Obserwuj w Google News

Nie żyje pan Staszek z "Górali" Polsatu. "Zmarł w swoim domu"

2 min. czytania
25.09.2023 14:00
Zareaguj Reakcja

Nie żyje znany i lubiany pan Staszek z programu „Górale”. Informacje o śmierci bohatera popularnego formatu przekazała produkcja za pośrednictwem mediów społecznościowych - „To nie jest post, który kiedykolwiek chcieliśmy napisać”.

Nie żyje pan Staszek z programu Górale
fot. screen Facebook Górale - Polsat Play

Nie żyje pan Staszek z programu Polsat Play „Górale”. Z postu opublikowanego na Facebooku wynika, że uczestnik odszedł 24 września. Zmarł w swoim domu. Pod wpisem produkcji pojawiły się setki kondolencji. Nie tylko fani, ale też lokalni mieszkańcy opłakują pana Staszka.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski żegna przyjaciela. Nie może pogodzić się z jego śmiercią

Nie żyje pan Staszek z programu „Górale”

Pan Staszek był mieszkańcem Piwnicznej-Zdroju. Rozgłos, sławę i ogólnopolską sympatię przyniósł mu udział w programie „Górale”. Chętnie dzielił się historiami ze swojego życia oraz pokazywał codzienność życia w górach. Widzowie są zszokowani informacją o jego śmierci.

„Wczoraj krótką drogę z Gór do Nieba pokonał Staszek, jedna z najbarwniejszych i najbardziej ukochanych postaci, jakie można było spotkać nie tylko na całym Podhalu, czy w programie Górale, ale i na całym świecie. Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła. Ale nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje pamięć o nim. Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy” - napisano w poście na facebookowym profilu programu „Górale”.

Pod wpisem pojawiło się kilka tysięcy smutnych reakcji oraz setki komentarzy. Każdy żałował nagłego odejścia pana Staszka. Inni dzielili się pozytywnymi wspomnieniami.

„Cieszę się, że mogłam go oglądać w programie »Górale«. Serdeczny i ciepły, będziemy go wspominać. Najpiękniejsza postać w tym serialu” - napisała fanka programu.

„Odszedł wspaniały człowiek. Ciepły człowiek, który doceniał małe rzeczy i kochał zwierzęta. Można było się od niego dużo uczyć. Będzie brakować pana Staszka. Spoczywaj w pokoju” - żegnała uczestnika inna osoba.

Redakcja poleca

Kochałam oglądać program z jego udziałem. Szczery, uśmiechnięty, kochany człowiek” - czytamy.

„Miałam przyjemność poznać pana Staszka. Był cudownym człowiekiem” - wspominała internautka.

Nie przegap
Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News