Obserwuj w Google News

Natalia Rybicka wzięła ślub. Długo to ukrywała przed mediami

2 min. czytania
25.01.2023 16:42
Zareaguj Reakcja

Natalia Rybicka, znana z seriali "Samo życie" czy "Plebania", wyszła za mąż. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, aktorka została żoną operatora filmowego Michała Sobocińskiego już dwa lata temu.

Natalia Rybicka z mężem
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Natalia Rybicka wzięła ślub. Aktorka nie chwali się w swoim życiem prywatnym i jest bardzo oszczędna w przekazywaniu o sobie informacji. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, od dwóch lat jest w związku małżeńskim.

Zobacz także: Viki Gabor pod ostrzałem internautów. Przesadziła? "Obrzydliwie, wyglądasz na trzydziestkę"

Natalia Rybicka wzięła ślub. Długo to ukrywała przed mediami

Natalia Rybicka od lat jest w związku z operatorem Michałem Sobocińskim. Para miała się poznać podczas festiwalu filmowego w Seattle w 2017 roku. Trzy lata później Sobociński oświadczył się ukochanej, a rok później odbył się ślub na Sycylii. Filmowiec miał się podzielić z mediami radosną wiadomością po latach.

Redakcja poleca

Ślub pary miał być kameralny, a udział wzięły w nim tylko najbliższe osoby. We wrześniu 2022 roku na świat przyszła córeczka Rybickiej i Sobocińskiego, Helena. Ten przełomowy moment miał sprawić, że para postanowiła na stałe zamieszkać w Polsce, by być bliżej rodziny.

Aktorka jednak nie komentuje tej sytuacji. Rybicka i Sobociński chętnie opiekują się też dziećmi z poprzedniego związku filmowca.

Michał Sobociński: kim jest ukochany Natalii Rybickiej?

Michał Sobociński jest operatorem filmowym. Urodził się w 1987 roku w Łodzi, gdzie skończył studia na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej PWSFTviT. Pracował przy takich tytułach jak "Żmijowisko", "Belfer", "Singielka". Jest synem aktorki Hanny Mikuć i operatora Piotra Sobocińskiego. Jego rodzeństwo jest również związane z branżą filmową.

Zobacz także: Gwiazda TVN rzuciła pracę! Gorzki wpis. "Wybaczcie, że tak długo milczałam"

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO