Obserwuj w Google News

Eurowizja 2023. Kubicka miażdży Blankę. Gwiazda TVP gorzko o wyborze jury

2 min. czytania
27.02.2023 09:38
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubicka zabrała głos i skrytykowała reprezentantkę Polski na Eurowizji 2023. Celebrytka wskazała swojego zwycięzcę. Czy nowa gwiazda TVP nie naraziła się tym samym swojemu pracodawcy?

eurowizja-2023-kubicka-miażdży-blankę-gwiazda-tvp-gorzko-o-wyborze-jury
fot. Pawel Wodzynski/East News, Piotr Molecki/East News

Sandra Kubicka niedawno została prowadzącą nowego programu Telewizji Polskiej „ Love me or leave me”. Internauci szybko zaczęli jej wytykać, że jeszcze kilka lat temu zarzekała się, że nigdy nie będzie współpracować z TVP. Pojawiły się też plotki, że posadę załatwił jej ukochany, Aleksander Baron, który jest związany z publicznym nadawcą i zasiada w jury „ The Voice of Poland”. Kiedy o modelce ponownie zaczęło robić się cicho, postanowiła ona głośno skrytykować Blankę. Wielu obserwatorów polskiego shw-biznesu mogło pomyśleć, że chodzi o byłą dziewczynę obecnego partnera celebrytki, Blankę Lipińską. Tym razem nie zapowiada się jednak na konflikt dziewczyn muzyka. Kubicka mogła się natomiast narazić swojemu nowemu pracodawcy.

Redakcja poleca

Sandra Kubicka uderza w Blankę. „Disco polo leci reprezentować Polskę” na Eurowizji

Gwiazda postanowiła skomentować wybór reprezentanta Polski na Eurowizję 2023. Nowa gwiazda TVP surowo oceniła wybór jurorów Telewizji Polskiej. „Eksperci” z Edytą Górniak na czele na pierwszym miejscu swojego zestawienia umieścili piosenkarkę Blankę i jej hit „Solo”. To bardzo nie spodobało się Kubickiej, która gorzko wypowiedziała się o wokalistce.

- Disco polo leci reprezentować Polskę - napisała poirytowana na Instagramie.

Sandra zdradziła też, kto był jej faworytem podczas muzycznego konkursu. Okazuje się, że kibicowała Dominikowi Dudkowi.

- Dominik śpiewa, gra na gitarze, komponuje i pisze swoje piosenki. Dla mnie muzyka to instrumenty - tłumaczyła.

Oglądaj

Warto dodać, że Dominik to podopieczny Barona z „The Voice of Poland”. Trener piosenkarza wystąpił nawet wraz z Kubicką w teledysku do utworu Dudka „Be good”. To na planie klipu rozpoczęła się też afera z wyśmiewaniem przez celebrytów osób w kryzysie bezdomności.

Nic dziwnego, że Sandra Kubicka wspierała podopiecznego jej partnera. Czyżby jednak nie bała się, że zostanie wezwana na dywanik za głośną krytykę wybranki jurorów TVP, czyli stacji, która niedługo zacznie emitować jej program?

kubicka-blanka1
fot. Instagram (@sandrakubicka)
kubicka-blanka2
fot. Instagram (@sandrakubicka)