,

Sandra Kubicka samotnie mierzyła obrączki. Baron też szykuje się na ślub?

20.03.2023 15:50

Jeszcze niedawno media zastanawiały się nad tym, czy Kubicka i Baron wciąż są razem, jednak wiele wskazuje na to, że zakochani mają się w najlepsze. Sandra Kubicka została przyłapana przez paparazzi na załatwianiu interesów na mieście, a wśród zadań do wykonania znalazła się również wizyta w salonie jubilerskim. Celebrytka mierzyła tam obrączki.

Sandra Kubicka wybrała się do jubilera. Planuje ślub?
fot. Exclusive - RadioZET.pl

Sandra Kubicka z Baronem związała się półtora roku temu. Para przechodziła przez ten czas wzloty i upadki. Po kolejnych doniesieniach na temat rzekomego rozstania wychodzi na to, że media mogły być w błędzie. Czy para myśli o ślubie?

Zobacz też: Sandra Kubicka odrzuciła zaloty Leonardo DiCaprio. Ale mu pocisnęła!

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw Baron – czy są razem?

Sandra Kubicka nie kryła się zbyt długo przed publiką informacji o relacji z Baronem. Para szybko ogłosiła radosne wieści o wejściu w związek i zaraz zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach, gdzie ochoczo opowiadała o swoich planach na przyszłość. Można było odnieść wrażenie, że zakochani są nierozłączni, co potwierdzały również liczne relacje na Instagramie.

Gdy wspólna aktywność w sieci zaczęła spadać, wielu myślało, że para się rozstała. Plotki podsycały również informacje o tym, że Kubicka wyjechała sama na wakacje, a informator z otoczenia tej dwójki poinformował Pudelka o tym, że Baron i Kubicka nie byli razem już przez miesiąc.

Wszystko jednak wskazuje na to, że czarne chmury wiszące nad tym związkiem poszły w zapomnienie. Para znowu udziela się razem w sieci i wciąż snuje plany o wspólnej przyszłości.

Zobacz też: Sandra Kubicka pokazała willę. Posiadłość robi wrażenie

Sandra Kubicka wybierała obrączki

Sandra Kubicka została przyłapana na przeglądaniu obrączek w sklepie jubilerskim uwielbianym przez celebrytów. Paparazzi mieli widzieć, jak była modelka z zaangażowaniem przygląda się znajdującym się na miejscu świecidełkom. Jej szczególną uwagę miały przykuć pierścionki zaręczynowe i obrączki z diamentami.

Gwiazda wszystko relacjonowała na Instagramie, a przy okazji zdradziła, co ma wytatuowane na serdecznym palcu lewej ręki. „Lucky you” (tłum. szczęściarz), co ma być skierowane do osoby, która będzie miała okazję wsunąć na ten palec obrączkę. Czy to przypadek, że wspomniała o tym mierząc obrączki?

Sandra Kubicka wybiera u jubilera obrączki
fot. Exclusive - RadioZET.pl
Sandra Kubicka wybiera u jubilera obrączki
fot. Exclusive - RadioZET.pl
Sandra Kubicka wybiera u jubilera obrączki
fot. Exclusive - RadioZET.pl
loader
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

Logo radiozet Dzieje się