Obserwuj w Google News

Agata Rubik wymownie odpowiada na pytanie o przyjaźnie w show-biznesie

1 min. czytania
17.01.2023 09:39
Zareaguj Reakcja

Agata Rubik jest znana przede wszystkim jako żona Piotra Rubika. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz zdradziła, co myśli o przyjaźniach w show-biznesie.

Agata Rubik
fot. Mateusz Grochocki/East News

Agata Rubik wymownie odpowiada na pytanie o przyjaźnie w show-biznesie. W ostatnim czasie Zofia Zborowska wyznała, że Rubik nigdy nie była jej przyjaciółką. Żona znanego muzyka postanowiła się wypowiedzieć na ten temat.

Zobacz także: Agata Rubik źle traktuje swoją córkę? Odpowiada na zarzuty

Agata Rubik wymownie odpowiada na pytanie o przyjaźnie w show-biznesie

Agata Rubik i Zofia Zborowska kiedyś spędzały ze sobą wiele czasu, co chętnie pokazywały w mediach społecznościowych. Sytuacja się ostatnio zmieniła, co nie umknęło uwadze obserwatorów obu pań. Pojawiły się więc pytania ze strony fanów, Rubik milczała na ten temat, a Zborowska stwierdziła, że nigdy nie były przyjaciółkami.

Redakcja poleca

Jedna z obserwatorek Agaty Rubik zadała jej pytanie, co myśli o przyjaźniach w show-biznesie, a ta zdecydowała się udzielić odpowiedzi. 

Nie ma znaczenia, czy to show-biznes, czy nie, choć w show-biznesie większość osób jest mocno skoncentrowanych na sobie. Dla mnie przyjaciel to przede wszystkim taka osoba, która o Tobie myśli, nie ocenia, nie zakłada złych intencji i rozmawia, kiedy coś się dzieje. Po prostu - faktycznie lubi. Takich osób jest cholernie mało - podkreśliła Rubik.

Jak podaje pudelek.pl, Rubik wyznała też, że jej najlepszym przyjacielem jest jej mąż.

Zobacz także: Paweł Domagała nowym jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo". Zastąpił Katarzynę Skrzynecką

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl