Obserwuj w Google News

Wyślij nam życzenia noworoczne i zgarnij nagrody. Najlepsze nagrania będą częścią Sylwestra Polsatu

1 min. czytania
29.12.2022 14:12
Zareaguj Reakcja

Chcesz zgarnąć głośniki JBL i stać się częścią Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022? Wyślij nam życzenia noworoczne w postaci krótkiego wideo na Instagramie. Najciekawsze nagrania zostaną wyemitowane podczas Sylwestra z Polsatem. Szczegóły konkursu zdradza Agnieszka Kołodziejska, która będzie jedną z prowadzących.

Sylwester Polsat
fot. mat. prasowe Polsat

Radio ZET rusza z konkursem na najciekawsze życzenia sylwestrowe. Na autorów najlepszych filmików czekają nasze wyjątkowe gadżety, w tym głośniki JBL. To jednak nie koniec. Trzy najlepsze nagrania wyemituje stacja Polsat w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 pod patronatem Radia ZET.

Redakcja poleca

Konkurs „Życzenia sylwestrowe” w Radiu ZET

Chcesz zgarnąć głośniki JBL i być częścią Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 w Chorzowie? Weź udział w naszym konkursie na Instagramie.

Wyślij w wiadomości prywatnej na profil instagramowy Radia ZET krótkie wideo trwające maksymalnie 15 sekund z zabawnymi życzeniami noworocznymi. Do autorów najciekawszych nagrań trafią zetkowe gadżety. Dodatkowo trzy najlepsze filmiki zostaną wyemitowane podczas Sylwestra z Polsatem.

Sylwester Polsat 2022/2023: 10 przebojów, które na pewno usłyszymy w Chorzowie

Konkurs trwa od 27 grudnia do 30 grudnia do godz. 13:00. Zwycięzców ogłosimy w sobotę, 31 grudnia po godz. 15:00. Powodzenia!

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziesz w regulaminie poniżej: 

Sylwester Polsat 2022 2023 Sylwestrowa Moc Przebojów
13 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe