Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Paweł Deląg odchodzi z serialu. Co dalej z jego bohaterem?

1 min. czytania
30.06.2021 15:13
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej już po wakacjach. Okazuje się, że zajdą zmiany w obsadzie popularnej telenoweli. Z "M jak miłość" odejdzie Paweł Deląg. Co się wydarzy?

Paweł Deląg
fot. Piotr Molecki/East News

"M jak miłość": Paweł Deląg odchodzi z serialu. Aktor poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozstaje się z popularną produkcją. Oznacza to, że jego bohatera, Michała Ostrowskiego, nie zobaczymy już w "M jak miłość". Co się stanie z tą postacią?

Zobacz także:  "M jak miłość" po wakacjach: rozwód ulubionej pary widzów. Co się wydarzy?

"M jak miłość": Paweł Deląg odchodzi z serialu. Co dalej z jego bohaterem?

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej najprawdopodobniej we wrześniu 2021 roku. Okazuje się, że czekają nas wielkie zmiany - szczególnie jeśli chodzi o obsadę. Paweł Deląg poinformował na swoim profilu na Instagramie, że odchodzi z serialu. Popularny aktor nie wystąpi już w "M jak miłość".

Paweł Deląg był związany z produkcją od 2018 roku. Wcielał się w Michała Ostrowskiego, pisarza, który był związany z Joasią ( Barbara Kurdej-Szatan). Aktor nie zdradził powodu swojej decyzji, ale podziękował ekipie serialu "M jak miłość" za wspólnie spędzony czas.

Redakcja poleca

"M jak miłość": kiedy serial wraca do telewizji?

Serial "M jak miłość" powróci na antenę TVP2 najprawdopodobniej we wrześniu 2021 roku. Jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

Zobacz także:   "M jak miłość" po wakacjach: jak się ułoży relacja Izy i Marcina? Nie mamy dobrych wieści

RadioZET.pl

Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła?