Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Odcinek 1736. Piotrek Zduński umrze? Tragedia w Grabinie

1 min. czytania
13.06.2023 13:09
Zareaguj Reakcja

Widzowie „M jak miłość” muszą przygotować się na dawkę wielkich emocji. W odcinkach, które zostaną wyemitowane na antenie TVP po wakacjach, wydarzy się prawdziwa tragedia. Zduńscy będą musieli rozstać się z dziećmi.

„M jak miłość”: Piotrek Zduński umrze? Wiemy, co wydarzy się po wakacjach
fot. Facebook: M jak miłość

„M jak miłość” zaskoczy widzów po wakacjach. W odcinku 1736 serialu TVP Kinga i Piotr Zduńscy wybiorą się do Grabiny, by nacieszyć się błogim spokojem z dala od zgiełku miasta. Będą też chcieli pozbyć się obowiązków. Dlatego oddadzą swoje dzieci…

„M jak miłość” odcinek 1736. Co wydarzy się po wakacjach? Zduńscy oddadzą dzieci

W odcinku 1736. „M jak miłość” Zduńscy przekażą opiekę nad swoimi pociechami babci. Barbara z chęcią zajmie się wnukami. Nie będzie jednak wiedziała, że przyjdzie jej opiekować się pociechami Zduńskich o wiele dłużej… Niespodziewanie sielanka Zduńskich zostanie zakłócona przez prawdziwą tragedię.

Redakcja poleca

„M jak miłość” odcinek 1736. Tragedia u Zduńskich po wakacjach

Już wcześniej lekarz zalecał Piotrkowi odpoczynek i zwolnienie tempa życia. Przecież problemy kardiologiczne to nie przelewki. Właśnie dlatego Zduński w odcinku 1736. „M jak miłość” zdecyduje się na krótki urlop w Grabinie. To jednak nie wystarczy, by uchronić go przed nieszczęściem. Podczas spaceru Piotr dostanie zawału. Czy umrze?

Redakcja poleca

„M jak miłość”. Kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu „M jak miłość” będzie można oglądać od września na antenie TVP2.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl