Obserwuj w Google News

Pan Lektor z „Hotelu Paradise” wyśmiał Edytę Górniak. Jest odpowiedź diwy

2 min. czytania
02.06.2023 19:45
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak została wyśmiana przez Pana Lektora z „Hotelu Paradise”. Diwa niespodziewanie zareagowała na wymowny żart. Czy szykuje się nowy konflikt?

Pan-lektor-z-hotelu-paradise-wyśmiał-edytę-górniak-jest-odpowiedź-diwy
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Instagram (@pan_lektor_hotelparadise)

Hotel Paradise” powrócił na ekrany ze specjalną edycją „ All Stars”. Do programu powrócili uczestnicy poprzednich sezonów. Zainteresowanie widzów przyciąga zwłaszcza relacja Nany i Łukasza, którzy wpadli na siebie w raju po trudnym rozstaniu. Między byłymi partnerami  doszło już do pierwszych kłótni. Poczynania uczestników jak zwykle komentuje niezawodny Pan Lektor. Ostatnio pozwolił sobie na żart z Edyty Górniak. Jak zareagowała diwa?

Edyta Górniak wyśmiana w „Hotelu Paradise”. Tak zareagowała na żart Pana Lektora

W ostatnim czasie Edyta Górniak raczy fanów ekscentrycznymi wypowiedziami na temat otaczającego nas świata. Gwiazda straszyła już Antychrystem, by później ocenić obecną kondycję Kościoła. - To się wszystko rozpie*rzy - stwierdziła piosenkarka. Diwa przekonywała też, że wśród nas żyją reptilianie, ludzie-jaszczury i byty pozbawione duszy. Najwięcej szumy wywołała jednak deklaracja na temat jej wieku.- Jestem na Ziemi od 4000 lat - powiedziała pewna siebie Edyta.

To właśnie tę informację z długiego życiorysu Górniak wykorzystał w swoich docinkach Pan Lektor. W jednym z odcinków „Hotelu Paradise” Maurycy opowiadał Julii o jego podróżach po Meksyku. - Piramidy Majów wyglądają magicznie - mówił. - Myślisz, że to zrobili ludzie? - dociekała zaciekawiona dziewczyna. - Nie, Edyta Górniak - wszedł jej w słowo Pan Lektor.

Redakcja poleca

Fragment programu pojawił się oficjalnym Instagramie reality-show. Nieoczekiwanie na żart zareagowała jego główna bohaterka. Dziennikarze Pudelka zauważyli, że Edyta Górniak pozostawiła w sekcji komentarzy emotki płaczącej ze śmiechu buzi i serduszka. Reakcja piosenkarki nie umknęła uwadze Pana Lektora. - Dziękuję za dystans. Jestem fanem i pozostanę nim przez kolejnych kilka tys. lat - napisał współtwórca „Hotelu Paradise” na Insta Stories. Wyszło zabawnie?

doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News