Obserwuj w Google News

Kto opłaca remonty w programie Szelągowskiej? Uczestnicy są zdziwieni

1 min. czytania
08.12.2022 07:45
Zareaguj Reakcja

Program "Totalne remonty Szelągowskiej" cieszy się niesłabnącą popularnością. Dorota Szelągowska odsłoniła kulisy show i zdradziła, kto tak naprawdę płaci za wykonany remont. Niektórzy uczestnicy programu mieli być w szoku.

Dorota Szelągowska
fot. Wojciech Olkusnik/east news

Kto opłaca remonty w programie Doroty Szelągowskiej? Widzowie od miesięcy zastanawiają się, jak wyglądają kulisy jednego z najpopularniejszych show stacji TVN. Dorota Szelągowska odpowiedziała na najbardziej nurtujące pytanie dotyczące finansów.

Zobacz także:  Anna Dymna zszokowana śmiercią Nowickiego: "Nigdy nie myślałam, że on może umrzeć"

Kto opłaca remonty w programie Doroty Szelągowskiej? Uczestnicy są zdziwieni

Dorota Szelągowska zainteresowała widzów swoim programem "Totalne remonty Szelągowskiej". Prezenterka remontuje mieszkania uczestników w kilka dni, sprawia, że są one bardziej funkcjonalne i trendy. Co ciekawe, formuła programu nie pozwala zgłosić własnego domu i mieszkania, tylko osobę, która tego bardzo potrzebuje.

Redakcja poleca

Jak podaje portal kobieta.gazeta.pl, Dorota Szelągowska ujawniła, kto płaci za te remonty. Robi to w stu procentach TVN. Szelągowska zdradziła, że pokrywany jest również podatek, a więc uczestnik nie ponosi żadnych kosztów i w pięć dni zyskuje zupełnie nową przestrzeń wokół siebie.

"Totalne remonty Szelągowskiej": kiedy oglądać program w telewizji?

Program "Totalne remonty Szelągowskiej" jest emitowany w poniedziałki o godzinie 21.35 na TVN. Show można obejrzeć też online na platformie VOD Player.pl.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także:  Karolina Pisarek o początkach kariery: „Mówili, że nic nie osiągnę”

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram