Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański "wciągnął kreskę". Tak promuje Fame MMA [WIDEO]

2 min. czytania
02.02.2023 18:12
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański znowu pajacuje w ramach występu na Fame MMA. Tym razem "wciągnął kreskę" ze swojej koszulki. Zdradził, że nie chciałby wciągać innych.

Sebastian Fabijański
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Sebastian Fabijański wziął udział w konferencji Fame MMA. Postanowił wzbudzić tanią kontrowersję "wciągając kreskę" i przyznając, że symbolicznego zażywania kokainy nie zamieniłby na prawdziwą czynność tego typu.

Sebastian Fabijański "wciągnął kreskę" na Fame MMA

Sebastian Fabijański to aktor i raper, który zasłynął dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Chociaż narzeka na szum medialny wokół swojej osoby, ciągle robi coś, żeby było o nim głośno. Na przykład postanowił wziąć udział w Fame MMA - polskiej federacji mieszanych sztuk walki, w której udział biorą internetowi celebryci.

Redakcja poleca

Znany z dziwnych wypowiedzi i zachowań Fabijański usłyszał plotki na swój temat, jakoby jego działania wynikały z zażywania narkotyków. Jak podaje Pudelek, najwyraźniej pogłoski dotknęły artystę, bo postanowił się do nich odnieść podczas ostatniej konferencji Fame MMA 17. Na wydarzenie przyszedł w koszulce z nadrukowanym kodem kreskowym. Wykorzystał element garderoby jako rekwizyt w swoim performensie. Zaczął bowiem wciągać kreski z ubrania.

Oglądaj

A poza tym nie wiem, czy zwróciliście uwagę - mam T-shirt z kodem kreskowym, nie bez kozery. To są jedyne kreski, które bym chciał wciągnąć. Macie może jakiś rulonik, to bym sobie wciągnął jedną. W filmie wciągałem białą tabakę. Jestem na sprzedaż, się sprzedałem. Wszyscy się KU*WA sprzedaliśmy. Co jest złego w tym, że się człowiek sprzedał? To jest tak: Ja przychodzę na cage i ja przychodzę neutral. W ogóle nie jestem na nic nastawiony, przychodzę. I nagle ku*wa dostaję bombę.

Swój występ podsumował w mocnych słowach.

To jest pierwszy i ostatni moment w życiu moim, jak cała Polska być może zobaczy ku*wa jak wciągam kreskę.

Fabijański myśli iście marketingowo, więc na sam koniec postanowił zareklamować swój singiel "Popiół", poetycko zauważając, że w kraju jest już spalony.

Redakcja poleca

Sebastian Fabijański na Fame MMA: kiedy walka?

Aktor będzie walczył podczas Fame MMA 17. Jego rywalem został raper Wacław Osiecki, lepiej znany jako Wac Toja, który zadebiutuje w oktagonie. Gala odbędzie się już 3 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

RadioZET.pl/Pudelek