Obserwuj w Google News

Były mąż Moniki Mrozowskiej ostro w temacie alimentów. "Mam prawo"

2 min. czytania
03.07.2023 22:24
Zareaguj Reakcja

Monika Mrozowska wywołała burzę, ujawniając wysokość alimentów, które ma otrzymywać od byłego męża. Maciej Szaciłło postanowił po raz kolejny zabrać głos i odpowiedział na internetową krytykę.

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło
fot. Piotr BLAWICKI/East News

Monika Mrozowska znana jest nie tylko z roli Mai Kwiatkowskiej w serialu " Rodzina zastępcza". W mediach głośno było także o licznych związkach aktorki, która jest mamą czwórki dzieci, owoców związków z trzema mężczyznami. W latach 2003-2012 jej mężem był Maciej Szaciłło, z którym ma dwie córki. Monika wywołała w sieci prawdziwą burzę, wyjawiając wysokość alimentów, które ma otrzymywać od byłego męża. Ten nie odmówił sobie komentarza, za który został skrytykowany przez część internautów. Teraz postanowił wyjaśnić swoje zachowanie.

Maciej Szaciłło komentuje aferę wokół alimentów. Były mąż Moniki Mrozowskiej zabrał głos

Post Moniki Mrozowskiej podzielił internautów. Część osób uważa, że aktorka nie powinna ujawniać takich informacji, a nawet, że złamała prawo. Nie brakowało jednak także opinii osób, których zdaniem Maciej Szaciłło płaci zdecydowanie za mało, co warto było nagłośnić. Mężczyzna skomentował sprawę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Zapomniała dodać, że na moją starszą córkę, która pracuje i się nie uczy, alimenty jej już nie przysługują, ale je płacę, ją wspieram i będę wspierał. Nie wspomniała, ile kosztują ich wyjazdy na obozy, wyjazdy zagraniczne, kieszonkowe, zajęcia plastyczne, ubrania, buty itd. Za które razem z Karolą płacimy. Od lat mamy taką zasadę, aby wszystkie nasze dzieci były traktowane równo! Pisząc o tym jak samotnie dba o dzieci i bierze za nie odpowiedzialność, pominęła rolę 3 ojców, również finansową w życiu swoich dzieci. I uważam, że jest to krzywdzące - napisał na Instagramie.

Pod postem pojawiła się opinia, że wyjaśnienia nie były koniecznie, a Monika Mrozowska nie napisała niczego, co wymagało tak stanowczej reakcji. Były mąż aktorki postanowił odpowiedzieć także na ten zarzut.

Redakcja poleca

Monika Mrozowska ujawniła wysokość alimentów. Maciej Szaciłło odpowiada na krytykę

Zdaniem jednej z internautek post, który opublikował Maciej Szaciłło był niepotrzebny i stawia go w złym świetle. Były mąż Moniki Mrozowskiej wyjaśnił w odpowiedzi, że ma prawo bronić dobrego imienia swojego i swoich bliskich.

- Cały internet obiegły teraz teksty, jak niskie alimenty dostaje Monika na dzieci i było wiadomo od początku, że to zostanie wyciągnięte. Nie podaje się kwot wcale, tym bardziej, jeśli są częścią wyrywkową prawdy. A Monika wychowuje dzieci z aktywnym udziałem trzech ojców, którzy są obecni również finansowo. Pisanie „nie pomyliły wam się zera” również było bardzo niewłaściwe. Mam prawo postawić granice i pokazać swoje stanowisko z szacunkiem, ale rzeczowo. Post Moniki przeczytały nasze dzieci, ich znajomi, nasi znajomi - odparł.

Wydaje się, że to nie koniec gorącej dyskusji dotyczącej alimentów.