Obserwuj w Google News

Tradycji musi stać się za dość. Kiedy TVP wyemituje świąteczny odcinek "Rolnika"?

2 min. czytania
17.11.2023 15:26
Zareaguj Reakcja

"Rolnik szuka żony" od lat jest jedną ze stałych pozycji ramówki TVP. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizory, by obejrzeć świąteczny odcinek programu. Już wiadomo, kiedy zostanie on wyemitowany.

 Anna Skalik   2:03 PM Tradycji musi stać się za dość. Kiedy TVP wyemituje świąteczny odcinek "Rolnika"?
fot. Hubert Komerski/TVP/East News

Miłosne show TVP od wielu lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem widzów. Emitowany jest od 2014 roku, a widzowie śledzą właśnie perypetie uczestników 10. już sezonu programu. Od samego początku jego prowadzącą jest uwielbiana przez wszystkich Marta Manowska. To właśnie ona pojawia się w każdym z odcinków — także w chętnie oglądanych epizodach świątecznych. Prawdziwą już tradycją stało się to, że w Święta Bożego Narodzenia " Rolnik szuka żony" gości w domach par, którym udało się w programie znaleźć miłość. Już wiadomo, kiedy telewizja pokaże świątecznego "Rolnika".

Tradycji musi stać się za dość. Kiedy TVP wyemituje świąteczny odcinek "Rolnika"?

Z informacji, które pojawiły się w serwisie Wirtualne Media, wynika, że odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany tym razem w pierwszy dzień świąt. "Jak wynika z naszych ustaleń, program będzie można obejrzeć w poniedziałek, 25 grudnia br. o godz. 20.25" - przekazał portal.

Redakcja poleca

Wciąż trwa nowa edycja programu, ale nawet po jej zakończeniu widzowie nie będą musieli czekać aż do wiosennej "wizytówki" uczestników nowego sezonu. Prawdziwą tradycją TVP stało się emitowanie świątecznego odcinka, w którym Marta Manowska ponownie spotyka się z bohaterami minionej edycji, by powspominać udział w programie i dowiedzieć się, co się u nich dzieje. Zwyczajowo kamery  pojawiają się także w domach par "rolnika", a tych jest już naprawdę wiele — na przykład Anna i Grzegorz Bardowscy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, czy też Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz. Ciekawe, kogo w tym roku odwiedzi kamera świątecznego odcinka.

Rolnik szuka żony wciąż emocjonuje widzów

Choć "Rolnik szuka żony" emitowany jest już prawie dekadę, to wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Nie wiadomo jeszcze, czy wiosną widzowie zobaczą 11. edycję, ale nic nie wskazuje na to, by program miał zniknąć z anteny. Jak pokazują wyniki oglądalności, "Rolnik" jest jednym z hitów ramówki TVP: pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 2,14 mln osób. Przełożyło się to na 17,64 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 15,51 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 15,26 proc. w grupie 16-59.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP