Zamknij

"Sanatorium miłości". Poznaliśmy uczestników piątej edycji programu: "Zadziała się magia"

07.12.2022 20:35

"Sanatorium miłości". Już wkrótce rozpocznie się piąta edycja popularnego programu Telewizji Polskiej. Produkcja ujawniła, kto pojawi się w nowej serii.

Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"Sanatorium miłości" to kolejne po "Rolnik szuka żony" show, w którym także seniorzy mogą odnaleźć swoją drugą połówkę. Już wkrótce zostanie wyemitowana piąta edycja reality tworzonego w formie telenoweli dokumentalnej. Jak zwykle poprowadzi je Marta Manowska.

"Sanatorium miłości". Kiedy premiera piątek edycji programu?

Najnowsze odcinki programu będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej już na początku stycznia. Premierę pierwszego odcinka zaplanowano na Nowy Rok o 21:15. Do tej pory show cieszyło się ogromnym uznaniem widzów i biło rekordy popularności.

Po tym, jak fani programu randkowego dla seniorów poznali datę premiery kolejnej edycji show, przyszedł czas na prezentację jego uczestników. Produkcja "Sanatorium miłości" ujawniła twarze osób, które wystąpią w najnowszym sezonie.

"Sanatorium miłości". Kto weźmie udział w programie?

W piątej serii programu seniorzy udadzą się na turnus do całkiem nowej lokalizacji, Buska-Zdroju. Kto tym razem będzie pod okiem widzów TVP szukał drugiej połówki? Odpowiedź na pytanie pojawia się w nagraniu, które trafiło na media społecznościowe show.

- Zobaczcie pierwszą relację z planu i poznajcie uczestników piątej edycji "Sanatorium Miłości" - możemy przeczytać w poście na Facebooku.

Pod nagraniem pojawiła się fala pozytywnych komentarzy zniecierpliwionych widzów. Komentujący piszą, że nie mogą doczekać się kolejnych odcinków programu i emocji, które towarzyszą im podczas jego oglądania.

Rozbudza je także prowadząca show, która deklaruje na nagraniu - W tym roku zadziała się naprawdę duża magia, ale nie mogę więcej zdradzić.

loader