Obserwuj w Google News

„Hotel Paradise All Stars”. Nana i Łukasz po rozstaniu kłócą się na wizji

2 min. czytania
26.05.2023 12:35
Zareaguj Reakcja

Producenci „Hotelu Paradise” przygotowali dla fanów programu prawdziwą petardę. Do reality-show powrócili uczestnicy z poprzednich edycji. W raju spotkała się Nana i Łukasz, którzy niedawno się rozstali. Między byłymi partnerami doszło do kłótni.

hotel-paradise-all-stars-nana-i-łukasz-po-rozstaniu-kłócą-się-na-wizji
fot. Player (Hotel Paradise All Stars)

Hotel Paradise All Stars” to specjalna edycja randkowego programu TVN7. Tym razem Klaudia El Dursi powita w raju uczestników poprzednich sezonów gorącego reality-show. Wśród pierwszych osób, które pojawiły się w hotelu, znaleźli się Nana i Łukasz z czwartego sezonu. Swego czasu para doszła do ścisłego finału, a po programie tworzyła udaną relację. Uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. Celebryci rozstali się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz wpadli na siebie w raju. Byli partnerzy nie zamierzali ukrywać wzajemnej niechęci. O co się pokłócili?

„Hotel Paradise All Stars”. Skłoceni Nana i Łukasz w programie. „Zabijemy się”

Nana i Łukasz przeżyli trudne chwile w czwartej edycji „Hotelu Paradise”. Ostatecznie udało im się zbudować udany związek, który trwał niemal dwa lata. Relacja zakończyła się wielką kłótnią. Jak byli partnerzy zareagowali, gdy zobaczyli się w programie?

- Kilka miesięcy temu zakończył się nasz prawie dwuletni związek. Nie było to pozytywne rozstanie, ale oboje podjęliśmy taką decyzję. To był trudny związek, ale dużo przyniósł dobrego dla mnie. Jestem bardziej samodzielna, wiem, czego chcę, siebie stawiam na pierwszym miejscu - mówiła dość spokojnie Nana, gdy pojawiła się na ekranie.

Wszystko zmieniło się, gdy celebrytka zorientowała się, że jej były partner także wszedł do hotelu. - Masakra, zderzenie ze ścianą, bo czeka mój były. My się zabijemy. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych interakcji, ja nie zamierzam się odzywać w ogóle (...) Nie wytrzymamy tu długo, nie mamy dobrych relacji, będę go unikać i tyle - stwierdziła.

Redakcja poleca

Łukasz także nie zamierzał rozmawiać z byłą ukochaną. - Jeżeli byłaby taka sytuacja, że bym widział Nanę, to na pewno bym z nią nie był. Nie wraca się do byłej, nie czyta się dwa razy tej samej książki, jak znasz koniec historii - powiedział, po czym dodał, że nie zamierza się zakochać.

- Zakochać się to będzie największa głupota, jaka może być. Mam nadzieję, że będą grube imprezy i będzie seks, musi być seks niech się ludzie nie boją pokazać - snuł odważne plany na nadchodzącą edycję.

Naprawdę gorąco między byłymi partnerami zrobi się jednak dopiero w drugim odcinku. Ich kłótnię pokazano już w zapowiedzi kolejnego epizodu. - Taka cwaniaczka jesteś? - zapytał Łukasz. - Z jakiegoś powodu się rozstaliśmy, zasługuje na coś lepszego - odpowiedziała mu Nana, która usłyszała, że „nie jest szczerą osobą”.

- Mam taki wstręt do tej osoby, że nie chcę, żeby była w moim otoczeniu - wypalił uczestnik przed kamerami. Wydaje się więc, że nadchodzący sezon zapewni widzom masę emocji. Jesteście ciekawi jak rozwiną się relacje Nany i Łukasza?