,

Sebastian Fabijański szokuje na zwiastunie gali MMA. "Rola życia" – komentują internauci

19.01.2023 11:26

Sebastian Fabijański próbuje sił w kolejnej profesji. Znany polski aktor postanowił zostać zawodnikiem MMA i stoczyć walkę na ringu z początkującym raperem. Teraz w sieci pojawił się zwiastun nowego sezonu wydarzenia sportowego, a fani są zachwyceni zaangażowaniem i motywacją Fabijańskiego. To „rola życia” – piszą ochoczo w komentarzach. Przekonajcie się sami jak aktor wypadł w nowym materiale promocyjnym.

Sebastian Fabijański szokuje na zwiastunie gali MMA. "Rola życia" – komentują internauci
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Sebastian Fabijański weźmie udział w gali Fame MMA – tym newsem żyją serwisy informacyjne i plotkarskie od kilku tygodni, odkąd aktor pierwszy raz poinformował o swoich planach. Teraz w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat wydarzenia sportowego. W internecie właśnie zadebiutował pierwszy zwiastun nowego sezonu. Poznajemy w nim nowe twarze uczestników 17. serii walk. Wśród nich znalazł się Sebastian Fabijański, którego ekspresja zachwyciła polskich internautów. Chwalą go za „rolę życia” i zastanawiają się, czy na ringu jest tak dobrym zawodnikiem, jak aktorem w spocie.

Sebastian Fabijański: „poznajcie moje alter-ego” 

W swoich mediach społecznościowych Sebastian Fabijański rozpoczął już promocję wydarzenia ze swoim udziałem. W jednym z wpisów zdradził, czego możemy spodziewać się ze strony sportowego spektaklu.

– Jeśli nie macie nic przeciwko, to wpadnę z kumplem. Ma ksywę Alterboy i jest jak Billy Milligan - ma w sobie 24 osobowości. Zapewne co najmniej kilka z nich da poznać, ale nie chcę za niego nic obiecywać  – zapowiada wydarzenie mężczyzna.

W spocie reklamowym mówi do swojego odbicia: „Kim Ty w ogóle jesteś? Aktorem? Raperem? Celebrytą?”

Sebastian Fabijański: wiemy, z kim zmierzy się podczas gali Fame MMA

Mimo że Sebastian Fabijański od lat mówił, że marzy, by w oktagonie zmierzyć się z Quebonafide, na to spotkanie będzie musiał jeszcze poczekać. Pierwszym przeciwnikiem mężczyzny został Wacław Osiecki. Dwudziestoośmioletni raper znany jako Wac Toja wystąpi naprzeciwko aktora już w najbliższym czasie na krakowskiej arenie.

– True school czy new school – reklamują organizatorzy, nawiązując do siedmioletniej różnicy wieku między uczestnikami.

Sebastian Fabijański kontra Wac Toja – kiedy obędzie się walka?

Jak czytamy na portalu Pomponik.pl walka z udziałem Sebastiana Fabijańskiego i Wacława Osieckiego odbędzie się już 3 lutego w krakowskiej Tauron Arenie.

Fame MMA 2023 – kto jeszcze wystąpi na arenie?

Dwuminutowy zwiastun nowego sezonu walk zdradza, kogo zobaczymy na arenie i kto będzie musiał zawalczyć nie tylko ze swoimi przeciwnikami, ale i wewnętrznymi demonami.

– Walka na FAME to nie tylko walka z przeciwnikiem w oktagonie. To przede wszystkim walka z samym sobą. Ze swoimi lękami, kompleksami i powątpiewaniem w samego siebie — tłumaczy motywację zawodników organizacja Fame MMA.

Na arenie Fame MMA w 2023 roku wystąpią między innymi: Amadeusz "Ferrari" Roślik, Kamil Łaszczyk, Tomasz "Gimper" Działowy czy Arkadiusz Tańcula.

Czytaj także: Austriacki aktor posiadaczem dziecięcej pornografii. Teichtmeister z “W gorsecie” stanie przed sądem

loader

RadioZET.pl/Pomponik.pl./YouTube/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów

Logo radiozet Dzieje się