Obserwuj w Google News

Ola Żebrowska pokazała brzuch dwa tygodnie po porodzie: "Coś pięknego, wspaniałego" [FOTO]

2 min. czytania
16.08.2022 10:39
Zareaguj Reakcja

Ola Żebrowska niedawno przywitała na świecie czwarte dziecko - wyczekaną córeczkę. Gwiazda zaprezentowała swoim fanom na Instagramie brzuszek dwa tygodnie po porodzie.

Ola Żebrowska
fot. Instagram.com/ Ola Żebrowska

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski po raz czwarty zostali rodzicami. Małżeństwo przywitało wyczekaną córeczkę. Ukochana Michała Żebrowskiego znana jest z tego, że chętnie dokumentuje na Instagramie codzienność w bardzo naturalny sposób. Nie inaczej było tym razem. Żebrowska zaprezentowała swoim fanom brzuch zaledwie dwa tygodnie po porodzie.

Zobacz też:  Ola Żebrowska urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie z maleństwem [FOTO]

 Ola Żebrowska pokazała brzuch dwa tygodnie po porodzie: "Coś pięknego, wspaniałego" [FOTO]

Fani również i tym razem byli zachwyceni naturalnością Oli i zdjęciami, które opublikowała na Instagramie. Dla wielu z fanek Zebrowska jest uosobieniem ciałopozywności, co zresztą często podkreślają.

"Mama, kocham" - napisała Zofia Żebrowska, "Ola, jesteś niesamowita" - dodała blogerka Anna Skura, "wyglądasz wspaniale" - skomentowała Martyna Wojciechowska. "Gdyby każda kobieta odważyła się pokazać w takim stanie, świat byłby piękniejszy. Ktoś by napisał, odważna jest. Odważny to jest strażak, a tu jest pokazana prawda sama w sobie, do której odwagi nie potrzeba. Piękna; Przesunęłam w prawo i... nic piękniejszego dziś na IG nie zobaczę; Coś pięknego, wspaniałego. Coś, czego inny na Insta nigdy nie pokaże. Jesteś ponad wszystko; Boska; (...) Też uważam, że mam prawo po porodzie wyglądać, jak po porodzie,a nie jak modelka. Dzielna jesteś, gratulacje; (...) Super, że pokazujesz, jak jest naprawdę; W końcu prawdziwe ciało prawdziwej, pięknej kobiety. Brawo" - komplementowały fanki Oli Żebrowskiej.

Ola i Michał Żebrowscy doczekali się czwórki dzieci. Para ma trzech synów: Franciszka, Henryka oraz Feliksa oraz córeczkę, która przyszła na świat 30 lipca 2022 roku.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS