Obserwuj w Google News

Gwiazda TVN rzuciła pracę! Gorzki wpis. "Wybaczcie, że tak długo milczałam"

2 min. czytania
25.01.2023 13:37
Zareaguj Reakcja

Daria Górka odeszła z TVN24. Dziennikarka zamieściła pożegnalny wpis, w którym wyznała wprost, że rzuciła pracę w stacji. Nie było podziękowań ani oficjalnych maili. Co się stało? 

Daria Górka
fot. Instagram:@gorka_daria

Daria Górka to dziennikarka i prezenterka od ponad ośmiu lat związana ze stacją TVN24. Realizowała reportaże w programie "Czarno na białym". Za materiał o profesorze Chazanie została wyróżniona nagrodą im. Dariusza Kmiecika. Górka prowadziła także wydania w TVN24 BiS. Jest autorką książki "Aż do śmierci. Prawdziwe historie przemocy domowej".

W 2018 roku głośno było o ślubie Darii Górki z jej wieloletnim partnerem Markiem. Wkrótce dziennikarka przekazała, że spodziewa się dziecka. W czerwcu 2019 roki urodziła córkę Amelię. 

Redakcja poleca

Daria Górka odchodzi z TVN24 

Widzowie cenili profesjonalizm Darii Górki i chętnie oglądali prowadzone przez nią wydania. Niestety po ponad ośmiu latach dziennikarka postanowiła pożegnać się z pracą w TVN24. Jak można wywnioskować z jej wpisu, decyzja została podjęta nagle. 

- Nieczęsto rzuca się pracę, którą się kocha. Dlatego wybaczcie mi, że tak długo na ten temat milczałam - zaczęła gorzko Górka. 

Z postu dziennikarki dowiadujemy się, że jej odejście ze stacji odbyło się bez tradycyjnej oprawy. - Nie było też oficjalnych maili, podziękowań i pożegnań - czytamy w poście.

Daria Górka jednak podziękowała widzom i współpracownikom za wspólnie spędzone lata. - Za szkołę zawodu i życia, za wszystko, czego się nauczyłam i wszystkim, którzy sprawili, że dziennikarstwo to moja grupa krwi. Grupy krwi nie zmieniam. Obiecuję - czytamy. 

Daria Górka nie ujawniła powodu rozstania z TVN24. Nie zdradziła też, czy definitywnie opuszcza grupę medialną TVN i jakie ma plany. Podkreśliła jednak, że "ciąg dalszy nastąpi".