Obserwuj w Google News

Gwiazdy "Rodziny zastępczej" znowu razem. Jak się zmienili aktorzy? [ZDJĘCIE]

3 min. czytania
15.04.2023 13:58
Zareaguj Reakcja

Zosia z "Rodziny zastępczej", czyli Misheel Jargalsaikhan, pokazała na Instagramie wspólne zdjęcie z innymi aktorami z serialu Polsatu. Jak wyglądają teraz gwiazdy hitu?

Rodzina zastępcza - kadr z serialu
fot. Polsat/materiały prasowe

"Rodzina zastępcza" to jeden z kultowych seriali przełomu lat 90. i 00., emitowanych przez stację Polsat. Jedna z aktorek hitu postanowiła zaprezentować jak niektórzy odtwórcy pamiętnych bohaterów, wyglądają obecnie.

"Rodzina Zastępcza": gwiazdy serialu znowu razem

"Rodzina zastępcza" to polski serial telewizyjny emitowany przez stację Polsat w latach 1999-2009. Serial opowiadał historię rodziny Kwiatkowskich, która zajmowała się opieką nad dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej. Serial zdobył dużą popularność, przyciągając przed telewizory rzesze widzów. Zyskał również uznanie krytyków za pozytywny przekaz i przede wszystkim za skupianie uwagi społeczeństwa na problemy dzieci i młodzieży potrzebujących opieki i wsparcia.

Redakcja poleca

I chociaż po 18 seriach produkcja w końcu się wypaliła, "Rodzinę zastępczą" wielu widzów nadal wspomina z rozrzewnieniem. Nic dziwnego, bo tak pozytywnego tytułu ze świecą szukać. Na Instagramie Misheel Jargalsaikhan, która wcielała się w serialową Zosię, pojawiło się zdjęcie, które może przywołać wiele ciepłych wspomnień związanych z serialem Polsatu.

Kocham Śródmieście, ale dzisiaj stwierdziłam, ze Mokotów tez jest całkiem fajny. Mieszka tam moja Przyjaciółka Monika Mrozowska a na spacerku spontanicznie można spotkać kolejnego Przyjaciela, który tak jak Monika napisała pod swoim postem, jest jak wino.

Jargalsaikhan zamieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z dwiema osobami z obsady "Rodziny zastępczej" - Moniką Mrozowską, która wcielała się w Majkę - najstarszą córkę Kwiatkowskich oraz Jarosława Boberka, grającego w serialu niezapomnianego posterunkowego.

Fani, którzy dotarli do zdjęcia, są oczywiście uradowani. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów pod adresem aktorów "Rodziny zastępczej", jak i samego serialu.

No i Pan Starszy Posterunkowy zgarnął na mieście młode Damy. Majka, jak wiadomo, z biblioteki wracała. A Zosia, która była w kinie, jednocześnie demonstrowała na manifestacji anarchistów. Całkiem przypadkiem, mając już w planach koncert Krwawych Bydlaków. Tak że ładnie, niech no się tylko wujek o wszystkim dowie...
Ojej, ale fajnie, przypomniał mi się ulubiony film z dzieciństwa. Aż łza się w oku kręci. Brakuje pani Kownackiej. Fajnie byłoby, gdyby ktoś chciał nakręcić "Rodzinę zastępczą po latach".
Od tygodnia oglądamy od początku waszą "rodzinę" i kocham tak samo. A jak patrzę na to zdjęcie, to słyszę "ta Majka, to jest jednak małpa".
To były piękne czasy, szkoda, że nie ma już takich seriali.
Widząc Was mam przed oczami dzieciństwo.
Ale cudnie!!! Co za wspaniałe towarzystwo. Tyle pozytywnej energii bije z tego zdjęcia! Nie pogardziłabym kolejnym spotkaniem i kolejnym selfie z Panem Jarosławem. Siostry Kwiatkowskie też super byłoby poznać!

Jak widać, chociaż produkcja została zakończona ponad 10 lat temu, nadal ma grono wiernych fanów.

Redakcja poleca

"Rodzina zastępcza": o czym był serial?

Tytuł doczekał się 329 odcinków i jest jednym z najdłużej emitowanych seriali w telewizji. "Rodzina zastępcza" opowiada o Kwiatkowskich - warszawskiej parze posiadających dwójkę pociech - Majkę i Filipa. Bohaterowie postanawiają zaopiekować się kolejnymi dziećmi - Romkiem, Zosią i Elizą. Po latach do domu Kwiatkowskich trafiły kolejne maluchy pozbawione właściwej opieki - Dorotka i Wojtek.

Twórcami pierwszych odcinków "Rodziny zastępczej" byli Michał Kwieciński i Wojciech Adamczyk. Do historii polskiej popkultury przeszła również piosenka z czołówki pod tytułem "Tkanina", ze słowami Jacka Cygana, którą śpiewał Seweryn Krajewski. W rolach głównych występowali Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Monika Mrozowska, Sergiusz Żymełka, Aleksander Ihnatowicz, Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz, Joanna Trzepiecińska, Tomasz Dedek i Hanna Śleszyńska.

RadioZET.pl/Instagram