Obserwuj w Google News

Viki Gabor pod ostrzałem internautów. Przesadziła? "Obrzydliwie, wyglądasz na trzydziestkę"

2 min. czytania
25.01.2023 15:42

Viki Gabor opublikowała nowe zdjęcia i po raz kolejny musiała zmierzyć się z negatywnymi opiniami internautów. Krytycy nadal zarzucają jej, że postarza się i brak jej gustu. Tym razem oburzenie wywołały paznokcie nastoletniej piosenkarki.

Viki Gabor
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS

Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel i z młodej uzdolnionej dziewczynki zmieniła się w gwiazdę krajowego rynku muzycznego. Zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci pojawia się na największych polskich imprezach muzycznych, jej utwory biją rekordy popularności, a sama 15-latka cieszy się szerokim gronem oddanych fanów. Niestety, nie brakuje także internetowego hejtu, z którym musi sobie radzić młoda gwiazda. Viki wspominała już o rasistowskich komentarzach, teraz po raz kolejny musi mierzyć się z krytyką dotyczącą jej wyglądu.

Viki Gabor skrytykowana za zdjęcie paznokci. Młoda gwiazda "wygląda jak trzydziestka"?

Na profilu Viki Gabor na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których piosenkarka promuje markę kosmetyków i sieć drogerii. Na fotografiach wyraźnie widać bardzo długie paznokcie, które nie przypadły do gustu części internautów. Krytykujący Viki użytkownicy sieci zwrócili także uwagę na ich zdaniem niepasujący do tak młodej osoby, zbyt mocny makijaż. W komentarzach nie brakowało bardzo ostrych słów.

- Ależ to obrzydliwie wygląda. Po co robić z siebie na siłę 50-latkę?

- Czekaj, ile ty masz lat? Bo wyglądasz mi na trzydziestkę.

- Gdzie są rodzice? A, liczą pieniążki. Dziewczyno, korzystaj z dzieciństwa, młodości, bo nigdy nie wróci!

- Viki, mała podpowiedź. Jak masz mocno podkreślone oczy, to delikatniej maluj usta i odwrotnie, bo tak będziesz wyglądać, jak malowana kukła. Jesteś piękną nastolatką i nie musisz wyglądać jak Barbie - czytamy.

Na szczęście znaleźli się także fani Gabor, którzy nie rozumieją hejtu pod adresem wokalistki.

Redakcja poleca

Fani Viki Gabor bronią piosenkarki przed internetowym hejtem

W komentarzach pod postem Viki Gabor pojawiły się nie tylko krytyczne komentarze. Część internautów stanęła w obronie nastolatki.

- Jesteś piękną osobą, hejtami się nie przejmuj.

- Niektórzy to przesadzają z tymi komentarzami. Dużo dziewczyn chodzi z większymi paznokciami (już pomijam fakt, że mogły zostać doklejone na potrzeby zdjęć, czy koncertu) jeszcze bardziej wymalowane, a bez przerwy hejt leci na Viki.

- Piękna, a zazdrośnice lekceważyć - czytamy.

Z pewnością przy wsparciu tak oddanych wielbicieli Viki o wiele łatwiej radzić sobie z internetową krytyką.