Obserwuj w Google News

Martyna Wojciechowska znów zakochana? Niespodziewane wyznanie podróżniczki

2 min. czytania
25.09.2023 14:46
Zareaguj Reakcja

Życie uczuciowe Martyny Wojciechowskiej nie było w ostatnich latach usłane różami. Po krótkim małżeństwie z Przemysławem Kossakowskim podróżniczka poinformowała o ich rozstaniu. Od tamtej pory nie było wiadomo, jak układają się jej sprawy osobiste. Teraz jednak ona sama uchyliła rąbka tajemnicy. To wyznanie gwiazdy na pewno ucieszy jej fanów.

Czy Martyna Wojciechowska jest zakochana?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Martyna Wojciechowska przez lata wiodła raczej burzliwe życie uczuciowe. Była zaręczona pięć razy, a dwa razy odwołała ślub w ostatniej chwili. W październiku 2020 roku wyszła za mąż za Przemysława Kossakowskiego, z którym łączyło ją zamiłowanie do podróży i ekstremalnych doznań. Osobom, które obserwowały związek pary, zdawało się, że idealnie do siebie pasują. Jakież było zaskoczenie, kiedy do mediów zaczęły docierać pogłoski o tym, że coś w ich małżeństwie nie gra.

Po pewnym czasie podróżniczka potwierdziła rozstanie, przekazując, że jej mąż po prostu odszedł. Jak wyjaśniła, dla niej samej było to wielkim szokiem, bo nic tego nie zapowiadało. Po tamtych sensacjach zarówno Kossakowski, jak i Wojciechowska wycofali się z show-biznesu. Niedawno jednak podróżniczka wróciła ze swoim formatem "Kobieta na krańcu świata". Przy okazji ujawniła kilka informacji na temat swojego życia prywatnego.

Martyna Wojciechowska znów jest zakochana?

Na łamach tygodnika Twoje Imperium pojawił się ostatnio materiał o wielkim powrocie podróżniczki. Przytoczono tam kilka jej wypowiedzi. Gwiazda zapytana o swoje życiowe błędy stwierdziła, że "czasem spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy nas zawodzą" i dodała, że "nie należy dorabiać do tego ideologii". Wypowiedź ta z pewnością dotyczyła właśnie jej relacji z Przemysławem Kossakowskim. Ale można z niej także wywnioskować, że podróżniczka nie ma zamiaru po tym przykrym doświadczeniu zamykać się na innych ludzi.

Redakcja poleca

Potem padły jeszcze bardziej zaskakujące i dające do myślenia słowa: "Wiele rzeczy mi nie wyszło, ale życie prywatne, osobiste, miłosne, uważam za bardzo dobre i satysfakcjonujące" - przekazała podróżniczka.

Oficjalnie Martyna Wojciechowska wciąż jest singielką, choć jej wypowiedź trudno jest interpretować inaczej niż to, że w jej życiu pojawił się ktoś, kto sprawił, że jej serce bije mocniej. Teraz jednak można założyć, że gwiazda "Kobiety na krańcu świata" będzie chciała zachować szczegóły relacji — jeśli taka rzeczywiście jest — tylko dla siebie i najbliższych. Zresztą także jej związek z Przemysławem Kossakowskim przez długi czas pozostawał tajemnicą. Teraz wiadomo, że byli razem ponad trzy lata, choć w mediach przez długi czas nikt o tym nie wiedział.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER