Obserwuj w Google News

Quiz. Łatwe pytania z "Milionerów": oni polegli, a Ty znasz poprawną odpowiedź?

2 min. czytania
08.11.2023 19:51
Zareaguj Reakcja

"Milionerzy" to jeden z kultowych już telewizyjnych teleturniejów. Wywołuje olbrzymie emocje zarówno wśród uczestników, jak i wśród widzów, którzy siedząc przed telewizorami, sami wyobrażają sobie, że odpowiadają na pytania Huberta Urbańskiego. Show często dostarcza pola do żartów — szczególnie kiedy ktoś odpadnie na śmiesznie prostych pytaniach, od których zwykle zaczyna się cała gra. Wielu odpadło, a Ty — jak byś sobie poradził? Sprawdź nasz quiz z prostymi pytaniami z "Milionerów", na których polegli uczestnicy i przetestuj swoją wiedzę.

Quiz. Proste pytania z "Milionerów"
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. Piotr Molecki/East News

Żartobliwe artykuły o osobach, które odpadły w " Milionerach" na początkowych pytaniach, są na porządku dziennym. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często, a najwięcej uszczypliwych uwag zbierają celebryci, którzy grają w różnych odcinkach specjalnych. czy i tobie zdarzyło się kiedyś żartować z tych popisów niewiedzy? Jeśli tak, koniecznie sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie. Postaw się w roli gracza i odpowiedz na 10 pytań, które padły z ust Huberta Urbańskiego.

Quiz. Proste pytania z "Milionerów": oni polegli, a Ty?

W pierwszych edycjach "Milionerów", emitowanych w latach 1999-2003, uczestnicy odpowiadali na 15 pytań w swojej drodze do miliona złotych. Jednak dopiero piąte z nich było grą o tzw. stawkę gwarantowaną. Pierwsze dawały uczestnikowi odpowiednio nagrody 100, 200, 300 i 500 złotych. W kolejnych latach produkcja nieco zmieniła zasady i postanowiła ograniczyć liczbę tych banalnych pytań. Mimo wszystko te "najtańsze" z zagadnień zwykle uznawane są za najprostsze, choć nie zawsze tak bywa. Teraz i Ty możesz to sprawdzić.

Redakcja poleca

W naszym quizie znajdziesz 10 pytań z "Milionerów", na których uczestnicy polegli, oblewając się rumieńcem zażenowania. A czy Tobie uda się odpowiedzieć na nie wszystkie?

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba

logo Tu się dzieje