Obserwuj w Google News

Michał Żebrowski kpi ze Zbigniewa Ziobry. „Zacnie nabita pielucha”

2 min. czytania
15.03.2023 08:29
Zareaguj Reakcja

Michał Żebrowski opublikował żartobliwy kadr na Instagramie i obśmiał zachowanie Zbigniewa Ziobry. Polityk z pewnością zawstydziłby się, widząc potężną broń aktora. Jest się czego bać?

michał-żebrowski-kpi-ze-zbigniewa-zibory-zacnie-nabita-pielucha
fot. Piotr Molecki/East News, Tomasz Jastrzebowski/East News

Michał Żebrowski stał się ostatnio gwiazdą Instagrama, gdy jego żona, Aleksandra Żebrowska opublikowała jego nagie zdjęcie. Później „tłumaczyła się”, żartując z negatywnych komentarzy i szukając aktorowi lepszej partnerki, która „nie zniszczy doszczętnie jego dorobku artystycznego ani dobrego imienia”. Żebrowskiemu najwyraźniej spodobało się zainteresowanie, które wywołało jego zdjęcie w stroju Adama, bowiem postanowił ponownie zaskoczyć internautów. Co tym razem pokazał aktor?

Redakcja poleca

Michał Żebrowski wyśmiał zachowanie Zbigniewa Ziobry. „Jak zawsze w punkt”

Konto Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie pełne jest zdjęć prezentujących jej codzienne, rodzinne życie. Celebrytka nie boi się pokazywać w naturalnej wersji, co wielokrotnie wzbudziło niezadowolenie internautów, którzy są przyzwyczajeni do idealnie prowadzonych profili gwiazd w mediach społecznościowych.

Żona znanego aktora nie lukruje rzeczywistości i wciąż zaskakuje fanów. Aleksandra zdążyła już pokazać zdjęcie brzucha dwa tygodnie po porodzie. Hitem okazały się także jej żarty z „urlopu” macierzyńskiego. Kontrowersje wzbudziła natomiast „relacja z kibla”, podczas której karmiła dziecko piersią, siedząc na sedesie.

Wydaje się, że Michał Żebrowski pozazdrościł ukochanej niekonwencjonalnego podejścia do prowadzenia mediów społecznościowych. Aktor postanowił zareagować na ostatnie doniesienia o dziwnym zachowaniu Zbigniewa Ziobry. Polityk z niewiadomych przyczyn pojawił się na konferencji prasowej w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów w Rogowcu z bronią wsadzoną za pasek spodni. Minister sprawiedliwości tłumaczył, że jest ona używana „dla sportu i rekreacji”. Niecodzienny incydent z udziałem Prokuratora Generalnego postanowił skomentować Żebrowski.

- Na wszelki wypadek #prokreatorgeneralny - podpisał fotografię, na której widzimy go z zabawkowym pistoletem wsadzonym w pampersa.

Żart wyjątkowo spodobał się obserwatorom aktora. „Pampers i giwera - super dystans do siebie”, „Zacnie nabita pielucha”, „Jak zawsze w punkt”, „Ziobrowski”, „Dobre, trafne odniesienie do sytuacji”, Oboje z Olą jesteście najlepsi - pisali zachwyceni internauci.