Obserwuj w Google News

Widz wysłał gwiazdora do lekarza. Skończyło się operacją

2 min. czytania
31.08.2023 22:28
Zareaguj Reakcja

Widz "Przyjaciółek" polecił Mariuszowi Bonaszewskiemu, by udał się do lekarza. Okazało się, że aktor musi przejść poważną operację. Co się stało?

Mariusz Bonaszewski
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Widz serialu "Przyjaciółki" zauważył niepokojące objawy u aktora Mariusza Bonaszewskiego. Polecił mu wizytę u lekarza. Okazało się, że gwiazdor wymaga poważnej operacji.

Mariusz Bonaszewski przeszedł operację: widz wysłał go do lekarza

Chociaż Mariusz Bonaszewski stał się rozpoznawalny dzięki postaci profesora medycyny w "Na dobre i na złe", to widz wydał początkową diagnozę, polecając aktorowi, by udał się do specjalisty.

Według "Dobrego Tygodnia", jeden z fanów hitu Polsatu "Przyjaciółki", zauważył, że Bonaszewski nietypowo się porusza. Zaniepokojony zadzwonił do "Dzień dobry TVN". Jak się okazało, widz był lekarzem, który poprosił, by przekazać aktorowi, że powinien udać się na badania.

Do nietypowej sytuacji doszło w 2017 roku. Do aktora dotarła rada widza i rzeczywiście postanowił wybrać się do szpitala. Okazało się, że Bonaszewski musiał zostać poddany operacji mózgu, a następnie przeszedł rehabilitację. O całej sprawie czasopismu opowiedziała osoba związana ze stacją TVN.

- To niesamowite, że lekarz we właściwym momencie zasiadł przed telewizorem, a pacjent potraktował jego słowa poważnie. Miał szalone szczęście, że trafił na świetnego specjalistę - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

Redakcja poleca

Mariusz Bonaszewski: na co chorował aktor?

Mimo tych rewelacji, sam zainteresowany nie skomentował doniesień na temat zabiegu, który przeszedł. Wszystko wskazuje na to, że obecnie wszystko jest już w porządku. Od 2017 roku regularnie pojawia się w różnego rodzaju produkcjach. W samym 2023 roku Bonaszewskiego mogliśmy oglądać w 6 produkcjach telewizyjnych i słuchać w dwóch podcastach. Mowa o takich tytułach, jak "Dom pod Dwoma Orłami", "Krucjata", "Polowanie na ćmy", "Kres niewinności", "Sortownia" i "Operacja: Soulcatcher".

Nie przegap

RadioZET.pl