Obserwuj w Google News

"M jak miłość" po wakacjach: rozwód ulubionej pary widzów. Co się wydarzy?

2 min. czytania
29.06.2021 11:11
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej po wakacjach 2021. Już teraz pojawiają się przecieki dotyczące fabuły w nowych odcinkach. Wiele wskazuje na to, że czeka nas poważny kryzys w związku Izy i Marcina. Czy kobieta złoży pozew o rozwód? Zdradzamy, co już wiadomo.

Adriana Kalska
fot. Mateusz Jagielski/East News

"M jak miłość" po wakacjach: Iza zdecyduje się złożyć pozew o rozwód. To już koniec ulubionej pary widzów serialu? Wiele wskazuje na to, że jeszcze sporo czasu upłynie, nim doczekamy się szczęśliwego zakończenia. Chodakowska nie poradzi sobie z emocjami i zdecyduje się zakończyć małżeństwo.

Zobacz także:  "M jak miłość": tragiczny los Mateusza po zdradzie Lilki. Co się wydarzy?

"M jak miłość" po wakacjach: Iza zdecyduje się złożyć pozew o rozwód

"M jak miłość" to popularna polska telenowela, która jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej od ponad 20 lat. Powoli dowiadujemy się, co się wydarzy w nowych odcinkach serialu, które będzie można oglądać po wakacjach. Jak podaje Świat Seriali - Iza (Adriana Kalska) będzie miała dosyć zachowania męża (Mikołaj Roznerski). Jego brak zaufania sprawia, że nie czuje się najlepiej, dlatego postanowi złożyć pozew rozwodowy i zakończyć ten przykry czas w życiu.

Redakcja poleca

Sytuacji nie pomoże fakt, że Marcin zdecydowanie się poddał i wyprowadził się z domu. Czy mężczyzna zrozumie, jak wiele może stracić, gdy otrzyma papiery z sądu? Dowiemy się dopiero po wakacjach.

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy oglądać serial?

Serial "M jak miłość" wróci na antenę Telewizji Polskiej we wrześniu 2021 roku. Konkretna data nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że serial będzie można oglądać dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i wtorki) o godzinie 20.55 na TVP2.

Zobacz także:  5 najbardziej absurdalnych wątków w polskich serialach. Twórców poniosła wyobraźnia

RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl