Obserwuj w Google News

Sandra Kubicka pokazała willę. Posiadłość robi wrażenie

1 min. czytania
23.02.2023 13:04
Zareaguj Reakcja

Sandra Kubika spełniła swoje marzenie o karierze na szklanym ekranie. Została prowadzącą nowego randkowego show TVP — "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć". Program nagrywany jest w rajskiej posiadłości, którą możemy zobaczyć na opublikowanym przez Kubicką nagraniu.

Sandra Kubicka pokazała willę. Posiadłość robi wrażenie
fot. VIPHOTO/East News, Instagram: @sandrakubicka

Sandra Kubicka jest świeżo upieczoną gwiazdą Telewizji Polskiej. Już niedługo zobaczymy ją w roli prowadzącej w nowym randkowym show — "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć". Program nagrywany był na Gran Canarii.

To była naprawdę imponująca produkcja i jestem dumna, że mogłabym być jej częścią - wspomina czas spędzony za granicą Kubicka.

Uczestnicy show zostali zakwaterowani w wielkiej, luksusowej willi. Choć udział w show mógł być dla nich stresujący, na pewno nie narzekali na brak wygód. Posiadłość możemy zobaczyć na nagraniu, które Kubicka opublikowała na swoim instagramowy profilu.

Zobacz także: Kubicka zabrała głos po fali hejtu. "Nie jestem tą samą Sandrą"

"Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć": Nowy program TVP. Prowadzącą Sandra Kubicka

"Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć" to nowy miłosny format Telewizji Polskiej. W programie bierze udział osiem par, które przed ślubem chcą wystawić swoje związki na ostateczną próbę. Uczestnicy zostają zakwaterowani w luksusowej posiadłości na Gran Canarii, gdzie są poddawani badaniom przy pomocy wykrywacza kłamstw. Najlepiej dobrana para zgarnie nagrodę wysokości 100 tys. złotych.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @sandrakubicka