Obserwuj w Google News

Marcelina Zawadzka ujawnia tuż przed Sylwestrem Polsatu: „Będzie niespodzianka dla widzów”

2 min. czytania
29.12.2022 12:40
Zareaguj Reakcja

Marcelina Zawadzka będzie jedną z prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 w Chorzowie. Prezenterka intensywnie przygotowuje się do imprezy. W najnowszym wywiadzie ujawniła, że na widzów Sylwestra z Polsatem czeka niespodzianka.

Marcelina Zawadzka
fot. mat. prasowe Polsat

Sylwester z Polsatem 2022/2023 pod patronatem Radia ZET będzie obfitował w występy największych polskich artystów. Nie zabraknie też specjalnego gościa z zagranicy – specjalnie dla Polaków swoje hity zaśpiewa Michael Patrick Kelly. To jednak nie koniec atrakcji. Marcelina Zawadzka zapowiada, że widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 czeka spora niespodzianka.

Redakcja poleca

Marcelina Zawadzka o Sylwestrze z Polsatem: „Będzie niespodzianka dla widzów”

Marcelina Zawadzka to, obok Agnieszki Kołodziejskiej z Radia ZET, jedna z prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022. Choć znamy już nazwiska wielu gwiazd, które wystąpią w Chorzowie (m.in. Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski, Doda, Ralph Kaminski, Cleo), to nie koniec niespodzianek ze strony organizatorów.

Będzie niespodzianka dla widzów. Z tego, co słyszałam, to będzie śpiewała osoba, która zazwyczaj tego nie robi. Ale to niespodzianka, nie mogę zdradzić, o kogo chodzi. A poza tym niespodzianek będzie sporo. Zaskoczymy choćby tym, co właśnie teraz robimy na planie, czyli kosmosem. Zapraszam serdecznie przed telewizory, bo będzie się działo! – wyznała Marcelina Zawadzka w rozmowie z POLSAT.PL.

Agnieszka Kołodziejska ma faworyta. Na tę gwiazdę Sylwestra z Polsatem czeka najbardziej!

W trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 cała ekipa będzie świętowała nie tylko Nowy Rok, ale również urodziny jednej z występujących gwiazd.

Dawid Kwiatkowski w Nowy Rok ma urodziny, więc cieszę się, że możemy wszyscy na scenie kroić tort i o godzinie dwunastej wspólnie cieszyć się zarówno jego świętem, jak i przejściem w 2023 rok. I to jedna z kolejnych przyczyn, dla których fajnie jest być w rodzinie Polsatu – dodała prowadząca.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 w Polsacie: transmisja. Gdzie i kiedy oglądać?

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 będzie dostępna 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Sylwester Polsat 2022 2023 Sylwestrowa Moc Przebojów
13 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe