Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Kacper Kuszewski komentuje powrót do serialu. Co dalej z Markiem?

2 min. czytania
08.07.2021 14:04
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej po wakacjach 2021. Pojawiły się plotki, że w serialu ponownie zobaczymy Kacpra Kuszewskiego. Aktor odniósł się do tych pogłosek. Czy widzowie ponownie zobaczą w serialu Marka Mostowiaka?

Kacper Kuszewski
fot. VIPHOTO/East News

"M jak miłość": Kacper Kuszewski komentuje powrót do serialu. Serial "M jak miłość" jest emitowany od ponad 20 lat, jednak nowe odcinki wciąż budzą ogromne emocje. Na ten moment serial nie jest emitowany na antenie TVP2 ze względu na przerwę wakacyjną. Produkcja wróci do telewizji jesienią. Pojawiły się plotki, że w nowych odcinkach ponownie zobaczymy Marka Mostowiaka. Kacper Kuszewski, który wcielał się w tę rolę, odniósł się do tych rewelacji.

Zobacz także:  "M jak miłość": Marek Mostowiak wróci do Grabiny? Kacper Kuszewski pojawi się serialu

"M jak miłość": Kacper Kuszewski komentuje powrót do serialu. Co dalej z Markiem?

Kacper Kuszewski wróci do serialu "M jak miłość"? Widzowie mieli nadzieję zobaczyć aktora ponownie w popularnej telenoweli. Przypominamy, że Marek wyjechał do Australii, a jego syn Mateusz (Krystian Domagała) pozostał w Grabinie. Chłopak przeszedł miłosny zawód, a jego małżeństwo się rozpadło. Z tego powodu Marek miał przylecieć do Polski. Okazuje się, że Kuszewski nie planuje jednak powrotu do telenoweli.

To całkowicie wymyślona informacja. Moją współpracę z "M jak miłość" definitywnie zakończyłem i nie planuję powrotu do tego serialu. - Kacper Kuszewski w rozmowie z "Super Expressem"

Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - oznacza to, że Marek pozostanie w Australii. 

Redakcja poleca

"M jak miłość": kiedy serial wróci na antenę Telewizji Polskiej?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2021 roku. Na konkretne informacje trzeba jeszcze poczekać.

Zobacz także:  "M jak miłość": tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Co się wydarzy?

RadioZET.pl/swiatseriali.interia.pl