Obserwuj w Google News

TVP wypuści „Taniec z gwiazdami” połączony z „Sanatorium miłości”. Kiedy premiera?

2 min. czytania
26.08.2022 10:33
Zareaguj Reakcja

TVP chce wyemitować nowy program rozrywkowy. Prezes TVP określa go jako połączenie „Tańca z gwiazdami” z „Sanatorium miłości”. Show zaskarbi sobie widzów? Kiedy premiera?

TVP
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

TVP pracuje nad wprowadzeniem nowego, autorskiego formatu. „Shall we dance” ma przypominać „Taniec z gwiazdami”, z tą różnicą, że to seniorzy będą uczyć się pod okiem profesjonalistów. Dobry pomysł?

Zobacz także:  Wpadka Karoliny Pajączkowskiej na prezentacji ramówki TVP. Wszyscy zobaczyli jej pierś [FOTO]

Shall we dance: TVP wyemituje połączenie „Tańca z gwiazdami” z „Sanatorium miłości”

W „Shall we dance” zobaczymy zmagania seniorów na parkiecie. Będą uczyć się kroków i układów dzięki doświadczonym tancerzom. Jak podaje portal „Wirtualnemedia.pl”, na razie nie jest znany jeszcze prowadzący program, pod znakiem zapytania stoi też skład jury. Za produkcję ma odpowiadać Rochstar.

„Shall we dance” miał pojawić się na antenie TVP jeszcze tej jesieni. Niestety, termin został przesunięty przez mistrzostwa świata w piłce nożnej – nie znalazło się miejsce w ramówce.

Show może odnieść sukces – kolejne edycje „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” czy „Rolnik szuka żony” mogą pochwalić się zacnymi wynikami oglądalności. Już dwa lata temu pomysł na wyprodukowanie programu, w którym na parkiecie zatańczą seniorzy, był chwalony przez Martę Manowską.

Redakcja poleca

- Dobrze, żeby ta linia była kontynuowana, bo trochę jesteśmy pionierami i bardzo się cieszę. Wszystkie dobre wiadomości, które nas spotykają, to właśnie o tym, że jest w końcu miejsce dla ludzi, którzy mają taką wiedzę, doświadczenie i są tak naturalni – mówiła wówczas Marta Manowska dla „Plejady”.

Premiery „Shall we dance” możemy więc spodziewać się na wiosnę przyszłego roku. Z kolei w styczniu rusza druga edycja innego tanecznego formatu – „You can dance – nowa generacja” z udziałem dzieci.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/Plejada.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News