Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski o zaręczynach z Polą. „Nie było mnie stać na pierścionek”

2 min. czytania
06.02.2023 16:53
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski powrócił wspomnieniami do momentu zaręczyn z Polą. Piąta żona muzyka nie mogła liczyć na romantyczne oświadczyny. Wokalista przyznał, że w tamtym czasie nie było go stać nawet na pierścionek.

michał-wiśniewski-o-zaręczynach-z-polą-nie-było-mnie-stać-na-pierścionek
fot. Artur Zawadzki/East News, VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski oczekuje przyjścia na świat jego szóstego dziecka. W ostatnio udzielonym wywiadzie przyznał, że Pola ma w ciąży róże zachcianki i „ je w ilościach przemysłowych”. Para opowiedziała niedawno o początkach ich znajomości. Celebryci długo nie mówili głośno o ich związku, a gdy się poznali, muzyk miał ukrywać tożsamość i podawać się za kogoś innego. Teraz lider zespołu Ich Troje opowiedział o tym, jak oświadczył się ukochanej. Wiśniewski nie zorganizował zaręczyn jak z bajki.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski oświadczył się Poli w dresie. To nie były romantyczne zaręczyny

Michał i Pola niedawno zdecydowali się stworzyć własny program, którego odcinki publikują na platformie You Tube. W serii „Pan i Pani W.” zdradzili między innymi, że poznali się na aplikacji randkowej. W jednym z kolejnych odcinków cyklu Michał opowiedział, jak wyglądały ich zaręczyny. Muzyk spontanicznie poprosił ukochaną o rękę i nie przejmował się mało romantyczną atmosferą.

- Byliśmy ze sobą 8 miesięcy, a mieszkaliśmy razem 5 miesięcy i to był ten moment, w którym pomyślałem sobie, że mnie jest dobrze, czuję się bezpiecznie, czuję się kochany, czuję się dobrze. Będąc w dresie i w crocsach postanowiłem zapytać Polę, czy zechciałaby zostać moją żoną - wyjawił.

Michał miał wtedy spore problemy finansowe, dlatego nie mógł sobie pozwolić na błyskotkę, która ozdobiłaby palec serdeczny partnerki.

- Byłem na tzw. odbudowie, czyli po ogłoszeniu upadłości i miałem jeszcze 3 lata spłaty i praktycznie nie było mnie na ten pierścionek stać. Musiałem trochę kombinować, ale to moja tajemnica - wyjaśnił.

Zobacz także: „TTBZ”. Wiśniewski zdradza sekret Miszczaka. Oszczędności w Polsacie?

Zdaje się, że nawet trudna sytuacja finansowa nie mogła powstrzymać Michała przed zawarciem piątego związku małżeńskiego. Myślicie, że Pola była zaskoczona, gdy zobaczyła przyodzianego w domowy strój, klęczącego Michała?

Oglądaj