Obserwuj w Google News

Nana i Łukasz z „Hotelu Paradise” rozstali się. Para wydała oświadczenie

1 min. czytania
07.12.2022 09:43
Zareaguj Reakcja

Nana i Łukasz z czwartej edycji „Hotelu Paradise” poinformowali o rozstaniu. Para wydała oświadczenie, w którym podała przyczyny końca relacji.

hotel-paradise-nana-i-łukasz-się-rozstali
fot. Instagram (@nanamajos, @lukaszhr_official)

Hotel Paradise” to program, który zapoczątkował wiele celebryckich związków. Zazwyczaj kończą się one niedługo po wyemitowaniu odcinka finałowego show. Inaczej było w przypadku Nany i Łukasza, którzy poznali się na planie czwartego sezonu programu TVN7. Niestety po czasie wyszło na jaw, że plotki o kryzysie w ich związku okazały się prawdą. Para wydała oświadczenie i poinformowała o rozstaniu.

Redakcja poleca

„Hotel Paradise”. Nana i Łukasz się rozstali. „Gorsze chwile przeważyły”

Na Instagramie Łukasza Hryniewieckiego i Natalii Nany Majos pojawiło się oświadczenie, w którym para wyjaśniła, co spowodowało kryzys w ich związku.

- Nadszedł ten czas… Jak wiecie, mieliśmy dużo fajnych chwil, mieliśmy też i gorsze, jak to w związku bywa. Nie wszystko jest tak kolorowe jak na Instagramie. Ostatnie tygodnie nie należały do najlepszych i gorsze chwile przeważyły. Zrozumieliśmy, że jednak się od siebie różnimy i żyjemy na innych zasadach. Są pewne kwestie, które są nie do przejścia - poinformowali fanów o końcu związku celebryci, podkreślając, że powody rozstania zachowają dla siebie.

Byli partnerzy zapewniają, że wyciągną wnioski z nieudanej relacji. Myślicie, że wytrwają w swoim postanowieniu i nie będą rozdrapywać ran na oczach obserwatorów polskiego show-biznesu?