Obserwuj w Google News

Małgorzata Socha w poruszającym wpisie żegna bliską osobę. „Zawsze mogłam na ciebie liczyć”

2 min. czytania
15.09.2023 09:52
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Socha zamieściła na swoim Instagramie poruszający wpis, w którym żegna się z Anitą Sokołowską. „Zuza była przyjaciółką "Przyjaciółek", a Anita została moją” – czytamy.

Małgorzata Socha pożegnała się z Anitą Sokołowską. Panie przez 11 lat pracowały na planie "Przyjaciółek", jednak Sokołowska postanowiła ruszyć dalej. Podjęła decyzję o zakończeniu wątku swojej postaci.
fot. VIPHOTO/East News

Na Instagramie Małgorzaty Sochy pojawił się wpis, który w pierwszych słowach może poważnie zaniepokoić jej fanów. Ci jednak mogą odetchnąć z ulgą, bo wszyscy żyją i mają się dobrze. No może poza Zuzą z serialu „Przyjaciółki” Polsatu.

Zobacz też:  Anita Sokołowska odchodzi z „Przyjaciółek”. Jak skończy się wątek Zuzy?

Anita Sokołowska odchodzi z „Przyjaciółek”

Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska przez 11 lat tworzyły ekipę serialowych koleżanek w serialu Polsatu o tytule „Przyjaciółki”. Panie stworzyły ekranowe kreacje, które pokochały tysiące widzów, jednak po 22 sezonach nadszedł czas na zmiany. I to niemałe.

Anita Sokołowska, która wcielała się w postać Zuzy Markiewicz, postanowiła zakończyć swoją przygodę z produkcją. - To nie była łatwa decyzja. Długo do niej dojrzewałam. Od momentu, kiedy uświadomiłam sobie, że potrzebuję zmiany, kiedy zaakceptowałam w sobie, że muszę powiedzieć o tym mojemu producentowi, poprzez przeprowadzenie procesu pożegnania z Zuzą, myślę, że minęło ok. dwóch lat – wyznała w rozmowie z Plejadą.

Finalnie serialowa Zuza miała nawrót raka, który bezpowrotnie zakończy jej wątek. Anita Sokołowska nie wróci więc już na plan serialu „Przyjaciółki”. Pożegnała się już z ekipą produkcyjną, podziękował jej również Edward Miszczak.

Redakcja poleca

Małgorzata Socha zaprzyjaźniła się z Anitą Sokołowską. Tak ją pożegnała

Niewiele osób wie, że serialowa przyjaźń przeniosła się z ekranu na prawdziwe życie. Tak przynajmniej wnioskować można z emocjonalnego wpisu Małgorzaty Sochy, która instagramowym wpisem pożegnała Anitę Sokołowską.

- Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta, a jeśli już, to będziemy się żegnały wszystkie cztery a nie żegnały jedną z nas. Zuza była przyjaciółką „Przyjaciółek”, a Anita została moją – napisała na wstępie.

Aktorka dodała, że ekipa przyjaciółek przeżyła wiele nie tylko na planie, ale i w życiu prywatnym. Godziny spędzone razem przed kamerami, bardzo panie do siebie zbliżyły: - Trwaliśmy ramię w ramię, dużo razem przeżyłyśmy, niezliczone dni na planie, które przeplatały się z ważnymi momentami w naszym życiu prywatnym. W najtrudniejszym momencie w „Przyjaciółkach” byłaś za mną i za mną – napisała Małgorzata Socha.

- Dziękuję Ci Anitko, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Odchodzi Twoja bohaterka nie TY, mimo wszystko będzie mi Ciebie brakowało na planie. Jest mi bardzo smutno, ale wierzę, że przetniemy się nie raz, nie dwa na zawodowym szlaki i zrobimy coś pięknego razem – dodała na koniec.

Nie przegap