Obserwuj w Google News

„Hotel Paradise All Stars”. Basia wraca do programu. Kto jeszcze wystąpi?

2 min. czytania
04.05.2023 14:29

TVN7 pokaże wyjątkową edycję randkowego reality-show. 25 maja na ekrany powróci „Hotel Paradise All Stars”. Kogo zobaczymy w programie? W sieci pojawiła się lista potencjalnych gwiazd najnowszego sezonu.

hotel-paradise-all-stars-basia-wraca-do-programu-kto-jeszcze-wystąpi
fot. Instagram (@hotelparadise.tvn7)

Producenci TVN7 przygotowują się do premiery specjalnej edycji „ Hotelu Paradise”. W najnowszym sezonie do programu powrócą uczestnicy poprzednich 6 edycji show. Klaudia El Dursi ponownie powita w hotelu singli, którzy dobrze znają już zasady panujące w programie. Czy bogaci w telewizyjne doświadczenia uczestnicy wybiorą miłość czy strategię? Jak zareagują na siebie osoby znane z innych sezonów oraz czy uda im się stworzyć nowe związki i trwałe relacje? TVN7 odsłania przed telewidzami pierwsze karty. Kto wystąpi w „ Hotel Paradise All Stars”?

Redakcja poleca

Basia Pędlowska wraca do „Hotelu Paradise”. Kiedy poznamy resztę uczestników?

Wiadomo już, że do programu oficjalnie powraca jedna z ulubionych uczestniczek widzów. W „Hotelu Paradise” ponowie pojawi się Basia Pędlowska znana z 3. sezonu programu. - Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę Wam przekazać wiadomość, że wezmę udział w specjalnej edycji „Hotelu Paradise - All Stars”, którą będzie można oglądać już od 25 maja! Trzymajcie kciuki, bo będzie się działo. Koniecznie obserwujcie kolejne ogłoszenia, bo skład tej edycji będzie naprawdę WOW - napisała celebrytka na Instagramie.

Basia zaskarbiła sobie sympatię widzów naturalnością i życzliwością. Związała się z Krystianem, a kiedy odpadła z programu, żegnali ją nie tylko uczestnicy, ale także pracownicy hotelu. Wkrótce uczestniczka otrzymała szansę powrotu do programu i doszła do samego finału. Niestety jej związek z Krystianem nie przetrwał próby czasu, lecz szybko wyszło na jaw, że weszła w relację z innym uczestnikiem show - Krzysztofem.

Ich związek wzbudzał masę kontrowersji. Para rozstała się, jednak na początku roku opublikowali nagranie, na którym świetnie bawili się w swoim towarzystwie. Szczęście chyba nie trwało długo, ponieważ Basia ponownie pojawi się w show dla singli. Czy będzie szukać miłości? - Wróciłam do hotelu przede wszystkim po dobrą zabawę. Chciałam też bliżej poznać uczestników innych edycji. Czułam, że tego potrzebuję, by podsumować sobie ten rozdział mojego życia - powiedziała Party.

Fani randkowego programu nie mogą się już doczekać oficjalnej listy gwiazd, które wrócą do „Hotelu Paradise”. Rozpoczęli więc śledztwo i zwrócili uwagę na brak aktywności niektórych uczestników w mediach społecznościowych. Widzowie obstawiają, że na ekranie zobaczymy między innymi: Wiktorię Kozar, Łukasza Karpińskiego, Annę Adamczyk, Luizę Benzouaoua oraz Nanę Majos, która niedawno rozstała się z Łukaszem Hryniewieckim.

Zobacz także: Nana i Łukasz z „Hotelu Paradise” rozstali się. Para wydała oświadczenie

Pełną listę uczestników „Hotel Paradise All Stars” poznamy lada chwila. Wydaje się, że Klaudia El Dursi ma ręce pełne roboty. Ledwo zdążyła nagrać gwiazdorską edycję show w Kolumbii i od razu zaczęła pracę na planie regularnego, 7. sezonu programu z nowymi uczestnikami, który zobaczymy jesienią. „Hotel Paradise All Stars” startuje 25 maja, a nowe odcinki będzie można oglądać dwa razy w tygodniu - w czwartki i piątki.