Obserwuj w Google News

Anita Sokołowska odchodzi z „Przyjaciółek”. Jak skończy się wątek Zuzy?

2 min. czytania
09.08.2023 18:17
Zareaguj Reakcja

Anita Sokołowska po 11 latach miała podjąć decyzję o odejściu z „Przyjaciółek”. Aktorka podobno definitywnie zakończyła pracę na planie serialu Polsatu. Co stanie się z Zuzą Markiewicz, w którą się wcielała?

anita-sokołowska-odchodzi-z-przyjaciółek-jak-skończy-się-wątek-zuzy
fot. Paweł Wodzyński/East News

Anita Sokołowska przez 11 lat grała Zuzannę Markiewicz w „ Przyjaciółkach”. Postać pewnej siebie dyrektorki banku od razu przypadła widzom do gustu. Na przestrzeni 22 sezonów bohaterka przeżyła wiele trudnych chwil. Szczególnie mocno odbiła się na niej walka z rakiem i informacja o autyzmie jej syna. Mimo to Zuza zawsze potrafiła radzić sobie z problemami i okazywać wsparcie przyjaciółkom. Niestety, jak podaje Plejada, wątek Markiewicz dobiega końca. Sokołowska miała podjąć decyzję o odejściu z serialu Polsatu.

„Przyjaciółki”. Anita Sokołowska odchodzi z serialu. Co stanie się z Zuzą?

Według ustaleń dziennikarzy Plejady Anita Sokołowska definitywnie zakończyła pracę na planie „Przyjaciółek”. Widzowie serialu już w ostatnim sezonie mogli zauważyć, że Zuza coraz rzadziej pojawiała się na ekranie. Wątek bohaterki został ponoć okrojony na prośbę samej aktorki. Markiewicz udała się w podróż, a w 21. sezonie była obecna głównie zdalnie, rozmawiając z pozostałymi postaciami na komunikatorze internetowym.

Już w poprzednich odcinkach do obsady „Przyjaciółek” dołączyła Laura Breszka, która miała niejako wypełnić lukę po Anicie Sokołowskiej. Dlaczego aktorka odeszła z serialu? Plejada podaje, że chce się skupić na innych projektach zawodowych - reżyserii w teatrze i nowych rolach filmowych.

Redakcja poleca

Zuza ma się pojawić jedynie w kilku pierwszych odcinkach 22. sezonu „Przyjaciółek”. Jak scenarzyści zakończą jej wątek? Czy Zuza wyjedzie na dobre? A może dojdzie do tragedii? Według informatora Plejady historia Markiewicz dobiegnie ostatecznego końca. - Wątek Zuzanny Markiewicz zakończy się bezpowrotnie. Będzie to szok dla widzów - miało przekazać źródło portalu.

Nie przegap
Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO