Obserwuj w Google News

Karolina Pisarek o początkach kariery: „Mówili, że nic nie osiągnę”

2 min. czytania
07.12.2022 17:55
Zareaguj Reakcja

Karolina Pisarek udzieliła niedawno szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o początkach swojej kariery. Celebrytka zaznaczyła, że jej sukces jest efektem wieloletniej, ciężkiej pracy – musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami, a jej życie nie zawsze było kolorowe.

Karolina Pisarek
fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Karolina Pisarek rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w popularnym programie „ Top model”, w którym udało jej się dotrzeć do finału. Sukces otworzył modelce drzwi do kariery – wkrótce pojawiła się w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie występowała u boku  Michała Bartkiewicza. Celebrytka ma również na swoim koncie wygraną w „Azja Express”.

Zobacz także:  Karolina Pisarek dostanie własny program? „To już inny etap w mojej karierze”

Karolina Pisarek wspomina początki kariery. „Nie chcę się popłakać tutaj”

Gwiazda udzieliła niedawno wyczerpującego wywiadu Agnieszce Kaczorowskiej, która w ramach eksperymentu wcieliła się w rolę dziennikarki jednego z serwisów.

Zaczęłam swoją karierę od "Top Model", gdzie pokazałam prawdziwą siebie jako 17-latka. Bardzo dużo się zmieniło od tego czasu, ponieważ tam byłam nieświadomą młodą dziewczyną, która nie zna swoich zalet. Dzisiaj jestem świadomą siebie kobietą, która przeszła o wiele więcej w życiu

 – wyznała w rozmowie z Plejadą.

Zapytana o pierwsze kroki w świecie show-biznesu, celebrytka nie kryła wzruszenia. „Nie chcę się popłakać tutaj” – powiedziała, jednak postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć, jak wspomina swoją przeszłość.

- Wszyscy mówili, że nic nie osiągnę, a tu surprise (...) Jestem szczerą, dobrą osobą, ale i asertywną. Jestem dobra, ale już nienaiwna. Nauczyłam się nie oceniać innych względem siebie. Na początku to robiłam i mocno dostawałam po tyłku. Dzisiaj żyję swoimi zasadami – przyznała.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Karolina Pisarek pokreśliła, że swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy.

Jestem osobą, która zbudowała wszystko od zera. Wiem, jak to jest nie mieć i wiem, jak to jest mieć. To, że ty masz, nie znaczy, że zaraz nie będziesz miała

 – oświadczyła szczerze Kaczorowskiej.

Opowiedziała też o swoim stosunku do pieniędzy, zaznaczając, że ma do nich szacunek. Nie zawsze bowiem opływała w luksusy.

- Teraz zarabiam pieniądze i to jest super, i cieszę się, że mogę wynagrodzić sobie lata ciężkiej pracy. Natomiast pamiętam, co to znaczy nie mieć i nocować w hostelach lub od znajomego do znajomego. Dla mnie 50 zł to było bardzo dużo pieniędzy – wyjawiła.

Odważne wyznanie?

RadioZet.pl/Plejada.pl

Joanna Krupa
8 Zobacz galerię
fot. Gregorio Binuya/Everett Collection