Obserwuj w Google News

Górniak nie wytrzymała. Nazwała fana baranem, mówiąc o miłości. Wszystko z okazji Dnia Dziecka

2 min. czytania
01.06.2023 15:48
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak pod swoim niedawnym wpisem w mediach społecznościowych nie wytrzymała napięcia i w niezbyt miłych słowach zwróciła się do internauty. Pretekstem stał się Dzień Dziecka, a dokładniej życzenia, które złożyła Allanowi.

Edyta Górniak zwyzywała fana
fot. Instagram/@edytagorniak/screen

Edyta Górniak od lat jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd. Fani diwy od dłuższego czasu z niecierpliwością oczekują jej nowych piosenek, jednak ona obecnie bardziej koncentruje się na swoim rozwoju duchowym i raczej nie myśli wchodzić do studia. Wszystko to sprawiło, że zamiast nową muzyką, uwagę przyciąga różnymi swoimi wynurzeniami — na przykład dotyczącymi szczepionek i pandemii. Edyta buduje w swoim życiu nowy ład, którego osią jest oczywiści syn Allan Krupa. Przy okazji Dnia Dziecka diwa złożyła życzenia swojemu synowi oraz jego dziewczynie. Z pewnością nie spodziewała się, że sprawa przybierze tak zaskakujący obrót.

Edyta Górniak zwyzywała fana. O co poszło?

Wpis Edyty Górniak z okazji Dnia Dziecka wywołał wśród fanów olbrzymie kontrowersje. Na zdjęciu, które gwiazda udostępniła na Instagramie, widać dziewczynę Allana z papierosem. Internauci zarzucili piosenkarce, że promuje uzależnienie od wyrobów tytoniowych. Przebieg dyskusji piosenkarki z jej fanami nieoczekiwanie przybrał dość ostry wyraz, a gwiazda, która dużo swojej uwagi koncentruje ostatnio na spokoju umysłowym, tym razem nie wytrzymała i zwyzywała fana.

- Czym tu się chwalić? - skomentowano pod zdjęciem.

Edyta Górniak, która pod wpisem z życzeniami na Dzień Dziecka była nad wyraz aktywna i odpierająca ataki i tym razem zareagowała krótko:

- Miłością, baranie — napisała do fana, wywołując radość niektórych.

Jak wynika z opisu do zdjęcia, Edyta Górniak jest partnerką syna oczarowana. Jej fanom z pewnością nie uszło to, że diwa nazwała dziewczynę w sposób, który może sugerować małżeńskie plany Allana Krupy, a nawet fakt, że chłopak i jego ukochana już powiedzieli sobie "tak". Przyjęło się przecież, że żona/mąż mamę męża/żony również nazywa mamą. Seniorka zaś na syna/córkę i jego współmałżonka może powiedzieć po prostu "dzieci", uznając bliskość osoby, która w rodzinę weszła.

Myślicie, że faktycznie Allan i jego dziewczyna poważnie myślą o ślubie?

Dzień Dziecka u polskich gwiazd
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / blanka_lipinska / annalewandowskahpba / katarzynacichopek