin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 23 [Rzeszów]
1 SOBOLEWSKI Krzysztof administratywista Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 LENIART Ewa Maria prawnik Dylągówka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 HRYNKIEWICZ Józefa nauczyciel akademicki Warszawa nie należy do partii politycznej
4 SZLACHTA Andrzej parlamentarzysta Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata nauczyciel Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 MOSKAL Kazimierz Marian nauczyciel Ropczyce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 BUCZAK Wojciech inżynier mechanik Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 GOŁOJUCH Kazimierz Edward inżynier mechanizacji rolnictwa Zalesie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 CHMIELOWIEC Zbigniew Michał inżynier środowiska Kolbuszowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 WEBER Rafał prawnik Stalowa Wola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 WARZECHA Jan Marek ekonomista Dębica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 PAUL Jerzy Stanisław inżynier ogrodnictwa Sarzyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 MIAZGA Mieczysław inżynier rolnictwa Górno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 SZYDEŁKO Halina Maria radca prawny Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 KRUCZEK Stanisław inżynier elektryk Futoma członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
16 KAPINOS Fryderyk Sylwester dyrektor marketingu Mielec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 KALINKA Kamil politolog Tarnobrzeg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 BEDNARZ Robert Jan przedstawiciel władzy samorządowej Jeżowe członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 GODEK Robert Czesław pracownik samorządowy Stępina członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 FRYSZTAK Bernadeta Dorota nauczyciel Sędziszów Małopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 ŁĄCZAK Czesław ekonomista Zawierzbie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 FIJOŁEK Marcin Piotr politolog Rzeszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 TŁUSTA Helena Grażyna nauczyciel religii w szkole podstawowej Alfredówka nie należy do partii politycznej
24 BARTKOWICZ Magdalena Barbara specjalista zdrowia publicznego Mielec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 KRZEK Agata nauczyciel Stalowa Wola członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 TRAWIŃSKA Anna Franciszka przedsiębiorca Krzątka nie należy do partii politycznej
27 KUŚ Ewelina Elżbieta ekonomista Dębica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
28 FOŁTA Ewa nauczyciel Sarzyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
29 TYMUŁA Zbigniew pracownik administracyjny Gawłuszowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
30 WARCHOŁ Marcin Józef adwokat Warszawa nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 24 [Białystok]
1 PIONTKOWSKI Dariusz nauczyciel historii Białystok członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 ZIELIŃSKI Jarosław parlamentarzysta Suwałki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 PASZKOWSKI Bohdan Józef radca prawny Białystok członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 GWIAZDOWSKI Kazimierz parlamentarzysta Mścichy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ŻALEK Jacek poseł Białystok członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
6 BASZKO Mieczysław Kazimierz nauczyciel wychowania fizycznego Sokółka członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
7 KOŁAKOWSKI Lech Antoni poseł na Sejm RP Łomża członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 KRYNICKA Bernadeta parlamentarzysta Łomża członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 WNOROWSKI Henryk Jan nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne Białystok nie należy do partii politycznej
10 ANDRUSZKIEWICZ Adam parlamentarzysta Grajewo nie należy do partii politycznej
11 MUZYK Agnieszka Barbara nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne Łomża nie należy do partii politycznej
12 SIEKIERKO Łukasz radca prawny Wysokie Mazowieckie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 CZEPE Roman przedstawiciel władzy samorządowej Łapy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 MODZELEWSKI Piotr pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej Łomża członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 MADRAS Tomasz Stefan nauczyciel akademicki Białystok członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta rolnik Franckowa Buda nie należy do partii politycznej
17 PUCZYŁOWSKA Elżbieta nauczyciel nauczania początkowego Augustów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 KUCHAREWICZ Grzegorz farmaceuta Białystok członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 SUPIŃSKI Rafał przedstawiciel władzy samorządowej Mońki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 BIAŁY Alicja przedstawiciel władzy samorządowej Białystok członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 MIODUSZEWSKI Andrzej prezes Zambrów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 NIENAŁTOWSKA Bożena dyrektor departamentu Kleosin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 DZIATKOWSKI Marek rolnik Filipów Czwarty nie należy do partii politycznej
24 ŁUKASZEWICZ Henryk nauczyciel informatyki w szkole podstawowej Hajnówka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 BUJNO Bożena Teresa przedstawiciel władzy samorządowej Perlejewo nie należy do partii politycznej
26 ZDUŃCZYK Agnieszka dyrektor szkoły Miastkowo nie należy do partii politycznej
27 WASILEWSKA Izabela pedagog Ptaki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
28 SZCZUDŁO Aleksandra dyrektor do spraw energetyki Ciechanowiec nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 25 [Gdańsk]
1 SELLIN Jarosław Daniel, parlamentarzysta, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej, adwokat, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 ŻEBROWSKI Arwid Marek, audytor, Kaniczki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 KILIAN Jan, parlamentarzysta, Starogard Gdański, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 CYMAŃSKI Tadeusz, parlamentarzysta, Malbork, członek partii politycznej: Solidarna Polska
6 SMOLIŃSKI Kazimierz, adwokat, Tczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 RABENDA Karol Kazimierz, historyk, Gdańsk, członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
8 CELMER Sylwia Agnieszka, starosta, Michorowo, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 KORALEWSKI Kazimierz Marian, kierownik projektu, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 RAKOWSKI Tomasz Jędrzej, przedsiębiorca, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 PETKOWSKI Paweł Piotr, socjolog, Sopot, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KEMPA Anna Magdalena, specjalista administracji publicznej, Trąbki Wielkie, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 SULEWSKA Katarzyna Joanna, prawnik, Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 WIECZOREK Jan Antoni , urzędnik państwowy, Miłoradz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 GÓRNIAK Sonia Anna, ekonomista , Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 WITTNER Marcin Daniel, politolog, Rusocin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 STOLC Grażyna Jadwiga, nauczyciel, Pączewo, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 CABAJ Joanna Dorota, nauczyciel, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
19 JASIŃSKI Mirosław , nauczyciel religii, Malbork członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 WAŃCZYK-KULPIŃSKA , Katarzyna Maria , specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży, Rajkowy , członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 BROŻEK Anna, ekonomista, Pruszcz Gdański, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 IMIANOWSKA Barbara, kierownik domu kultury , Gdańsk , członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 STANKIEWICZ Filip Andrzej, muzealnik , Gdańsk, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 RACZAK Grzegorz , lekarz-specjalista kardiologii, Gdańsk, nie należy do partii politycznej
Okręg Nr 26 [Słupsk]
1 HORAŁA Marcin Michał parlamentarzysta Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj parlamentarzysta Chojnice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MÜLLER Piotr Józef prawnik Słupsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 ŚNIADEK Janusz inżynier mechanik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ZWIERCAN Małgorzata Grażyna instruktor terapii uzależnień Gdynia nie należy do partii politycznej
6 ZARUDZKI Ryszard Janusz zootechnik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 SROKA Magdalena Joanna specjalista ds. administracji i zarządzania Trąbki Wielkie członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
8 ŁUCZYK Mariusz Wojciech polityk Miastko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 KARCZEWSKI Piotr Mariusz przedsiębiorca Kościerzyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 DAMBEK Roman Witold inżynier mechanik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 TREDER Adam ekonomista Słupsk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 DREWA Marcin Paweł politolog Wejherowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 WETTA Krzysztof Adam dyrektor szkoły Lębork członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna socjolog Reda członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 STOLARCZYK Paweł prawnik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 LEYK Andrzej specjalista ochrony informacji niejawnych Prokowo-Prokowskie Chrósty członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 BUNIOWSKA Wiesława Barbara nauczyciel Jastarnia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 LIS Anna dyrektor szkoły Przewłoka nie należy do partii politycznej
19 BIAŁOOKA-KOSTENECKA Danuta Jadwiga prawnik Gdynia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 KUŻOWNIK Jan przedsiębiorca Łeba członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 BIROSZ Mariusz Krzysztof inżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczne Czarne członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 TOBOLSKA Monika specjalista ds. zamówień publicznych Chojnice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 WAŃTUCHOWICZ Anna Marta przedsiębiorca Ustka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 BYSTRON Andrzej Grzegorz kurator sądowy Mezowo członek partii politycznej: Solidarna Polska
25 KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna urzędnik Łeba członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
26 KURZELEWSKA Arleta radca prawny Człuchów nie należy do partii politycznej
27 KOWALSKI Michał Bartosz nauczyciel Władysławowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
28 KLAWITER Kazimierz urzędnik państwowy Rumia członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 27 [Bielsko-Biała]
1 SZWED Stanisław parlamentarzysta Grodziec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 PUDA Grzegorz Paweł parlamentarzysta Bielsko-Biała członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MATUSZNY Kazimierz Władysław parlamentarzysta Milówka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 DRABEK Przemysław Mieczysław menadżer Bielsko-Biała członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 WÓJCIK Magdalena Ewa tłumacz Bielsko-Biała nie należy do partii politycznej
6 GAŻA Grzegorz Krzysztof przedsiębiorca Pszczyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 MACURA Ryszard Arkadiusz nauczyciel Cieszyn nie należy do partii politycznej
8 KANAFEK-LEWANDOWSKA Marcela Joanna pedagog Pszczyna członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 ADAMSKA Barbara Lucyna nauczyciel-pedagog Czechowice-Dziedzice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 ŁOŚ Konrad Tomasz nauczyciel akademicki Bielsko-Biała członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 MIDOR Adrian Kamil nauczyciel Żywiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 GOWIN Jarosław technik elektronik Żywiec nie należy do partii politycznej
13 DZIEDZIC Janusz Witold socjolog Chybie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 BIEGUN Agnieszka Magdalena nauczyciel Juszczyna nie należy do partii politycznej
15 WAWRZECZKO Magdalena Elżbieta student Rudzica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 MICHNIK Renata Anna pracownik samorządowy Dębowiec nie należy do partii politycznej
17 PASIERBEK Łukasz Grzegorz fizjoterapeuta Bestwina członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 BIAŁOWĄS Beata Iwona filozof Katowice członek partii politycznej: Solidarna Polska
Okręg Nr 28 [Częstochowa]
1 GIŻYŃSKI Szymon Stanisław poseł Częstochowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 BURZYŃSKA Lidia Ewa nauczyciel Skrzydlów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 TREPKA Mariusz Wiesław inżynier organizacji i planowania produkcji Moczydło członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 GAWRON Andrzej Janusz poseł Kochanowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 FAJER Monika kierownik agencji doradztwa finansowego Częstochowa członek partii politycznej: Solidarna Polska
6 DEREJCZYK Piotr politolog Wapiennik nie należy do partii politycznej
7 KAPTACZ Anna Janina prezes Częstochowa nie należy do partii politycznej
8 MAJ Tomasz kierownik ds. marketingu i sprzedaży Lgota Mała członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 LANGE Łukasz Artur dyrektor generalny Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 RUKSZA Paweł Jan przedstawiciel władzy samorządowej Częstochowa członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
11 PIETRULEWICZ Magdalena Anna prawnik Wręczyca Wielka nie należy do partii politycznej
12 SŁUŻAŁEK-JAWORSKA Danuta Elżbieta nauczyciel Poraj członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 SOWA Andrzej Piotr przedstawiciel władzy samorządowej Częstochowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 ZALESKA Urszula nauczyciel Częstochowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 29 [Katowice]
1 BORYS-SZOPA Bożena Teresa prawnik Katowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 SZARAMA Wojciech Piotr adwokat Bytom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 PYZIK Piotr Mieczysław politolog Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 GONCIARZ Jarosław Włodzimierz specjalista zastosowań informatyki Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 OLSZEWSKI Tomasz Jan adwokat Tarnowskie Góry członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
6 KUBICA Józef Jan inżynier leśnictwa Tarnowskie Góry członek partii politycznej: Solidarna Polska
7 DZIUK Barbara Anna ekonomista Tarnowskie Góry członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy inżynier mechanik Bytom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 BORÓWKA Anna Joanna psycholog Zabrze członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 KOWALSKI Bartłomiej Leszek dyrektor marketingu Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 ŻAK Paweł inżynier inżynierii środowiska Knurów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 SIEBIATA-TOMCZYK Dorota Regina położna Bytom nie należy do partii politycznej
13 ILEWSKI Adam specjalista do spraw logistyki Zabrze członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława inżynier inżynierii środowiska Pyskowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 REISS Ferdynand Wilhelm nauczyciel akademicki Zabrze członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 CEBULA Ewelina Sylwia inżynier organizacji i planowania produkcji Łany nie należy do partii politycznej
17 PATOŃ Piotr Jerzy elektromonter instalacji elektrycznych Bytom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 KOGOWSKA-PIASECKA Elżbieta Izabela nauczyciel matematyki Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 30 [Bielsko-Biała]
1 BORYS-SZOPA Bożena Teresa prawnik Katowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 SZARAMA Wojciech Piotr adwokat Bytom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 PYZIK Piotr Mieczysław politolog Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 GONCIARZ Jarosław Włodzimierz specjalista zastosowań informatyki Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 OLSZEWSKI Tomasz Jan adwokat Tarnowskie Góry członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
6 KUBICA Józef Jan inżynier leśnictwa Tarnowskie Góry członek partii politycznej: Solidarna Polska
7 DZIUK Barbara Anna ekonomista Tarnowskie Góry członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 PRZEDPEŁSKI Zbigniew Jerzy inżynier mechanik Bytom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 BORÓWKA Anna Joanna psycholog Zabrze członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 KOWALSKI Bartłomiej Leszek dyrektor marketingu Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 ŻAK Paweł inżynier inżynierii środowiska Knurów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 SIEBIATA-TOMCZYK Dorota Regina położna Bytom nie należy do partii politycznej
13 ILEWSKI Adam specjalista do spraw logistyki Zabrze członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 KOŁODZIEJ-PTAK Krystyna Stanisława inżynier inżynierii środowiska Pyskowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 REISS Ferdynand Wilhelm nauczyciel akademicki Zabrze członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 CEBULA Ewelina Sylwia inżynier organizacji i planowania produkcji Łany nie należy do partii politycznej
17 PATOŃ Piotr Jerzy elektromonter instalacji elektrycznych Bytom członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 KOGOWSKA-PIASECKA Elżbieta Izabela nauczyciel matematyki Gliwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 31 [Katowice]
1 MORAWIECKI Mateusz Jakub polityk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 WÓJCIK Michał Marek polityk Czeladź członek partii politycznej: Solidarna Polska
3 POLACZEK Jerzy Jan prawnik Piekary Śląskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 SOŚNIERZ Andrzej Stanisław lekarz medycyny Kobiór członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
5 NOWAK Maria Teresa nauczyciel Chorzów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 PIECHOTA Leszek Marian Senator RP Katowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 WESOŁY Marek Jacek przedsiębiorca Ruda Śląska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 SKAPCZYK Anita Maria przedsiębiorca Tychy nie należy do partii politycznej
9 SKIBA Mariusz Piotr politolog Katowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 JABŁOŃSKI Paweł adwokat Racibórz nie należy do partii politycznej
11 FREITAG Janusz Paweł inżynier mechanik Lędziny członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 AUGUSTYN Zbigniew inżynier transportu drogowego Mysłowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KOPER-STASZOWSKA Wioletta Maria pedagog Ruda Śląska członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 BISKUP Bernadeta Cecylia technik ekonomista Chorzów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PANEK Krystyna Zofia pracownik kancelaryjny Katowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 GROBEL Beata nauczyciel przedszkola Tychy nie należy do partii politycznej
17 ROSICKI Łukasz Krzysztof przedsiębiorca Siemianowice Śląskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 DURSKA Maria Stefania nauczyciel Katowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 ZIĘBA Janina Maria sprzedawca Świętochłowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 URBAŃCZYK Marek Jan nauczyciel akademicki - sztuki muzycznej Siemianowice Śląskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 STĘPIEŃ Agnieszka pedagog resocjalizacji Chorzów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 SKOTAREK Agnieszka Katarzyna nauczyciel Piekary Śląskie nie należy do partii politycznej
23 KICZMAL Mirosław Stanisław technik mechanik Bojszowy Nowe członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 AHNERT Wojciech Tadeusz przedsiębiorca Chorzów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 32 [Katowice]
1 MALIK Ewa Danuta parlamentarzysta Sosnowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 ANDZEL Waldemar Franciszek politolog Rogoźnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 WARWAS Robert Piotr politolog Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 NOWICKA Danuta Czesława metalurg Zawiercie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 MATERLA Maria przedstawiciel władzy samorządowej Jaworzno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 KOZIK Marcin Henryk politolog Jaworzno członek partii politycznej: Solidarna Polska
7 ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta radca prawny Sosnowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 PIĄTEK Zbigniew Józef przedstawiciel władzy samorządowej Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 SZYDLIK Bożena Grażyna pielęgniarka Włodowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 WILK Kazimierz Czesław górnik Sosnowiec nie należy do partii politycznej
11 WARDENGA Lena Marzena ekonomista Czeladź nie należy do partii politycznej
12 DERELA Maciej Daniel politolog Żarnowiec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 CIEŚLIK Beata Elżbieta filolog Dąbrowa Górnicza członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 FIJAŁKOWSKI Krzysztof Sylwester ekonomista Czeladź członek partii politycznej: Wolni i Solidarni
15 SZOPA Paweł Ludwik prezes Sosnowiec nie należy do partii politycznej
16 TRAWCZYŃSKA Ewa Irena lekarz weterynarii Sławków nie należy do partii politycznej
17 GŁĄB Zenon Zygmunt przedstawiciel władzy samorządowej Rokitno-Szlacheckie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 CURYŁO Łukasz dyrektor generalny i zarządzający Jaworzno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 33 [Kielce]
1 ZIOBRO Zbigniew Tadeusz prawnik Warszawa członek partii politycznej: Solidarna Polska
2 KRUPKA Anna Maria socjolog Wola Starogrodzka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 LIPIEC Krzysztof Bogdan nauczyciel Starachowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 CIEŚLAK Michał parlamentarzysta Oblekoń członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
5 KWITEK Marek parlamentarzysta Sandomierz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 WAWRZYK Piotr Sylwester nauczyciel akademicki Kielce nie należy do partii politycznej
7 WOJTYSZEK Agata Katarzyna nauczyciel Starachowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 ZUBA Maria parlamentarzysta Suchedniów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 LATOSIŃSKI Bogdan Jan parlamentarzysta Straszniów Gumienicki nie należy do partii politycznej
10 KRYJ Andrzej Michał parlamentarzysta Ostrowiec Świętokrzyski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 GOSEK Mariusz Marek pedagog resocjalizacji Kielce członek partii politycznej: Solidarna Polska
12 BIELECKI Krzysztof lekarz Warszawa nie należy do partii politycznej
13 KONARSKI Artur Marian rolnik Jadwigów nie należy do partii politycznej
14 PUCHROWICZ Tomasz Andrzej nauczyciel Raków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 TARCZYŃSKI Dominik prawnik Kielce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 KONIUSZ Zbigniew Adam lekarz medycyny Pińczów nie należy do partii politycznej
17 STĘPIEŃ-ZAJĄC Dorota Ewa nauczycielka Ostrowiec Świętokrzyski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 PIEC Grzegorz inżynier leśnictwa Smyków członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 SŁONIEWSKA Monika asystent prawny Kielce nie należy do partii politycznej
20 ORZEŁ Bartłomiej Piotr wyższy urzędnik państwowy Nowy Sącz nie należy do partii politycznej
21 BURAS Agnieszka Dorota ekonomista Suchedniów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 STRZAŁA Marek przedsiębiorca Staszów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 JALOWSKA Małgorzata Barbara ekonomista Adamów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 PRZYBYSZEWSKI Hubert Wacław prawnik Kazimierza Wielka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
25 ŚLUSARCZYK Maksymilian Krzysztof radca prawny Kielce nie należy do partii politycznej
26 IWAŃSKA-BĘBEN Patrycja Anna architekt Kielce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
27 PRZYGODZKA Urszula pedagog Radoszyce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
28 CHRUSZCZ Sylwester Arkadiusz architekt Szczecin nie należy do partii politycznej
29 KRĘPA Danuta Barbara nauczyciel Starachowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
30 ZIELEŃ Magdalena Anna ekonomista Ostrowiec Świętokrzyski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
31 KUŚ Agnieszka nauczyciel Starachowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
32 DORYWALSKI Bartłomiej wyższy urzędnik państwowy Włoszczowa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 34 [Elbląg]
1 KRASULSKI Leonard Seweryn parlamentarzysta Elbląg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 WILK Jerzy Zbigniew parlamentarzysta Elbląg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 BABALSKI Zbigniew parlamentarzysta Ostróda członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 KAZIMIERCZUK Marcin nauczyciel akademicki - nauki prawne Bartoszyce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 MODZELEWSKA-KOZIOŁ Monika Anna kierownik biura Braniewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 GODZIŃSKI Damian Jan inżynier środowiska Nowe Miasto Lubawskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej przedstawiciel władzy samorządowej - radny Elbląg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 OŁDAKOWSKI Adam parlamentarzysta Witki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 WĘGŁOWSKA Anna inżynier rolnictwa Ławice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 GOIK Karolina Ewa specjalista ds. administracji i rozwoju Olbrachtowo nie należy do partii politycznej
11 PIĄTEK Anna kierownik instytucji finansowej i ubezpieczeniowej Brodnica nie należy do partii politycznej
12 KAMIŃSKA Grażyna przedstawiciel władzy samorządowej - radny Rybno nie należy do partii politycznej
13 ANDRUSZKIEWICZ Jolanta Wiesława ekonomista Bartoszyce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 GONTARZ Robert przedstawiciel władzy samorządowej - radny Tuczki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 KIEROZALSKI Grzegorz przedstawiciel władzy samorządowej - radny Ostróda członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 PAWLIK Jacek Roman nauczyciel Kiwity członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 35 [Olsztyn]
1 MAKSYMOWICZ Wojciech Stefan lekarz Olsztyn nie należy do partii politycznej
2 ARENT Iwona Ewa politolog Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 CHOJECKI Artur Henryk urzędnik państwowy Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 KOSSAKOWSKI Wojciech prawnik Ełk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 MAŁECKI Jerzy Wojciech specjalista bankowości Jagodne członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 GOSIEWSKI Jerzy Antoni inżynier leśnictwa Mrągowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 KOZŁOWSKI Patryk historyk Nidzica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 NOWACKI Robert Krzysztof rolnik Stręgielek członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 ŻUCHOWSKI Henryk wyższy urzędnik administracji rządowej Szczytno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 RUDNIK Dariusz Stanisław nauczyciel Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 BUKOWSKA Beata Anna nauczyciel matematyki Olsztynek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 SZOSTAK Izabela Kamila prawnik Kruklanki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 MARCHEL Karol Robert dyrektor szkoły Ełk członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 TOŁWIŃSKA Zdzisława Barbara pedagog Olsztyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 JUCHNIEWICZ Andrzej kierownik biura Gołdap członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 MICHALSKA Jolanta Anna oligofrenopedagog Jeziorany nie należy do partii politycznej
17 SUCHOCKA Agnieszka Jolanta specjalistka do spraw sprzedaży i marketingu Olecko nie należy do partii politycznej
18 SZOSTKOWSKI Tomasz dyrektor wykonawczy Giżycko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 MIESZKOWSKA Ewa nauczyciel Wólka Ryńska nie należy do partii politycznej
20 WYPIJ Michał Piotr politolog Olsztyn członek partii politycznej: Porozumienie Gowina
Okręg Nr 36 [Kalisz]
1 DZIEDZICZAK Jan Michał politolog Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 ŁAWNICZAK Tomasz parlamentarzysta Nowe Skalmierzyce członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 MOSIŃSKI Jan parlamentarzysta Kalisz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 MALĄG Marlena Magdalena wyższy urzędnik państwowy Ostrów Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 KALETA Piotr Marek parlamentarzysta Wolica członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 CZECHAK Lidia prawnik Jarocin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 BIERŁA Leszek Józef wyższy urzędnik samorządowy Pleszew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 SOWA Marek Jan ekonomista Leszno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 MICHNIEWICZ Romuald Michał nauczyciel akademicki Kalisz członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
10 SÓJKA Katarzyna lekarz Przedborów członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 KUBIAK Agnieszka Beata księgowy Konin członek partii politycznej: Solidarna Polska
12 KOZŁOWSKI Jerzy parlamentarzysta Kalisz nie należy do partii politycznej
13 JANUSZKIEWICZ Piotr Józef lekarz Krotoszyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 DZIEDZIC Krzysztof Józef wyższy urzędnik samorządowy Opatówek nie należy do partii politycznej
15 SZYMONIAK Czesław Jan nauczyciel wychowania fizycznego Tursko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 ŚNIEGOCKA Alicja Maria wyższy urzędnik samorządowy Kępno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 KALAK Sławomira Maria nauczyciel historii i społeczeństwa Krotoszyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 SŁOWIŃSKA Dorota pedagog Jerka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 JAGODZIŃSKI Maciej Antoni lekarz weterynarii Bojanowo nie należy do partii politycznej
20 ANDRZEJEWSKA Teresa Małgorzata radca prawny Krobia nie należy do partii politycznej
21 NAWROT Joanna dziennikarz Włoszakowice nie należy do partii politycznej
22 SZCZERBAŃ Jan Franiciszek nauczyciel Zalesie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 BĄKOWSKI Marek ogrodnik Krzywiń członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 PLICHTA Andrzej pracownik administracji rządowej Kalisz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 37 [Konin]
1 HOFFMANN Zbigniew Grzegorz politolog Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZARNECKI Witold Wojciech parlamentarzysta Zielona Góra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 DOLATA Zbigniew nauczyciel historii Gniezno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 BARTOSIK Ryszard parlamentarzysta Kowale Pańskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 GALEMBA Leszek Ryszard parlamentarzysta Kiełczew Smużny Czwarty członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 OSTROWSKI Krzysztof Jan lekarz - specjalista chorób wewnętrznych Skiereszewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 WASZKOWIAK Marek Henryk pracownik naukowy Konin członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
8 POPKOWSKI Robert Adam przedsiębiorca Konin członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 WOŹNIAK Anna pozostali specjaliści ds. księgowosci i rachunkowości Kleczew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 WOJNA Paweł prezes Śrem członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 SZYKOWNA Anita Aldona pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej Strzałkowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA Małgorzata przedstawiciel władzy samorządowej - wicestarosta Pętkowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 DERUCKA-KOŁATA Emilia położna oddziałowa, ratownik medyczny Turek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 GRABOWSKI Łukasz ekonomista Małachowo-Złych Miejsc członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 CICHACKA Małgorzata Marta pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej Obłaczkowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 BARTKOWIAK Jacek Dariusz przedstawiciel władzy samorządowej - starosta Słupca członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 MUSIAŁEK Halina pedagog szkolny Koło nie należy do partii politycznej
18 ITMAN Zofia Mariola przedstawiciel władzy samorządowej Konin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 38 [Piła]
1 CZARNECKI Krzysztof Władysław przedstawiciel władzy samorządowej Trzcianka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 KUBIAK Marta Ryszarda politolog Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 PIECHOWIAK Grzegorz parlamentarzysta Piła członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
4 PORZUCEK Marcin Bartosz parlamentarzysta Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 ZIELIŃSKI Michał Witold dyrektor zarządzający Oborniki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 BANAŚ Dorota kierownik biura Wąsoszki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 FLEMING Bogdan Włodzimierz historyk Mieścisko członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 NIJAKA Danuta Maria politolog Grodzisk Wielkopolski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 JANKOWSKA Maja Małgorzata politolog Warszawa członek partii politycznej: Solidarna Polska
10 FELCYN Józef nauczyciel Wysoka członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 MILER Maria Lidia nauczyciel Piła członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 KASPRZAK Robert Piotr elektromonter układów pomiarowych Szamotuły członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 OKPISZ Andrzej Janusz specjalista do spraw zarządzania i organizacji Oborniki członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 PRĘTKOWSKI Rafał doradca rolniczy Kurnatowice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 PIETRUCZUK Wiesław inżynier mechanik Chodzież członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 MUZYKA Emilia nauczyciel Międzychód członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 KARDASZ Maria Joanna kierownik biura Rakoniewice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 BŁASZCZYK Krzysztof Jakub nauczyciel Obra członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 39 [Poznań]
1 EMILEWICZ Jadwiga Katarzyna politolog Mogilany członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
2 DZIUBA Tadeusz Antoni parlamentarzysta Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej sekretarz stanu Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 STRYJSKA Małgorzata Irena lekarz Poznań nie należy do partii politycznej
5 ZYSK Tadeusz redaktor wydawniczy Poznań nie należy do partii politycznej
6 WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr parlamentarzysta Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 SOMMERFELD Jacek przedstawiciel władzy samorządowej Koziegłowy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 CZERWIŃSKI Zbigniew prezes Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 RACZKOWSKI Mateusz Kacper inżynier produkcji Konin członek partii politycznej: Solidarna Polska
10 ŻELAZNY Filip radca prawny Kórnik członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 STACHOWIAK-GAUDEN Anna adwokat Stęszew członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 BRZOZOWSKA Iwona Anna teolog Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KRZYŻANOWSKA-WALASZCZYK Ewa Urszula architekt Poznań nie należy do partii politycznej
14 SZELĄGOWSKI Piotr Adam przestawiciel handlowy Poznań członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 BRATKOWSKI Wojciech inżynier mechanik Poznań nie należy do partii politycznej
16 KULECZKA-DRZEWIECKA Ewa nauczyciel Chludowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 MARKIEWICZ Marian Jan inżynier mechanik Kostrzyn członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 DALESZYŃSKA Marta Ewa inżynier zootechniki Ujście nie należy do partii politycznej
19 WŁODARCZAK Katarzyna Barbara pracownik administracji publicznej Konarzewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 DEMBIŃSKI Krzysztof Henryk dyrektor Niepruszewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 40 [Koszalin]
1 HOC Czesław lekarz medycyny Kołobrzeg członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 SZEFERNAKER Paweł Maciej prawnik Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 GOLIŃSKA Małgorzata Joanna leśnik Szczecinek członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 STRZAŁKOWSKI Stefan Zdzisław nauczyciel Białogard członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 SUBOCZ Marek Andrzej urzędnik administracji rządowej Wałcz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 WIŚNIEWSKI Artur nauczyciel Koszalin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 OWSIAK Jan Andrzej urzędnik Świdwin nie należy do partii politycznej
8 SOZAŃSKA-MAJCHRZAK Izabella Marzena pedagog Sławno nie należy do partii politycznej
9 PYŻANOWSKI Jakub Mikołaj menedżer Węgorzewo Koszalińskie członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
10 CHRUŚCIEL Ryszard Ambroży pułkownik służby więziennej Choszczno członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 NAGÓRSKA Barbara przedsiębiorca Drawsko Pomorskie członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 BŁASZCZYK Grzegorz rolnik Barwice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 KĘDZIOR Barbara ekonomista Połczyn-Zdrój nie należy do partii politycznej
14 SZTREJA Halina Zofia nauczyciel Sarbinowo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 SZADZEWICZ Jacek Piotr radca prawny Złocieniec członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 NIEMYT Emilia Kazimiera inżynier nawigacji morskiej Nowe Laski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Okręg Nr 41 [Szczecin]
1 GRÓBARCZYK Marek Józef inżynier mechanik Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 DOBRZYŃSKI Leszek parlamentarzysta Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 SZAŁABAWKA Artur Lesław parlamentarzysta Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 JACH Michał parlamentarzysta Stargard członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 BIERNAT Stefania Elżbieta pedagog Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 ZAREMBA Krzysztof Piotr parlamentarzysta Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 MUCHA Rafał Marek prawnik Gryfino członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 DRZAZGA Kazimierz historyk Police członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 LITWIŃSKI Arkadiusz przedsiębiorca Szczecin nie należy do partii politycznej
10 POSOBKIEWICZ Marek lekarz Świnoujście nie należy do partii politycznej
11 SZELĄŻEK Andrzej inżynier leśnictwa Brwice nie należy do partii politycznej
12 KUŹMIŃSKA Monika ekonomista Węgorzyno nie należy do partii politycznej
13 ŁYJAK Justyna ekonomista Nowielin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena nauczyciel Świerczewo członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 MATECKI Dariusz Piotr prawnik Szczecin członek partii politycznej: Solidarna Polska
16 BOGUCKI Zbigniew adwokat Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 BRZOZOWSKA Maria Romualda inżynier leśnik Myślibórz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18 PAWLAK Anna prawnik Dolice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19 TOBOŁA Jolanta Barbara nauczyciel Police członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
20 KAMIŃSKI Michał ekonomista Kamień Pomorski członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21 DYCZYŃSKA Katarzyna Karolina pedagog Gryfice członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
22 STÓJ Agnieszka Janina ekonomista Świnoujście członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23 KURZAWA Agnieszka pedagog Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
24 KOPEĆ Maciej Stanisław nauczyciel Szczecin członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
Wybory do Sejmu RP 2019
Na ten moment, znane są wszystkie nazwiska kandydatów do Sejmu.
Jak poinformował prezydent Andrzej Duda, wybory parlamentarne odbędą się
Data ogłoszenia głosowania jest też oficjalnym początkiem kampanii wyborczej.
>> Andrzej Duda zaproponował termin wyborów. ''Wskazałem 13 października''
RadioZET.pl/onet.pl/PKW/PZ