Obserwuj w Google News

Afera w "Chłopakach do wzięcia": uczestnik "Rolnik szuka żony" oszukał Karinę?

3 min. czytania
09.11.2023 19:55
Zareaguj Reakcja

Karina z "Chłopaków do wzięcia" została oszukana przez mężczyznę, którego pokochała. Okazuje się, że może chodzić o uczestnika "Rolnik szuka żony".

Karina z  "Chłopaków do wzięcia" została oszukana
fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia/screen

Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że Karina Koch z " Chłopaków do wzięcia" potwierdziła w mediach społecznościowych, że jest szczęśliwie zakochana. Na jej profilu na Facebooku od dłuższego czasu publikowała zdjęcia z mężczyzną, którego można było zobaczyć w show " Rolnik szuka żony". Okazuje się, że ta relacja to już prawdopodobnie przeszłość. Karina została zraniona i opowiedziała o tym w odcinku "Chłopaków do wzięcia".

Bohater "Rolnik szuka żony" oszukał Karinę z "Chłopaków do wzięcia"?

Na facebooku programu "Chłopaki do wzięcia" pojawił się krótki filmik ze zwiastunem nowego odcinka. Widzimy w nim Karinę, która ze smutkiem opowiada o zakończeniu relacji, z powodu której jeszcze niedawno była bardzo szczęśliwa. — Jeśli chodzi o moje życie uczuciowe, to zakończyłam relację z takim jednym, jak zwal, tak zwał, kolegą no i nie powiem, coś do niego poczułam. I teraz jest mi ciężko, żeby znowu na dystans z tą relację, no bo zawiódł mnie i zranił. Muszę się jakoś tak odciąć od tego chłopaka, tylko sama jeszcze nie wiem, jak to zrobić. Często mam chwile słabości i znowu wracam. Chyba tak naprawdę pierwszy raz od dłuższego czasu byłam zakochana w realu — powiedziała bohaterka "Chłopaków do wzięcia".

Redakcja poleca

Wiele wskazuje na to, że chodzi właśnie o Karola Kornackiego, który pojawił się w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Był kandydatem Agnieszki, lecz ostatecznie nie przeszedł do dalszego etapu. Skąd podejrzenie, że chodzi właśnie o niego? Karina mówi o tym, że chciała mieć "medialnego" faceta, a tak chyba można powiedzieć o osobie, która zaliczyła udział w kolejnym programie telewizyjnym. Wcześniej Kornacki był już właśnie  "Chłopakach". — Ja zawsze chciałam mieć trochę takiego bardziej medialnego faceta, który będzie podobnie jak ja, żeby też w tych mediach społecznościowych istniał, żeby się nie bał kamery, żeby móc wystąpić — powiedziała Karina.

Partner Kariny z "Chłopaków do wzięcia" publikował jej intymne materiały?

Jak zdradziła Karina, sprawy zaczęły układać się w dość nieoczekiwany sposób, bo zaczęła dostawać informacje o wycieku jej nagrań i zdjęć do sieci. — W tym przypadku poszło to trochę za daleko. Po prostu zaczęły się pojawiać jakieś filmiki z ukrycia, ludzie zaczęli mi mówić, że widzieli mnie tu i tam, że słyszeli coś takiego, czy siamtego. Ja się zastanawiałam, jak to się stało, że ludzie to słyszeli. No i doszłam do wniosku, że byłam nagrywana skrycie. Tak samo zdjęcia też się pojawiały, które nie pozwoliłam, żeby były w internecie, więc niemiłe to było — wyjaśniła bohaterka.

Jak przyznała, nie zamierza się teraz zakochiwać, ale serce nie sługa. — Wtedy też wyszło, jak wyszło. Na uczucia nie mamy wpływu. Pomimo że nie chcę, nie tracę nadziei, że gdzieś tam ta "połówka" na mnie czeka — stwierdziła.

Źródło: Radio ZET/Facebook

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP