Obserwuj w Google News

Edyta Górniak dodała bulwersujące zdjęcie Allana z dziewczyną. Fani "gratulują" dzieci

2 min. czytania
01.06.2023 14:02
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak złożyła synowi i jego dziewczynie życzenia z okazji Dnia Dziecka. Piosenkarka dodała do postu kontrowersyjne zdjęcie Allana i Angeliki. Internautom nie spodobało się zachowanie oraz strój wybranki 19-latka, a Edycie Górniak oberwało się za promowanie "patologicznych wzorców". 

Edyta Górniak i syn Allan Krupa
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS, Instagram:@ensosynu

Edyta Górniak jest mamą 19-letniego Allana Krupy, który od pewnego czasu próbuje przebić się w hip-hopie jako raper Enso. Nastolatek powoli układa sobie życie z nową dziewczyną Angeliką Dziedzic. Edyta zdążyła już zaprzyjaźnić się z wybranką syna. - Śliczna, skromna, normalna, fajna - chwaliła ją niedawno w wywiadzie, a teraz uwzględniła w poście z okazji Dnia Dziecka. Jednak pod zdjęciem Allana i jego dziewczyny, które wstawiła na Instagramie diwa, rozległy się głosy oburzenia. 

Edyta Górniak zachwycona Allanem i jego dziewczyną

Na profilu Edyty Górniak pojawił się post z okazji Dnia Dziecka. Piosenkarka nie złożyła jednak tradycyjnych życzeń Allanowi i Angelice, lecz lakonicznie wyraziła zachwyt nad sfotografowaną dwójką.

- Moje Dzieci, moje Szczęścia - wyznała Edyta. 

Na fotce widzimy ukochaną Allana w obdartym swetrze, trzymającą zapalonego papierosa. Internauci poczuli się zniesmaczeni wyglądem oraz zachowaniem Angeliki. 

- Dziecko z fajką... OMG, czy możemy nie promować takich zachowań? 

- Syn poukładany, dziewczyna niekoniecznie. Z tą petą… Wyglądu nie skomentuję...

Dziecko z petem w łapie. No nic, tylko pogratulować - czytamy pod postem. 

Edyta postanowiła stanowczo odpowiedzieć na ostatni z komentarzy. 

- Słabe twoje samopoczucie dziś, jeśli tylko to zobaczyć na zdjęciu. Popraw swój nastrój - poprawi się twoje spojrzenie na ludzi - poradziła followersowi. 

Na uwagę, że "dziwna energia bije" od Angeliki i jej tatuażu "DEAD", Edyta odparła: - Kiedy umiera twój rodzic, z bólu ludzie robią różne rzeczy. Nie oceniaj przedwcześnie. Przy okazji przypomniała, że "dzieci" mają już po 19 lat.

Faktycznie, sesja Allana z dziewczyną to "przegięcie"?