Obserwuj w Google News

"M jak miłość": tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Co się wydarzy?

2 min. czytania
25.06.2021 14:55
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej po wakacjach 2021. W nowych odcinkach zobaczymy dramat w rodzinie Mostowiaków. Jak potoczą się losy Mateusza po rozstaniu z Lilką?

M jak miłość
fot. Jan Bielecki/East News

"M jak miłość": tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. W ostatnich odcinkach przed wakacjami widzowie byli świadkami smutnego rozpadu związku Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki ( Monika Mielnicka). Młody chłopak nie będzie umieć się pozbierać po rozstaniu. Co się wydarzy?

Zobacz także:  "Ojciec Mateusz": Monika Mielnicka pojawi się w serialu. Jaka rola jej przypadnie?

"M jak miłość": tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Co się wydarzy?

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej dopiero jesienią. Wszystko wskazuje na to, że długie oczekiwanie na kolejne epizody zostanie wynagrodzone mocnymi, emocjonalnymi wątkami. Co się wydarzy w życiu Mateusza Mostowiaka? Chłopak został porzucony przez żonę, która wybrała starszego od siebie mężczyznę i poprosiła o rozwód. Mostowiak uzna, że nie ma już dla niego miejsca w Grabinie.

Redakcja poleca

Wiele wskazuje na to, że słuch po nim zaginie. Basia (Teresa Lipowska) nie będzie mogła się skontaktować z ukochanym wnukiem. Barbara postanowi wynająć do pomocy osoby, które pomogą jej odnaleźć Mateusza. Superseriale.se.pl podają, że Mateusz być może wróci do Grabiny, a pocieszenie może znaleźć w ramionach... Alicji (Alicja Ostolska). To całkiem możliwe, tym bardziej że Ala postanowiła zerwać kontakt z Lilką. Co się wydarzy? Dowiemy się dopiero po wakacjach.

"M jak miłość": kiedy oglądać serial po wakacjach?

Serial "M jak miłość" wróci po wakacjach na antenę TVP2. Na ten moment nie ma jeszcze podanej konkretnej daty, ale pewnie będzie to wrzesień 2021.

Zobacz także:  5 najbardziej absurdalnych wątków w polskich serialach. Twórców poniosła wyobraźnia

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl

Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła?