Obserwuj w Google News

Finał "Rolnik szuka żony 10". Kiedy ostatni odcinek show TVP i co się wydarzy?

2 min. czytania
17.11.2023 22:40
Zareaguj Reakcja

Finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" już niedługo. Ekipa z TVP nagrała już ostatni odcinek randkowego show z Martą Manowską i niebawem wyemituje go na antenie. Widzowie przekonają się, kto został parą oraz jak potoczyły się losy Waldemara i innych uczestników po zakończeniu zdjęć. Kiedy finałowy odcinek "Rolnik szuka żony 10" w Jedynce i co będzie się działo w studiu? 

Finał "Rolnik szuka żony 10" w TVP już nakręcony
fot. materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony 10" przejdzie do historii jako jeden z najbardziej emocjonujących sezonów randkowego show TVP. Najwięcej działo się u 41-letniego Waldemara, który w "Rolniku" wywołała skandal i musiał wytłumaczyć ze swojej znajomości spoza programu. Wśród widzów wrzało także z powodu musztrującej chłopaków Agnieszki oraz kandydata Anny posądzonego o ukrywanie związku. U pozostałych uczestników było spokojniej, lecz wciąż ważą się losy ich wybranek. W gospodarstwie Darka została już tylko Nikola, ale dziewczyna nie przypadła do gustu jego rodzicom. Z kolei u Artura na rozwój wydarzeń czeka Sara. 

Redakcja poleca

Finał "Rolnik szuka żony 10" w TVP już nakręcony

W ostatnim odcinku tego sezonu okaże się, jakich wyborów dokonali gospodarze. Finał "Rolni szuka żony" został już nagrany i zostanie wyemitowany 10 grudnia 2023 r. o godz. 21:15 na antenie Jedynki. W studiu z Martą Manowską spotkają się Anna, Agnieszka, Dariusz, Artur i Waldemar, aby podsumować udział w programie.

Już tradycyjnie podczas emisji finałowego odcinka "Rolnika" dojdzie do konfrontacji gospodarzy z odrzuconych kandydatami Można więc się spodziewać szczerych rozmów, wzajemnych żali i niewygodnych pytań. W sieci huczy o desperackiej wizycie Waldka w domu Ewy. Niewykluczone, że w odcinku finałowym poznamy szczegóły tego zajścia. 

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP