Obserwuj w Google News

"Rysa": nowy serial na podstawie powieści Brejdyganta. Kogo w nim zobaczymy?

1 min. czytania
13.10.2020 11:39
Zareaguj Reakcja

"Rysa" to nowy serial, który powstał we współpracy Polsatu i Sony Pictures Television. Fabuła jest oparta na książce Igora Brejdyganta. Kiedy premiera?

Zbigniew Zamachowski
fot. Jacek Dominski/REPORTER

"Rysa": nowy serial na podstawie powieści Brejdyganta. Jest to współpraca  Polsatu i Sony Pictures Television. Kogo zobaczymy w produkcji i na kiedy zaplanowano premierę serialu oraz gdzie będzie można oglądać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  „Bastion” – nowy serial na bazie prozy Stephena Kinga. Zobacz pierwszy klimatyczny zwiastun [WIDEO] 

"Rysa": nowy serial na podstawie powieści Brejdyganta zatytułowanej "Układ"

Sony Pictures Television i Telewizja Polsat podejmują współpracę. Niedługo powstanie serial "Rysa" oparty na cyklu powieści kryminalnych Igora Brejdyganta. Główną bohaterką jest Monika Brzozowska, policjantka warszawskiego wydziału zabójstw. Kobieta cierpi na zanik pamięci, a do tego zmaga się z wieloma lękami. W pewnym momencie trop podczas jednej ze spraw morderstwa prowadzi do niej samej. Zostaje wplątana w niebezpieczną grę.

Jak podają wirtualnemedia.pl - pierwsze prace na planie rozpoczęto już w lipcu. Zdjęcia powstają w Warszawie oraz w Gdyni. W "Rysie" zobaczymy: Julię Kijowską, Macieja Zakościelnego, Kingę Preis, Janusza Chabiora, Dawida Ogrodnika czy  Zbigniewa Zamachowskiego. Reżyserem serialu są Maciej Migas, Łukasz Kośmicki oraz Leszek Dawid

"Rysa": kiedy i gdzie oglądać?

Na razie nie podano, ile odcinków będzie liczył serial "Rysa" oraz gdzie będzie emitowany. Nie jest znana także data premiery serialu.

Zobacz także: Najlepsze seriale grozy. 10 seriali-horrorów, które musisz obejrzeć [LISTA] 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl