Obserwuj w Google News

Paulina Smaszcz o krok od tragedii. "Debilka i tyle"

2 min. czytania
25.01.2023 14:48
Zareaguj Reakcja

Paulina Smaszcz wywołała oburzenie wśród internautów. Była żona Macieja Kurzajewskiego opublikowała w sieci filmik, który nagrała, prowadząc samochód. Użytkownicy serwisu społecznościowego zareagowali natychmiast, zwracając uwagę na lekkomyślne i nieodpowiedzialne zachowanie dziennikarki.

Paulina Smaszcz o krok od tragedii. "Debilka i tyle"
fot. EAST NEWS/Dzien Dobry TVN/TOMASZ URBANEK

Paulina Smaszcz chciała poinformować fanów o szkoleniu, które będzie prowadziła w niedalekiej przyszłości. Niestety zrobiła to w bardzo nierozsądny sposób. Internauci nie omieszkali wytknąć jej karygodny błąd, który mógł doprowadzić do wypadku drogowego.

Zobacz także: Smaszcz rusza z nowym biznesem. Po aferze znalazła pomysł na zarobek

Paulina Smaszcz złamała przepisy. Internauci są oburzeni

Paulina Smaszcz wrzuciła do sieci nagranie, w którym informuje o zbliżającym się wydarzeniu z jej udziałem. Opublikowane przez nią zaproszenie na szkolenia miało formę krótkiego wideo, na którym dziennikarka nieopatrznie uwieczniła, jak popełnia wykroczenie drogowe.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kierowcy nie mogą trzymać w dłoni telefonu komórkowego. Karą za to przewinienie jest mandat w wysokości pięciuset złotych oraz dwanaście punktów karnych. Publikując wspomniane wyżej nagranie, dziennikarka najwyraźniej zapomniała o grożących jej konsekwencjach. Przypomnieli jej o nich fani.

Internauci zalali sekcję komentarzy uszczypliwościami i uwagami dotyczącymi nieodpowiedzialnego zachowania influencerki.

To ile punktów karnych i jaki mandat sobie pani życzy? — pytał jeden z nich.

Puknij się w głowę, zanim znów przyjdzie ci do głowy pomysł kręcić filmik podczas prowadzenia auta — dodał drugi.

Jak widać, nawet wyższe wykształcenie nie powstrzymuje człowieka od robienia głupich rzeczy, takich jak prowadzenie samochodu jedną ręką filmując się — ocenił kolejny.

Debilka i tyle — skomentował ktoś inny.

A jak wy oceniacie zachowanie Pauliny Smaszcz?

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @paulina.smaszcz

Redakcja poleca