Obserwuj w Google News

Agnieszka Kołodziejska ma faworyta. Na tę gwiazdę Sylwestra z Polsatem czeka najbardziej!

2 min. czytania
31.12.2022 12:40

Agnieszka Kołodziejska pojawi się na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 w roli współprowadzącej. Prezenterka Radia ZET nie ukrywa, że nie może się już doczekać imprezy w Chorzowie. Na którą gwiazdę Sylwestra w Polsacie czeka najbardziej? Zdradziła, że ma jednego faworyta!

Agnieszka Kołodziejska Radio ZET
fot. mat. prasowe / Polsat

Sylwester z Polsatem 2022/2023 może pochwalić się kapitalną listą występujących artystów. W Parku Śląskim zobaczymy m.in. Marylę Rodowicz, Dawida Kwiatkowskiego, Grzegorza Hyżego, Dodę, Lady Pank, a zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie… Michael Patrick Kelly! Cały koncert w iście kosmicznej scenerii poprowadzą nie tylko dobrze znani i lubiani prezenterzy Polsatu, ale także Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET.

Wyślij nam życzenia noworoczne i zgarnij nagrody. Najlepsze nagrania będą częścią Sylwestra Polsatu

Kto wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022? Oto lista wszystkich gwiazd w Chorzowie

Agnieszka Kołodziejska o Sylwestrze z Polsatem 2022/2023. Na tę gwiazdę czeka najbardziej

Agnieszka Kołodziejska po raz kolejny będzie współprowadzić Sylwestrową Moc Przebojów. Okazuje się, że prowadząca „Dzieje się” w Radiu ZET lubi pracować w ostatni dzień roku. Dlaczego?

Nie przypominam sobie, żebym przez ostatnich piętnaście lat nie spędziła Sylwestra na scenie. To już chyba swego rodzaju uzależnienie. Taki Sylwester na scenie to fantastyczne emocje, masa nowych znajomości, no i spędza się czas z innymi ludźmi, którzy też są w pracy, więc wspieramy się wzajemnie, a po pracy idziemy na wspólnego szampana, jeśli jeszcze mamy siłę – mówi w rozmowie z POLSAT.PL.

Nasza prezenterka jest zachwycona programem Sylwestra z Polsatem i przyznaje, że cała sylwestrowa ekipa „naprawdę poleciała do gwiazd i opróżniła galaktyki, żeby te gwiazdy przywieźć”. Agnieszka Kołodziejska ma jednak swojego faworyta i na jednego artystę czeka szczególnie.

 Wyznawałam już miłość Dawidowi Kwiatkowskiemu publicznie nie raz, nie dwa i nie trzy, więc teraz będzie kolejny: Dawidku, kocham cię i czekam oczywiście – ujawnia i przypomina, że na scenie pojawią się też inne świetne gwiazdy: Maryla Rodowicz, bo nikt tak pięknie nie zaprasza na bal (sylwestrowy). Doda, bo nie dość, że się jej świetnie słucha, to jeszcze udziela się ta energia, którą ona emanuje. Lady Pank, bo znamy wszystkie ich piosenki, a Polacy kochają śpiewać. I Ralph Kaminski, w którym się wszyscy w tym roku zakochaliśmy na zabój”.

Czego Agnieszka Kołodziejska życzy wszystkim Polakom w nowym roku?

Rok był trudny, więc nie będę życzyła, żeby nie był gorszy, tylko żeby był dużo lepszy. Tylko trzeba pamiętać, że wszyscy musimy na to razem pracować ciężko. Oby nam nie zabrakło motywacji, żeby na to pracować na i tego wszystkim życzę.

Redakcja poleca

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 w Polsacie: transmisja. Gdzie i kiedy oglądać?

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 będzie dostępna 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Sylwester Polsat 2022 2023 Sylwestrowa Moc Przebojów
13 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe