Obserwuj w Google News

"Serca na sprzedaż" - odc. 7 – STRESZCZENIE. Michaił trafi do więzienia? [10.02]

2 min. czytania
09.02.2022 15:11
Zareaguj Reakcja

"Serca na sprzedaż" to nowy rosyjski serial w ramówce TVP. Akcja rozgrywa się w latach 90. XX wieku i opowiada o grupie kobiet, które muszą utrzymać swoje rodziny. Matki i córki w okresie akumulacji kapitału zajmują się głównie handlem. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

Serca na sprzedaż - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Serca na sprzedaż" to nowa propozycja TVP. Produkcja opowiada o burzliwych losach rosyjskich matek i córek, które muszą zrobić wszystko, by utrzymać swoje rodziny w okresie akumulacji kapitału. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić sobie bohaterowie w 7. odcinku?

"Serca na sprzedaż", odc. 7 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Serca na sprzedaż"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"Serca na sprzedaż", odcinek 7 – STRESZCZENIE

Streszczenie 7. odcinka serialu "Serca na sprzedaż" prezentuje się następująco:

Michaił może trafić do więzienia za kradzież paliwa z bazy wojskowej. Sytuacja sprawia, że zmartwiona Ania podupada na zdrowiu i trafia do szpitala. Do domu Swietłany i Wiktora przychodzi dziewczyna w ciąży. Mężczyzna jedzie do Mińska, by odwiedzić swoją kochankę. Zoja nakłania Olgę, Swietłanę i Alisę, by pracowały w jej sklepie. Ich dług wobec kobiety ciągle rośnie. Tymczasem Ełła wynajmuje prywatnego detektywa, by odnalazł jej zaginionego przed rokiem męża. Pułkownik Piotr jest zakochany w Oldze. Z tego powodu stara się uratować jej męża przed więzieniem. Za kratami siedzi natomiast syn Zoi. Bandyci chcą wykorzystać jej miłość do chłopaka i zmuszają ją, by skontaktowała się z politykiem do Dumy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Daria Egorova jest gwiazdą "Kozackiej miłości". Jak aktorka wygląda prywatnie?

"Serca na sprzedaż" – gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Serca na sprzedaż" trafi na antenę TVP2 już w czwartek 10 lutego 2022 roku o godzinie 21:55. Kolejne epizody będą emitowane o tej samej porze od poniedziałku do czwartku.

Czytaj także:  "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]