Obserwuj w Google News

„Przyjaciółki“ żegnają się z widzami. Polsat zamówił finałowy sezon. Kiedy premiera?

Michał Kaczoń
2 min. czytania
29.03.2022 10:34
Zareaguj Reakcja

„Przyjaciółki“ to flagowy serial stacji Polsat. Emitowany od 2012 roku, w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie. Właśnie z okazji tej okrągłej rocznicy, szefowie stacji postanowili domknąć wszystkie wątki produkcji. 20. sezon będzie finałem przygód czterech przyjaciółek z Warszawy.

„Przyjaciółki“ żegnają się z widzami. Polsat zamówił finałowy sezon. Kiedy premiera?
fot. East News

Przyjaciółki” pożegnają się z widzami.  Polsat poinformował właśnie, że 20. sezon będzie ostatnim, w którym widzowie stacji zobaczą cztery przyjaciółki i ich codzienne perypetie.

Redakcja poleca

Przyjaciółki: ogłoszono ostatni sezon serialu. Kiedy premiera finałowych odcinków?

Serial z udziałem Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej zakończy się po emisji dwudziestego, jubileuszowego sezonu. Jak podają dziennikarze portalu Wirtualne Media, powołując się na rozmowę osoby związanej z produkcją z przedstawicielami Super Expressu, na jesieni ukaże się 20. sezon serialu.

„To będzie piękne podsumowanie i zakończenie historii bohaterek” – czytamy w komentarzu osoby, która woli zostać anonimowa.

Wedle danych zebranych przez portal Wirtualne Media, obecny, dziewiętnasty sezon, jest średnio oglądany przez ok. milion widzów.

„Przyjaciółki” – fragment ostatniego odcinka

Akcja w serialu „Przyjaciółki” po raz kolejny nabiera tempa. Bohaterki znów przeżywają miłosne wzloty i upadki, a także wplątują się w zaskakujące sytuacje. Fragment ostatniego odcinka, z czwartku 24 marca, prezentuje się następująco:

„Przyjaciółki” – twórcy i obsada

Autorkami scenariusza serialu są Aneta Głowska, Magdalena Strzałkowska i Katarzyna Leżeńska, a nowe odcinki wedle pomysłu Beaty Pasek, powstają pod okiem Akson Studio. Na ekranie możemy oglądać zaś takich aktorów i aktorki jak: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska,  Anita Sokołowska, Magdalena Stużynśka-Brauer oraz Bartek Kasprzykowski, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak czy Karol Dziuba.

„Przyjaciółki” – gdzie i kiedy oglądać? 

Nowe odcinki serialu, który obecnie pokazuje swój 19. sezon, emitowane są w czwartki o 21.10 na antenie stacji Polsat. Dotychczasowe odcinki można oglądać także na stronie PolsatGo.pl i w Polsat Box. Finałowy, 20. sezon, wedle najnowszych informacji, ma pojawić się na antenie stacji już jesienią.

Czytaj także:  Dwa polskie seriale wrócą z nowymi odcinkami na Canal Plus. Kiedy premiery?

RadioZET.pl/Wirtualne Media/Super Express

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]