Obserwuj w Google News

Doda podpaliła mieszkanie Korwin Piotrowskiej? "Zgłosiłam tę sprawę na policję"

3 min. czytania
25.09.2023 13:17
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia. Dżagulec Szpikulec, czyli po prostu Dżaga, opublikował screen fragmentu rozmowy, w której uczestniczyła Karolina Korwin Piotrowska. W treści pojawia się sugestia, jakoby dziennikarka miała sądzić, iż osobą odpowiedzialną za podpalenie jej mieszkania przed laty, była Doda. Gwiazda "Magla towarzyskiego" skomentowała te sensacje.

Dżaga uderza w Korwin Piotrowską
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS/Instagram/@dzagulecszpikulec/screen

W lutym 2013 roku do mediów trafiły informacje o pożarze w mieszkaniu Karoliny Korwin Piotrowskiej. Dziennikarka przeżyła prawdziwy dramat, ponieważ straciła nie tylko cały swój dobytek, ale przede wszystkim zginęły w nim jej ukochane zwierzęta. Od tragedii minęło ponad dziesięć lat, a teraz w sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia. Na Instagramie Dżagi, a prywatnie najbliższego przyjaciela Dody, pojawił się screen fragmentu rozmowy z Karoliną Korwin Piotrowską, w którym pada sugestia, że piosenkarka miała coś wspólnego z tragedią z lutego 2013, a raczej, że dziennikarka może tak uważać.

Doda ma związek z pożarem mieszkania Korwin Piotrowskiej?

Niedawno w sieci pojawiły się screeny rozmowy Korwin Piotrowskiej z nieokreślonym rozmówcą. Dziennikarka mówi, że "nie wspiera przemocowców", na co jej rozmówca stwierdza, że każdy ma coś za uszami i odwołuje się do czyjegoś przemówienia z gali Plejady. "Ona jedna w showbiznesie mówi prawdę o nim i nie boi się o tym mówić" - czytamy.

Na to Korwin Piotrowska odpowiada: "Komendant policji, który prowadził śledztwo po pożarze mojego mieszkania i rozmawiał ze mną, ma inne zdanie. Bez odbioru" - napisała dziennikarka. Jej rozmówca mimo wszystko odpisał: "I twierdzisz, że to ona wznieciła pożar? Niezłe oskarżenia" - czytamy.

Redakcja poleca

Choć nie wiadomo dokładnie, kim jest rozmówca dziennikarki, wiadomo, że rozmowa ta ujrzała światło dzienne dzięki Dżagulcowi Szpikulcowi. "Obrzydliwe, chore i karygodne zachowanie" - ocenił Dżaga. W kolejnych stories dobitnie zarzucił Korwin Piotrowskiej, że "uj*bała sobie", iż to Doda podpaliła jej mieszkanie.

"Jak w ogóle można brać tę kobietę na poważnie jako dziennikarkę, skoro ta kobieta (uwaga, bo jest to hit) żyje przeświadczeniem, że 20 lat temu Doda podpaliła jej mieszkanie. Bez żadnego dowodu, po prostu uj*bała sobie kiedyś, że piosenkarka, która ma ją totalnie w d*pie, dla której ta osoba nic nigdy nie znaczyła i nie poświęca jej nawet sekundy życia, bo nie warto, latała z zapałkami i podpaliła jej kwadrat. To niby jest śmieszne, ale w moim odczuciu to jest odklejka życia i mamy do czynienia z osobą, która wymaga leczenia i to żaden wstyd. Trzeba tylko chcieć i zadbać o psychikę, nie Instagram. To, o czym piszę, to wiem, ponieważ ona to normalnie pisze do obcych ludzi" — napisał w długim komentarzu.

Doda ma związek z pożarem mieszkania Korwin Piotrowskiej?
fot. Instagram/@dzagulecszpikulec/screen

W kolejnych słowach już wprost napisał, że chodzi tu właśnie o Karolinę Korwin Piotrowską i Dodę.

"Nie wierzę w to, jak @karolinakp jest już odklejona. Jest źle. Jak można od 20 lat obrażać kogoś i mieć na jego punkcie taką obsesję. Tak, piszę o Dodzie. To jest niepojęte, że kobieta mówiąca o przemocowcach sama jest przemocowcem. Przypominam, że osoba ta prowadziła najbardziej przemocowy program "Magiel towarzyski", który w tych czasach w ogóle by nie przeszedł, zostałby uznany za syf i szambo. Następny był program "Na językach", który zniszczył wielu ludziom życie i w upokarzający sposób zaglądał ludziom w prywatne życie. Czy ktoś naprawdę wierzy, że nagła twarz osoby szczerej, mówiącej, co myśli, jest prawdziwa? Błagam. To maska, którą założyła kobieta będąca zwykłą hejterką, nikim więcej" - wyjaśnił zaciekawionym internautom.

Czy Doda ma związek z pożarem mieszkania Korwin Piotrowskiej?
fot. Instagram/@dzagulecszpikulec/screen

Karolina Korwin Piotrowska komentuje sensacyjne wpisy Dżagi

Na łamach Plotka pojawił się komentarz Karoliny Korwin Piotrowskiej dotyczący wpisów Dżagi. Dziennikarka twierdzi, że treści, opublikowane przez przyjaciela Dody, już zgłosiła na policję. Stwierdziła, że są to słowa wyjęte z kontekstu, a ona nie będzie się na ten temat wypowiadała.

"To jest wyjęte z kontekstu. Zgłosiłam tę sprawę na policję. Nie będę na ten temat się wypowiadała. Niech ten człowiek, który to upublicznił, się teraz tłumaczy" — przekazała dziennikarka redakcji Plotka.

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl