Obserwuj w Google News

Zofia Zborowska o drugim dziecku: "Nie wiem, czy się odważymy"

2 min. czytania
18.01.2023 07:39
Zareaguj Reakcja

Zofia Zborowska jest mamą rocznej Nadziei. Aktorka i Andrzej Wrona marzą o powiększeniu rodziny, jednak traumatyczne doświadczenia z pierwszej ciąży skutecznie ich powstrzymują. 

Zofia Zborowska
fot. Paweł Wodzynski/East News

Zofia Zborowska o drugim dziecku. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoich obawach dotyczących powiększenia rodziny. Trauma sprzed kilku lat wciąż mocno przypomina o sobie.

Zobacz także: Agata Rubik wymownie odpowiada na pytanie o przyjaźnie w show-biznesie

Zofia Zborowska o drugim dziecku: "Nie wiem, czy się odważymy"

Zofia Zborowska jest mamą rocznej Nadziei. Aktorka, gdy była w ciąży, bardzo długo nie dzieliła się z mediami radosną nowiną.

Redakcja poleca

Jak podaje Onet, trudno znosiła ciążę, a do tego obawiała się, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo Zofia cierpi na wrodzoną nadkrzepliwość krwi. Do tego poród miał być bardzo trudny.

Byłam 5 tygodni na proszkach przeciwbólowych i to był hardcore. Uważam, że zostałam bardzo, bardzo mocno zszyta, niestety nie przez moją położną, tylko przez doktora, który akurat wtedy przyszedł. Gdzieś w głębi duszy liczę, że on tego nie zrobił specjalnie, że nie miał takiej intencji – mówiła w podcaście "Tak Mamy!".

Zborowska dodała, że zarówno ciąża, jak i połóg, były bardzo trudne. 

Miałam bardzo trudną ciążę, bardzo, bardzo trudny połóg, który tak naprawdę mnie zgniótł, ale dostałam nagrodę w postaci córeczki, która jest tak bardzo bezproblemowym dzieckiem — wytłumaczyła.

Jak czytamy na Onecie, w najnowszym wywiadzie Zofia Zborowska wyznała, że marzy o kolejnym dziecku, ale bardzo się boi. - Bardzo chciałabym być mamą jeszcze raz, ale nie wiem, czy się na to odważymy. To, co przeżyliśmy podczas mojego porodu, było na tyle trudne, że na obecną chwilę nie jesteśmy gotowi, aby podejść do tego jeszcze raz — powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zofia Zborowska: dziecko

Zofia Zborowska została mamą w 2021 roku. Ma córeczkę Nadzieję ze związku z siatkarzem Andrzejem Wroną.

Zobacz także: Doda jak Shakira zemściła się na byłym piosenką. Kto był tak kiepski w łóżku? [WIDEO]

RadioZET.pl/Onet.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl