Obserwuj w Google News

Allan Krupa wziął ślub? Edyta Górniak ogłasza powiększenie rodziny. "Dzieci"

2 min. czytania
01.06.2023 15:18
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak z okazji Dnia Dziecka złożyła życzenia nie tylko ukochanemu Allanowi. Artystka zasugerowała, że jej rodzina się powiększyła. Czyżby syn gwiazdy był już po ślubie z Angeliką Dziedzic?

Allan Krupa i Angelika Dziedzic
fot. screen: Instagram @wuxiia

Edyta Górniak znana jest nie tylko z wokalnego talentu i kontrowersyjnych teorii, którymi chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Powszechnie wiadomo, że oczkiem w głowie piosenkarki jest jej syn Allan Krupa. Dumna mama wspiera 19-latka w dążeniach do podbicia muzycznego rynku, a teraz może cieszyć się także z życia osobistego pociechy. Allan jest w szczęśliwym związku z tiktokerką Angeliką Dziedzic, para zdecydowała się nawet razem zamieszkać, a Krupa wspominał o wymarzonym ślubie. Z okazji Dnia Dziecka Edyta dała do zrozumienia, że traktuje wybrankę syna niemal jak własne dziecko.

Edyta Górniak nazwała Angelikę Dziedzic córką. Allan Krupa jest już po ślubie?

Na profilu Edyty Górniak na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy oglądać jej ukochanego syna Allana w towarzystwie partnerki. Piosenkarka nazwała swoim dzieckiem i szczęściem nie tylko syna, ale także jego wybrankę.

- "Moje dzieci" i moje Szczęścia. Kocham razy dwa, A&A - napisała szczęśliwa gwiazda.

Nazwanie Allana i Angeliki "dziećmi" z pewnością wywoła plotki o rzekomym ślubie. Nie wiadomo, czy to tylko pieszczotliwe określenie pary, czy Edyta cieszy się z nowego etapu relacji swojego syna, ale nie chce zdradzać mediom tak prywatnych informacji. 

Redakcja poleca

Edyta Górniak pokazała swoje "dzieci". Piosenkarka opublikowała post z okazji Dnia Dziecka

Pod postem pojawiły się komentarze internautów, którzy zachwycali się zakochanymi i cieszyli z faktu, że Edyta tak dobrze dogaduje się z partnerką syna.

- Szczęścia dla nich i miłości!

- Syn wkracza powoli w dorosłe życie i jak widać dobrze mu z tym.

- Słodziaki - czytamy.

Przypomnijmy, że Allan już wie, jaki ślub chce zorganizować. Planował przysiąc wierność swojej ukochanej na dachu wieżowca w Dubaju.