Zamknij
Joanna Krupa
  • EN_01390523_0929
  • EN_00241672_0122
  • EN_00170568_0226
  • 8 Zobacz
fot. Gregorio Binuya/Everett Collection

Joanna Krupa to gwiazda, która jest uwielbiana przez fanów. Ci kochają jej spontaniczność, zabawny akcent i naturalność. Modelka w "Top Model" jest od pierwszej edycji i stała się najbarwniejszą postacią show. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat.

Joanna Krupa dała się poznać polskim fanom jako piękna, ale również bardzo naturalna jurorka i prowadząca "Top Model". Fani pokochali jej akcent, powiedzonka, piękny uśmiech i amerykański luz, który wniosła do polskiej odsłony "Top Model".

Uczestnicy, którzy przychodzą do programu, otwarcie mówią: "Kocham panią, pani Joanno", co tylko świadczy o tym, że jest najbardziej lubianą jurorką w programie.  Mimo że modelka jest zajęta, dzieli swój czas między opieką nad córeczką i  zawodowymi obowiązkami, udało się jej po raz kolejny zasiąść w jury "Top Model".

Prywatnie serce pięknej Dżoany jest zajęte. Gwiazda w sierpniu 2018 roku poślubiła amerykańskiego przediśebiorcę - Douglasa Nunesa. Para doczekała się córeczki -  Ashy-Leigh Nunes. Zobaczcie w naszej galerii, jak na przestrzeni lat zmieniła się Joanna Krupa.

RadioZEt.pl